Těhulky a maminky z Lysé n/L a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristynkatynka
Nováček 4 příspěvky 13.10.18 14:59
Těhulky a maminky z Lysé n/L a okolí

Ahoj,
jsou tu nějaké maminky (i nastávající) z Lysé n/L a okolí, které by měly zájem občas zajít společně na procházku s kočárkem, výlet, nebo jen tak posedět? :) Jsem čerstvě na MD a ráda bych našla kamarádku na nějaké společné aktivity s dětmi. :)

Reakce:
karculina
Povídálka 16 příspěvků 19.11.18 15:06
@kristynkatynka píše:
Ahoj,
jsou tu nějaké maminky (i nastávající) z Lysé n/L a okolí, které by měly zájem občas zajít společně na procházku s kočárkem, výlet, nebo jen tak posedět? :) Jsem čerstvě na MD a ráda bych našla kamarádku na nějaké společné aktivity s dětmi. :)

Ahoj , já jsem z Milovic, tak je to kousek. Taky hledám kamarádku. Já zatím bez prcka, ten je ještě v bříšku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >