Reklama

Těhotná nebo maminka z Mníšku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kvetink4
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 15:06
Těhule nebo maminka z Mníšku?

Nějaká těhule či maminka z Mníšku pod Brdy na občasné kafíčko? Bydlím tu krátce a chybí mi tady kamarádka.

Reklama

Reakce:

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 26.08.18 10:01
Ahoj

Tady… tehule v 34. tydnu :hug:

kvetink4
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 08:01

@Luucanam123 super! :-) ahojky. Já jsem 32 týden :-) čekáš první? a kluk nebo holčička?

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 27.08.18 08:12
@kvetink4 píše:
@Luucanam123 super! :-) ahojky. Já jsem 32 týden :-) čekáš první? a kluk nebo holčička?

Nene, druhe a snad holka, a ty? Kde bydlite? Cca? Jak se ti libi v Mnisku? A odkud? Z Prahy? Jsem zvedava ????

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 27.08.18 08:13

Na konci nemeli byt otazniky :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >