Těhotenský test slábne, kdy dorazí ms

805
9.4.17 18:43

Tehu test slabne,kdy dorazi ms

Ahoj holky potrebuju radu, 1.4 sem zjistila, ze sem tehotna, mela sem slebeho dusika na testu, ve stredu uz byli carky krasne zbarvene, sice nebyla furt jak kontrolni, ale az sem si rikala ze na 13fpo az moc, v patek sem si jen tak udelala dalsi a carka se mi zdala slabsi, v sobotu uz sem mohla lovit jen ducha, takze mi je jasne, ze znovu potrat, v lednu sem si prozila neco podobneho, v 7+4 tt ale to jeste v den potratu byli na testu dve carky… Rikala sem si, ze dnes urco dostanu ms, ale furt nic.. Mam furt jen vytok, prsa me stale boli a semtam se mi mota hlava.. Podbrisek taky sem tam zaboli, ale spise po strabach, tak me to bolelo u tehotenstvi s dcerou kdyz se mi natahovali spony bo jak tomu muj dr rikal…
Chtela sem se zeptat zda ste meli neco podobneho, a kdy vam dorazila menstruace, obavam se aby se nejednalo o mimodelozni…
Zitra sem chtela jit na gyndu ale muj dr ma dovcu, tak asi budu muset jit na gyn ambulanci do nemicnice, nechci tam, ale byt za hysterku, jelikoz zitra budu teprv 5tt..
Jinak moc dekuji za vase rady a zkusenosti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

662
9.4.17 18:50

Me dosla ms asi dva dny po tom, co byl test uz cisty. Ale mela jsem jen slabe pozitivni, zadne dalnice. Prestalo me typicky pichat kolem cipku (ale to je individualni)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
9.4.17 20:26

U mě po 14 dnech od původního termínu, byl to masakr, zimnice, bolesti v kříži.. Krvacela jsem deset dni, potom jsem šla na kontrolu, jestli odeslo vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
9.4.17 20:35

@Jana206 po jakym terminu??? Jako ze si zacala krvacet az po 14 dnech ikdyz si na testu uz nic nemela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
9.4.17 20:45

@barrrus původního terminu ms, ja uz jsem potom netestovala, u mě to byla naštěstí nahodila epizoda, testla jsem se po deseti dnech, protoze mi náhle zmizely nevolnosti, z predchozich těhotenství jsem vedela, ze to tak nemá být, ze je na to brzy. Test byl o poznání slabší, dál jsem to neresila a čekala, co bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.4.17 00:20

Ja mam opacnou zkusenost, testovala jsem hned den pri vynechani MS a to byla spis duch carka, pak do tydne zesilila na dalnici. Najednou carky zacaly zase slabnout. Bezela jsem k dr., ktery na utz neco videl, ale spis nejisty. Rekl mi, ze bud z toho nic nebude nebo bylo pocato pozdeji. Mela jsem z toho akorat depresi a uz s tim ani nepocitala. Carka fakt slaba. To jsem byla 6tt. A nakonec z toho bylo normalni tehu.:)
Jo a jak jsem se desne pozorovala, tak jsem mela pocit mizejicich priznaku a prala si, aby mi bylo aspon trochu spatne. Nalezite jsem to tim zakrikla, protoze v zapeti mi bylo neskutecne zle a to az do pulky tehu.
Pak uz jsem netestovala, tak nevim, jestli carka znovu zesilila.
Tak preju at to dobre dopadne.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama