Těhulky, jak se vám spí ve vichřicích? (31tt)

26.2.20 10:09

Těhulky, jak se vám spí ve vichřicích ? (31tt)

Ahoj,
chci se zeptat, jak se vám spí v těch vichřicích? Už 3 dny spím hodně špatně, protože břicho mi nevadí, jen když jsem na zádech / polosedu, ale to se celou noc moc nedá, už mi pak bolí všechno z tý jedný polohy. A taky mi pak začíná tvrdnout břicho. Na bok si ani nelehnu, mám pocit takového přetlaku v břiše a jako kdybych tam místo mimina měla balvan. Nepomáhá ani podložit se polštářema.
Máte to někdo taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15759
26.2.20 10:13

Ty spis venku? Jinak nechápu, jaký má vliv vichřice na tvoji polohu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4013
26.2.20 10:14

@terien taky jsem přemýšlela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55205
26.2.20 10:16

@chulimanga87 takže kdyby nebyla vichřice, bylo by to lepší??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
26.2.20 10:18

Nebylo by lepší spat nekde vevnitř? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
26.2.20 10:26

Ja spim spatne pri vichrici i jako netehotna, ale ze by ta vichrice mela vliv na moji polohu ve spanku, to me nenapadlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 10:28

Ne, venku nespím :-)
tak vítr vzniká nějakým nesouladem tlaku vzduchu / země, proto mě to napadlo. A začalo to přesně, jak začla ta vichřice teď o víkendu. Při té minulé jsem sice žádný problém neměla, ale na por. asistentka, co vede těh. cvičení se ptala, co to s náma dělá, a že se začalo rodit jako o život :lol: tak to asi nějaký vliv mít může (stejně jako např úplňky a bouřky).
Tak pokud to s vámi nic nedělá, tak vám to přeju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 10:30

Spi se mi úplně stejne jako za bezvětří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1300
26.2.20 10:55

Jsem 32tt. Spí se mi špatně. Břicho mi pne, tvrdne. Beru magnesium. Na záchod chodim 4× za noc :mrgreen:. Ale s větrem nevidím souvislost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
26.2.20 10:58

36tt a hrozně mě bolí žebra a popadám dech, spát můžu jen na boku, mezi koleny polštář, pod paží další polštář, ať si netlačím rukou na žebra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
26.2.20 11:21

Mě trápí jiné větry :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5175
26.2.20 11:31

@chulimanga87 no tak já tě podpořím :D jakmile byly ty vichřice tak zdy dva dny bolest břicha a celého spodku, poslíčci i 2h a spánek na úplně na nic. Myslím že to je tím tlakem venku, plus teda teď si poslední 4 dny malá v břiše dala za úkol nacvičit cirkusové vystoupení do Cirque de Soleil a to tomu taky nepomáhá :mrgreen: já jsem teda 28.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 11:38

@beneskat hihi, taky jsem měla takové období, naštěstí už se to trochu uklidnilo, i když k ideálu to má daleko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 11:42

@Eliskaxox neber si to špatně, ale… hurá, nejsem v tom sama :D
A jinak taky nacvičujeme, řekla bych po vzoru Valenty trojité salto s pěti vruty :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
26.2.20 11:49
@chulimanga87 píše:
@beneskat hihi, taky jsem měla takové období, naštěstí už se to trochu uklidnilo, i když k ideálu to má daleko :lol:

hah :mrgreen: ale jinak navážno, mně se spí jen trošku hůř, protože spím s otevřeným oknem a spíš mě budí ten zvuk, ale rozhodně na to malá reaguje, taky nacvičuje :D určitě nějaké tlaky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama