Těhotná nebo maminka z Mníšku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetink4
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 15:06
Těhule nebo maminka z Mníšku?

Nějaká těhule či maminka z Mníšku pod Brdy na občasné kafíčko? Bydlím tu krátce a chybí mi tady kamarádka.

Reakce:
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 26.08.18 10:01
Ahoj

Tady… tehule v 34. tydnu :hug:

kvetink4
Nováček 8 příspěvků 27.08.18 08:01

@Luucanam123 super! :-) ahojky. Já jsem 32 týden :-) čekáš první? a kluk nebo holčička?

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 27.08.18 08:12
@kvetink4 píše:
@Luucanam123 super! :-) ahojky. Já jsem 32 týden :-) čekáš první? a kluk nebo holčička?

Nene, druhe a snad holka, a ty? Kde bydlite? Cca? Jak se ti libi v Mnisku? A odkud? Z Prahy? Jsem zvedava ????

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 27.08.18 08:13

Na konci nemeli byt otazniky :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >