Reklama

Těhulkování od začátku do konce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 14:22
Těhulkování od začátku do konce

Nazdárek těhulky :mavam: jsem doma na neschopence a tak se docela nudím, tak jsem si řekla, že založím novou diskuzi, kde bysme si mohli povídat o tom jak která z nás prožívá těhotenství :lol: Já jsem dnes 14+0, screening za sebou a negativní, ale stejně furt takový ty obavy jsou, od každý kontroly k tý další, jak jste na tom vy? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 14:26

Najdi si těhulko skupinku těhulek se stejným termínem porodu jako ty a můžete těhulkovat do aleluja :mrgreen:

KatieRz
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 01.01.17 14:27

Ahojky, tak gratuluji k úspěšnému screeningu :palec: Ja uz jsem sice na konci (40+1tt). Včera termín a maličké se nechce ven :D Jó čekání na ty kontroly po měsíci byl děs, ale když uz byly pohyby, tak to bylo lepší. Ikdyz me se zdá, ze to strašně rychle utíká (jako bych byla těhotná teprve měsíc :lol: ) Jinak celé těhotenství úplně bez problémů a ukázkové, takže přeji to samé a zdravé miminko ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 01.01.17 14:28

Ahoj, já jsem teda už o něco dál a těhotenství nějak neprožívám a neřeším.. Obavy jsem měla jenom trochu, když jsem čekala na výsledky z amniocentézy, jinak nic nehrotím :nevim: Co se má stát se stane a stejně to moc neovlivníme :think:

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 14:29

@ZuzaMi jo už jsem si našla :lol: ale stejně jsem si tohle založila, to přece ničemu nevadí, můžou sem psát i těhulky, co nejsou ve stejném týdnu jak já

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 14:30

@KatieRz Děkuji :) No já teda zezačátku ukázkové těhotenství rozhodně neměla :lol: pořád mi bylo neskutečně zle až někdy ve 13. týdnu se to začalo pomalu uklidňovat a pak najednou ze dne na den všechno pryč a docela mě to i vyděsilo

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 01.01.17 15:04

Taky jsem doma na neschopence, neskutečně se nudím :roll: zrovna končím 10 týden

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 15:07

Je to hrozný a vůbec to neutíká, teď přes Vánoce byl se mnou aspoň doma přítel, ale jak začne zas chodit do práce, vůbec nevím co budu dělat :think:

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 01.01.17 15:18

Achuj tehulko. Gratuluji k miminsku a dobrym vysledkum my uz dneska 37+2 a neutika nam to vubec jinak cele tehu celkem ukazkove az na problemy s ledvinou a s tim spojenou nemocnici jinak nic :) :)

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 15:23

@Kamili25 Ahojda :mavam: tak to ti teda vůbec nezávidím, ale už to máš za pár, to se musíte už moc těšit :) my se taky strašně těšíme, akorát si ještě budeme muset chvilku počkat :lol:

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 01.01.17 15:40

@Elkee prave nam s pritelem prijde to cekani uz nekonecne termin mame 20 ledna Ale uz tyden mame bolesti tak uvidime uvidime. Z toho zacatku to utece nejake to vysetreni radost z utz pak prvni pohyby. Poroste brisko jeeee to je krasne co mas predsebou

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 15:47

@Kamili25 Jo krásný to je, protože už mi konečně přestalo být špatně, do 13. týdne jsem trpěla jak kůň a vůbec jsem nebyla schopná nic dělat a teď je to pryč, tak si to konečně začínám užívat :)

Namby
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 01.01.17 15:53

@Elkee Já jsem taky na nemocenské a nudila jsem se jen na začátku. Musíš si najít nějakou činnost. Já jsem třeba začala plést z ruliček z papíru. Teď už to umím a přesedlala jsem na háčkování. Zkouším hráčky. No fakt se už nenudím, net je plný nápadů a návodu na cokoliv ;)

Elkee
Stálice 73 příspěvků 01.01.17 15:55

@Namby Když to mě zas takový věci nebaví, přemýšlela jsem spíš, že bych začala chodit aspoň plavat nebo tak… jde spíš o to, že mě nebaví sedět doma, ale venku je zase zima na to, abych se celý den někde procházela :nevim:

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 01.01.17 16:18

@Elkee ty jo tak tehu nevolnost neznam nemela jsem ani jednou mela jsem fakt poklidne tehu az v tom 7 mesici jak malej roslt a ja jak jsem drobma tak se mi tam neporovnal s ledvinou no tak jsem musela byt ve spitale ale jinak fakt nic nastesti stezuji si akorat na malr obleceni pribrala jsem 16 kg ale videt to neni az se divim :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama