Těhu testík a //čárky

A

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Planetka9
Stálice 53 příspěvků 4.7.20 20:54
Těhu testík a //čárky

Ahoj holky, ve čtvrtek mi vyšel těhu test :hug: termín porodu dle apky 10.3.2021
Přidejte se :srdce:

Reakce:
Medisek
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 8.7.20 22:59

@Planetka9 Ahoj, tak já přidám, dneska pozitivní slabý test. Dle poslední menstruace TP 15.3. :)

Magma85
Nováček 2 příspěvky 10.7.20 20:51
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 13:09
Ahojky

Ahojky je tu někdo?
Dobrý den, nevím čemu už mám věřit 22.6. Jsem měla hcg 17,33 na ultrazvuku nic těhu tes taky nic, za týden jsem šla znovu na hcg a měla jsem před tím už dva testy pozitvní jeden ten lepší to mi ukázalo 1-2 a obyčejný test mi ukázal slabší čárku, tak jsem šla znovu po týdnu na hcg to už bylo 173 na druhým hcg jsem byla 29.6. 30.6. Jsem byla na gyndě a byla tam vidět malá černá tečka gynekolog mě objednal na další kontrolu 10.7. a bylo to o dost větší, ale řekl mi že to neroste tak jak má a sám on se mě zeptal zda je to větší a já říkám že ano a o dost tak mi řekl že jsem nejspíš otěhotnila v dobu kdy jsem měla dostat menstruaci což bylo 14.6. která už nebyla. Podle mých posledních měsíčku se vůbec nedá řídit, protože bych byla už 7+6 což nejsem, naposledy mi řekl že jsem 4+2 ale včera mi řekl, zase něco jiného takže mi odebral znovu krev tu budu vědět v Pondělí a v Úterý bych měla jít znovu na krev a v Pátek na kontrolu.

KMarkéta
Kecalka 356 příspěvků 16.7.20 12:42

.

Příspěvek upraven 25.07.20 v 15:55

Magma85
Nováček 2 příspěvky 16.7.20 21:50

Ahoj holky, TP dle apky mam 15.3…
Kdy bych mela jit poprve na gyndu? Aby nebylo moc brzo, ale taky pak zas moc pozde?

KMarkéta
Kecalka 356 příspěvků 16.7.20 22:02

@Magma85 Já myslím že se chodí od 6.týdne. To by už mělo jít vidět srdíčko.

VercaHav.
Nováček 5 příspěvků 27.7.20 20:23

Ahoj holky, první test 20.7, slabá čárka, druhý den jsem si udělala krevní test, čárka tam taky byla. Včera test kásná dálnice, poslední den ms 20.6. K lékaři 7.8.
Holky, modlím se, únor 2019 mimoděložní, odstraněn pravý vejcovod, levý vejcovod vyčištěný, tak snad bude všechno v pořádku. Občas mě píchne na levé straně, bojím se, jinak žádné špinění nic. Prsa bolí. :? Jinak když to dopadne tak termín 27.3. :srdce:

Tinalili
Nováček 9 příspěvků 28.7.20 14:14
@VercaHav. píše:
Ahoj holky, první test 20.7, slabá čárka, druhý den jsem si udělala krevní test, čárka tam taky byla. Včera test kásná dálnice, poslední den ms 20.6. K lékaři 7.8.
Holky, modlím se, únor 2019 mimoděložní, odstraněn pravý vejcovod, levý vejcovod vyčištěný, tak snad bude všechno v pořádku. Občas mě píchne na levé straně, bojím se, jinak žádné špinění nic. Prsa bolí. :? Jinak když to dopadne tak termín 27.3. :srdce:
:palec: tak to máme stejný termín, a k dr jdeš až toho 7.8.? Já myslela, že už půjdu dřív :innocent:
LTereza
Nováček 2 příspěvky 6.8.20 09:29
Ahojky

Ahojky, všechny Vás moc zdravím.
Ráda bych se taky přidala mezi Vás.
25.7 jsem objevila dvě čárky, k lékaři půjdu 18.8 a TP mi vychází zatím podle kalkulačky 29.3.2021 - tedy samozřejmě podle toho, jestli vše dopadne dobře.
Jinak mám hrozně napnutá prsa a v podbřišku mně občas pobolívá.

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Skupina Březen 2021-březňátka nemá zatím žádné členy.