Těhulky po KET, ET 2019! Přidejte se!!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Constanc
Kecalka 185 příspěvků 09.04.19 14:16
Těhulky po KET, ET 2019! Přidejte se!!

:mavam: Ahoj :mavam:, zakládám nové téma, jelikož těhulek po určitých měsících je hodně a diskuze jsou už nepřehledné, tak zde se můžeme setkávat všechny, co jsme musely projít „pomocným oplodňovacím procesem“! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 09.04.19 14:20

Ahoj :mavam: Gratuluji k úspěchu :kytka: V jakém si týdnu? Já měla KET v únoru a teď už jsem 9+5 :mavam:

Constanc
Kecalka 185 příspěvků 09.04.19 14:25
@Marlovee píše:
Ahoj :mavam: Gratuluji k úspěchu :kytka: V jakém si týdnu? Já měla KET v únoru a teď už jsem 9+5 :mavam:

Ahoj!! :mavam: Děkuji!! :kytka:
Radila jsi mi! ;) Ted jsem 7+2tt, tak to máš před sebou 1.screening !
Utíká to rychle, já už ted musím „gumičkovat“, abych mohla nosit rifle!! :lol:

kocourek88
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 09.04.19 14:36

juuu to je diskuze pro mě :mrgreen: :mrgreen: já jsem holky teď dle UTZ 13+5 (ET byl 23.1.) a naštěstí zatím vše dobré :mrgreen: minulý týden jsme byli na screningu a čekáme zdravého (pravděpodobně) chlapečka :dance: :dance:
kam chodíte do CAR holky?

Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 09.04.19 14:38

@Constanc Jojo, pamatuji. Sem tam mezi holky, co je čeká ket nebo et ještě mrknu :) Já se přiznám, že mám pořád ještě momenty, kdy tomu nemůžu uvěřit, že se to povedlo hned napoprvé :lol: Zatím jsem chodila co dva týdny na kontrolu a teď mám až ten screening v květnu, přesně za měsíc, tak to bude dlouhý, už jsem si zvykla na to uklidnění, když ho co chvilku vidím na ultrazvuku :heart:️:heart:️ Co ty, už máš fotečku?

Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 09.04.19 14:42

@kocourek88 Krásné miminko :srdce: Já chodila do Repromedy do Brna, teď už jsem zpátky u svého gynekologa. Co ty, už ti roste bříško? Já jsem pořád nafouklá, ještě pořád beru Utrogestan, tak už se těším až ho vysadím…

kocourek88
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 09.04.19 14:51

@Marlovee moc děkuju :hug: no já jsem se toho zavádění naštěstí už zbavila - právě minulý týden. Já teda brala Lutinus, ale ve finále j to stejný hnus fialový :mrgreen: bříško mi ještě moc neroste. Akorát mám furt špek, ale nejde už zatáhnout, tak doufám, že se mi brzo vyklube…strašně se na to těším :dance:

roseLka
Kecalka 490 příspěvků 09.04.19 15:09

@kocourek88 jee, hezká fotecka, gratuluji. Já jsem dnes 14+4. Zatím nevíme co to bude. Já chodila do Iscare v Praze, teď už jsem u svého dr. Bříško zatím roste maličko, kalhoty ještě dopnu, ale už se nepříjemně zarezavaji. Mám zatím spíš špek ještě od Vánoc. Každopádně při prvním tehu jsem přibrala 20 kg a 5 mi jich ještě zbylo, takže teď se musím držet víc na uzdě. :-)

Constanc
Kecalka 185 příspěvků 09.04.19 15:43
@kocourek88 píše:
juuu to je diskuze pro mě :mrgreen: :mrgreen: já jsem holky teď dle UTZ 13+5 (ET byl 23.1.) a naštěstí zatím vše dobré :mrgreen: minulý týden jsme byli na screningu a čekáme zdravého (pravděpodobně) chlapečka :dance: :dance:
kam chodíte do CAR holky?

To je kluk jako buk!! :srdce: Já chodila do Gennetu v Praze.

@Marlovee píše:
@Constanc Jojo, pamatuji. Sem tam mezi holky, co je čeká ket nebo et ještě mrknu :) Já se přiznám, že mám pořád ještě momenty, kdy tomu nemůžu uvěřit, že se to povedlo hned napoprvé :lol: Zatím jsem chodila co dva týdny na kontrolu a teď mám až ten screening v květnu, přesně za měsíc, tak to bude dlouhý, už jsem si zvykla na to uklidnění, když ho co chvilku vidím na ultrazvuku :heart:️:heart:️ Co ty, už máš fotečku?

mám fotečku, ale nevím jak jí sem přenést.. mmt.. na kontrolu jdu za týden a to už budu mít průkazku!! :dance:

Těhotně si taky nepřipadám.. jen to nafouklé břicho, ale to je asi z toho utrouše.. A jsem po něm hodně unavená… Jinak mě strašně štve, že to nikomu nemohu říct… A tak ráda bych chtěla!!!! :zed:

Constanc
Kecalka 185 příspěvků 09.04.19 15:45
foto 6+2tt
Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 09.04.19 17:34

Jinak my čekáme taky chlapečka :srdce: :srdce:

roseLka
Kecalka 490 příspěvků 09.04.19 17:46

@Marlovee Ehm, to co ale vidím bude asi pupecnik že? :mrgreen: :mrgreen:

Constanc
Kecalka 185 příspěvků 09.04.19 17:54
@Marlovee píše:
Jinak my čekáme taky chlapečka :srdce: :srdce:
Už takhle brzy víš že je to chlapeček?? To je krásné!!!!
Taky si myslím, že na fotce je pupečník… ;) ;) ;) ;)
@roseLka píše:
@Marlovee Ehm, to co ale vidím bude asi pupecnik že? :mrgreen: :mrgreen:
kocourek88
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 09.04.19 17:55

@roseLka děkuju :) v ISCARE jsem byla jen jednou na imunologii u Dr Malíčkové a t byla super :srdce: s těma džínama to mám hodně podobné. Prý teď v Lidlu budou těhu věci v akci, tak si asi už něco koupím :mrgreen:

@Marlovee to fakt asi bude pupečník ne :lol: nebo hooodně vyvinuté miminko :mrgreen:

kocourek88
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 09.04.19 17:57
@Constanc píše:
https://data.emimino.cz/…/7236031.jpg?2

krásná „tečička“ :mrgreen: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama