Těhulky Karlovy Vary a okolí - 2014/2015

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 09.10.14 15:07
Těhulky Karlovy Vary a okolí - 2014/2015

Ahoj, po dlouhé době se nám podařilo otěhotnět pomalu začínáme 19tt a tak bych ráda našla těhulky na povídání, předávání rad a zkušeností, třeba i chození do cukrárny a poté společné procházky s kočárky… Doufám i v navázání nových přátelství… :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:
Espanolka
Povídálka 19 příspěvků 22.10.14 20:12

Ahoj. Sice těhotna nejsem. Ale rádasi poctu. Mam dvě deti. Tři a půl a rok a půl.

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 18:48

Ahooj, :mavam: chtelo by to tu trochu ozivit, to nas na tom karlovarsku moc neni, koukam :D jinak ja jsem 9 tt dle utz :)

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 18:57

Ahoj holky, tak já se ráda přidám, já jsem teď ve 12tt :-) s tím oživením souhlasím, úplně závidím holkám z velkých měst, jak se pak vídají a scházejí i po porodu :)))

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 30.10.14 19:11

Jé ahoj holky, já už ani nevěřila, že se někdo ozve… :dance:
A jak se máte, jak si užíváte těhotenství? doufám, že vše bez komplikací…

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 19:16

Já si to užívám jako s prvním, bleju, bleju a bleju :D ale nemáš už tolik času to prožívat jako tenkrát :D co vy holky, jak jste na tom? je to vaše první těhotenství?

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 20:05

No prave a ja si myslela, ze vary jsou veliky, ale tehule nikde, jak koukam.:D Jsem mlada, je mi 23 a nevím s kým jako budu vozit :cert: :lol: jinak ja dle utz 9 tt. Zatim vse ok, jen je mi zle, zatim nezvracim, mam sice namale- ale zatim to ustojim :D 11. me cekaji krevni testy a na konci listopadu screening a druha navsteva dr :)

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 20:06

Jo a cekam první :mrgreen:

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 20:20

Hehe, @Velaník to jsme na tom podobně, mě je 24 :D můžeme vozit pak spolu :D Můžu se zeptat, ke komu na gyndu chodíš? Já chodila dříc k Poustkovi, ale musela jsem změnit, pač něco hodně zanedbal, teď Kozerovský, ale screening mě nečeká ani u jednoho…krev a UTZ ano…

ještě edit, pokud teda teď doktor nemá oprávnění sám na ten screening, to upřímně nevím

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 20:33

@Gazy jeeee :hug: :) :D a ty uz jedno mas koukam :) chodim do Ostrova k Duchackovi a nemenila bych :) Jsem puvodne Ostrovska. Ale k Poustkovi jsem chodila k detskemu jako mala, byl to tveho byvaleho gynekologa otec :D

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 20:46

Jeeežiš, oni to mají v rodině? :D Já jsem v Ostrově taky téměř vyrůstala, jsem z jedné vesnice okolo, takže jsem tam chodila na základku, pak pařit, no znáš to :-D jinak ano, mám skoro dvouletou dcerku :)

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 20:55

Jinak na screening jsem se musela do centra reprodukcni medicíny naproti Bechce :) respektive, nemusela, ale ci vedet jestli bude mimco ok :) a i dr. Mi automaticky vyplnil zadanku. Ono to stoji myslim 1000,– a 500 hradi vzp :)

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 30.10.14 21:02

Ja vyrůstala v Jáchymově :) jo maj to v rodine, ma ještě brachu na koznim :D jo v ostrově v druzbe jsem se taky neco naparila :D mala je moc roztomila :) a co ted chces spis chlapecka, nebo jeste jednu holcinu? :)

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 21:03

No já se na to schválně ptala, protože poustka mě tenkrát neposlal, a teď mi doktor řekl, že se na všechno domluvíme, až přijdu na kontrolu, jenže to budu už skoro 14tt… :D no jo no..tak snad bude všechno v pořádku jako u první (mě to bohužel s těma datumama a týdnem docvaklo až pozdě no)

Gazy
Kecalka 284 příspěvků 30.10.14 21:04

Jinak radši bychom chlapečka, do párečku, ale hlavně aby bylo všechno v pořádku, co vy, co byste radši?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >