Reklama

Těhulky a maminky z Ostravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaceenka811
Stálice 51 příspěvků 02.08.18 11:02
těhulky a maminky z ostravy

Našla jsem jen staré diskuze tak zkouším zadat novou. za 2 měsíce čekám miminko, a doma už dvě větší dětičky mám. je tu někdo z ostravy na procházky, probírání všeho možného či občasné kafe? je mi 36 a jsem z Dubiny. :mavam:

Reklama

Reakce:

admenL
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 02.08.18 11:19

Ahoj. Sice jsem zatím na začátku 11tt ale jsem z Polanky a doma už dětičky mám taky :)

kaceenka811
Stálice 51 příspěvků 02.08.18 11:46

z polanky?tam jsem kdysi jako mladá jezdila na diskotéky :-DD ale to už je dáávno :)tak to máte určitě domeček,to závidím v těch vedrech :)

admenL
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 04.08.18 21:28

Jojo bydlíme na domečku. Ještě to není ani rok takže pořád je co dodělávat. Pustila jsem se do zahrady a teď nic moc dělat nemůžu. Jak máš staré děti?

Monuliik
Povídálka 22 příspěvků 06.08.18 08:42

Ahooojte, no konecne taky nekdo :D ja jsem z centra, a rodim v zari :) a teda první ;)

kaceenka811
Stálice 51 příspěvků 07.08.18 20:24

Mám 11letou dceru a 8leteho syna :) teď čekám chlapečka :D
Monuliik vítej :) já čekám září/říjen .

Monuliik
Povídálka 22 příspěvků 08.08.18 05:28

@kaceenka811
Já první a holčičku, kterou jsem si přála :) Další už ani moct mít nejspíš nebudu, takže je malá vymodlená :lol: :srdce: Zatím těhu bez potíží?

kaceenka811
Stálice 51 příspěvků 08.08.18 19:31

Jj zatím jo .ale už se těším až bude venku :)a jakto že už další nebude?teda pokud o tom chceš mluvit,jinak nemusíš :)

Monuliik
Povídálka 22 příspěvků 08.08.18 20:45

@kaceenka811 Mam spatnou pruchodnost strev a uz ted mam pocit, ze po porodu skoncim na operaci se strevama. Ale to mi říkali, ze deti nebudu moct mit vubec a postestilo se. Ale kdo vi :think: Ja to mam taky za pár, ale ty posledni tydny jsou horor pro me. :? Navic mam moc plodove vody, takze mam pocit, ze mi bříško praskne. K tomu ta klasika jako nespavost, tvrdnuti.. :roll: Ale uz se nemuzeme dockat ;) ;) :srdce:

kaceenka811
Stálice 51 příspěvků 09.08.18 13:04

já třeba tvrdnutí břicha vůbec neznám :))ani u jednoho..ale jinak mám taky velký buben :)) tak to je krásné že čekáte miminko i když ti řekli že mít nebudeš.tady na tom emiminu asi moc nepokecáme ale holky když píšeme jeden příspěvek za den :)) já nemám ani kámošky těhotné..ono v mém věku už mají všichni větší děti(jako já mám taky i větší :-D )ale tenhle malý nebude mít žádného kámoše /kámošku :)a kolik ti je?

Monuliik
Povídálka 22 příspěvků 09.08.18 17:01

@kaceenka811
25 mi je :) klidně ti dam cislo nebo mail, pac tady s tim jednim prispevkem denne to fakt nepujde :mrgreen: :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama