Těhulky co nejí maso či jedí zdravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 16:27
Tehulky co nejí maso či jedí zdravě

Ahojly holky, jsou tu nějaké Tehulky co nejí maso? Nebo jedí zdravé? Pojďme si dávat typy, co si v těhotenství hlídat, co vařit a tak ????????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Annabela11
Závislačka 3520 příspěvků 27.02.19 16:30

@Mytak Jíst pestrou stravu hlavně v těhotenství…

Adelkadd
Kecalka 430 příspěvků 27.02.19 16:48

Já z masa jím pouze kuřecí & ryby, tak jsem to dělala i v tehotenstvi & malá má teď stejný jídelníček, jako my. Pokud nejis celkově maso, je spoustu náhražek. Hlavně zařadit spoustu luštěnin, výborné jsou fazole, quinoa, čočka..já osobně bych se jako vegetariánka/veganka v tehotenstvi poradila s lékařem ohledně sestavení jídelníčku, abych si byla jistá, že má dítě veškeré živiny, které potřebuje. Ká v tehotenstvi jedla lososa alespoň 2× týdně, batáty, dělala jsem kuřecí vývary, spoustu avokada - například tous s avokadem a vejcem je vděčná klasika :thumbsup:

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 16:49

@Annabela11 právě :upside_down:bproto bych zde ráda nasla spřízněnou duši s kterou bych to konzultovala :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 27.02.19 17:00

Já bych jedla zdravě, maso jim minimálně, je mi z něj zle, bohužel je mi zle z většiny věci a paradoxně nejlíp mi je po tom nezdravem, hlavně sladkém :mrgreen: takže plán jist zdravě v tehotenství byl super, bohužel moc nevychází :lol:

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:01

@Adelkadd jj jako já celkové nějak vím, už nejím maso delší dobu, takže se orientují co se týče bílkovin, železa apod. Kolikrat mi přijde že si to hlídám víc než jiný holky, co třeba maso ji..

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:02

@Kriss Tina já jim taky zdravé a v září jsem otěhotněla, bohužel to skončilo ZT v 9tt ale do té doby jsem toho stihla dost :lol: nejím sladké ale v tom tehu úplně Mega chutě na koláčky, palačinky, čokolády :mrgreen: teď jsem Teda znovu těhotná a zatím dobrý ale jsem na začátku tak doufám že to takle vydrží :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15132 příspěvků 27.02.19 17:04
@Mytak píše:
Ahojly holky, jsou tu nějaké Tehulky co nejí maso? Nebo jedí zdravé? Pojďme si dávat typy, co si v těhotenství hlídat, co vařit a tak ????????

Tak aspoň že ti není tak zle, že si můžeš vyvařovat. Někdo první měsíce tráví nad mísou. Nemyslím, že zdravá strava znamená nejist maso nebo se cpát průmyslovým kuřetem a tilápií někde z Vietnamu.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 27.02.19 17:05

@Mytak já na začátku nemohla skoro nic, ovoce, zeleninu (vše syrové), to sem se ještě držela, ale spíš to bylo tím že sem v sobě nic neudržela :lol: teď mám hrozné chutě na sladké, čokolády, dortiky, zmrzku, ale díky bohu mám rychle spalování, že i přes všechny ty prasarnicky co do sebe cpu nepribiram :dance:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 12 inzerátů 27.02.19 17:08

Já už mám teda doma prcka, ale taky jsem nejedla maso. Normálně jím zdravě, spíš ve stylu makrobiotiky. No a v těhotenství to byla hrůza. Hrozně se mi strava pokazila. Jak píšeš, koláčky, zmrzlina, sladké knedlíky. Kiwi po kilech - jindy vůbec. Listovou zeleninu jsem nemohla ani cítit.

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 27.02.19 17:09
@Mytak píše:

Ahojly.

Na ty přispěvatelky - Těhulky, které jedí jen zdravé typy se moc těším a ráda se přiučím. :)

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:14

@Russet mě špatně není. Chodím do práce a vařím si své obědy. Já to nemyslela tak, že zdravé je bez masa. Myslela jsem ty kdo nejí maso a i to co jí, ale jedí zdravě. Tím myslím luštěniny, quinou, pohanku apod. Protože v práci holky vaří klasický český, tak si snímá o tom moc nepokecam..

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:15

@Kriss Tina tak to je vyhoda :lol: já se na koláček jen podívám a už mám nahoře aspoň kilo. Před tím prvním tehu to ještě šlo, ale to jsem přibrala 4kg a prostě to nechce dolů, a teď když jsem těhotná tak ani shazovat nelze :) tak holt až pp :mrgreen:

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:16

@zuzikka člověk má predstavu :mrgreen: a ono se to pak úplně zborti že.. :D doufám že mito teď znova nepotká ale už teď když vidím něco sladké ho, docela mi to láká.

Mytak
Kecalka 281 příspěvků 27.02.19 17:19
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama