TT pozitivní, krevní test negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 30.11.17 21:51
Tehu test pozitivní krevní test negativní

Ahoj holky jsem 18dc a včera jsem si dělala tehu test a vyšel pozitivní dnes jsem nastoupila do nemocnice na laparoskopii kvůli srůstů…tak mě odebrali krev na HCG a vyšlo negativní jak to možné tehutest mě vyšel dnes taky pozitivní… nechápu to :nevim:

Přečtěte si článek: Falešně pozitivní těhotenský test

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2648 příspěvků 30.11.17 21:57

Teoreticky může být falešne pozitivní. 18DC bys při normálním cyklu jen těžko měla tak pěkně viditelnou druhou čárku. Já bych se ale s jedním testem nespokojila, pokud by v nemocnici naměřili negativní a já měla test pozitivní, letěla bych si honem do lékárny pro test jiné značky stejne citlivosti. Kdyby byl pozitivní i ten, brala bych to tak, že udělali chybu oni.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 22:20

Test muze byt falesne pozitivni pripadne muzes mit cystu. Ale pokud bych byla na tvem miste, nez bych podepsala souhlas k zakroku, vyzadala bych si jeste jeden odber na hcg a udelala tets jine znacky, jak uz je tu zmineno.

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 30.11.17 22:38

A nemůže se na tehutestu ukázat ovulace? to by tak odpovídalo dni cyklu…

brumi
Kelišová 6362 příspěvků 01.12.17 12:22

Určitě by jsem zaletěla pro pořádný testraději víc investovat pro kvalitu, pokud by vyšel zase pozi. tak bych trvala na dalších odběrech, kldině i na gyndě a rovnou ultrazvuk :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama