Těhulky - porod v létě 2019 - Brno a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prceek55
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 25.03.19 15:19
Těhulky - porod v létě 2019 - Brno a okolí

Ahoj holky,

je tu někdo kdo má termín kolem léta a měl by zájem se případně potom stýkat nebo něco podniknout třeba? Nebo si můžeme dávat různé rady, kam s prckama atd.. :) :jazyk: :jazyk:

Příspěvek upraven 15.04.19 v 13:24

Reakce:
admin
Extra třída :D 12216 příspěvků 27.03.19 06:42

@prceek55 Koukněte do skupin podle termínu porodu, určitě tam bude nějaká maminka z Brna. :mavam:

Monika

Buzu
Povídálka 18 příspěvků 17.04.19 10:52
Porod duben

Ahoj, já mám porod teď čerstvě 14 dnu za sebou. Jsem z Brna a rada si s někým, kdo bude mit podobně staré mimčo, pokecám, popř. zajdu na nějaké procházky s kočárkem, kafe atd… Kdybys měla nějaký otázky kolem porodu, tak se ptej ;)

prceek55
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 17.04.19 12:55

@Buzu ahoj a kde jsi rodila? a odkud přesně jsi? Já mám termín až v červenci :oops:

Buzu
Povídálka 18 příspěvků 17.04.19 13:18

Rodila jsem v Bohunicích, protože jsem tam už jednou byla a celkem jsem byla spokojená. Mám ještě syna 6 let a tehdy jsem se rozhodla pro Bohunice, tak jsem věděla do čeho jdu a rodila tam zase. Je to sice taková „továrna na děti“ ale na Obilňáku se mi nelíbilo. Ještě bych zvažovala Milouše, protože ti jsou poslední dobou dost chválení a asi to tam bude trochu domačtější. Ono je to stejně nakonec o lidech. Já měla štěstí na porodni asistentku i na sestry na poporodnim. Jinak jsem z Králova pole a už 14 dnů mám prisavku na prsu a kojím skoro 24 hodin denně. A už mi z toho začíná hrabat :roll:

prceek55
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 18.04.19 07:09

Já planuji taky rodit v Bohunicích, kamarádka je tam porodní asistentka tak to byla jasná volba :oops: ale jak říkáš je to stejně o lidech na koho zrovna narazím :nevim: ajoo já jsem ze Šlapanic takže druhá strana :D no to věřím že už to musí byt na palicu 8o

Buzu
Povídálka 18 příspěvků 18.04.19 11:01

Nejhorší je, že je člověk najednou uvázanej aspoň na 14 dnu doma mezi 4 zdmi, nevyspanej, bolavej… A snažíš se rozkojit, protože to trvá. Nebo aspoň nám to trvalo. Něco teče, ale asi málo a navic, jak malej urputně saje, tak se u toho unaví a usíná. Takže takovej kolotoč :zed:. Chodí za mnou naštěstí mamka, jinak bych se z té depky zbláznila. Ale nechci to na tebe přenášet. Každý to snáší jinak. Naštěstí už můžeme ven, tak je to kousek veselejší :lol:. Škoda že až Šlapanice, mohly jsme pokecat osobně ;)

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 1 inzerát 24.04.19 17:53

Ahoj. Mám termín 20.8. A bydlím ve středu Brna

Buzu
Povídálka 18 příspěvků 24.04.19 18:57

Ahoj, tak to máš stejný termín, kdy se před 6 lety narodil první syn. Pamatuju si, že byly tehdy otřesný vedra :oops:. Co porod bojíš se nebo ses v klidu?

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 1 inzerát 24.04.19 19:18

@Buzu zatím jsem v klidu ale určitě budu asi trochu stresovat až se to bude víc blížit. A těch veder se taky dost bojím už tak mi nedělají moc dobře a teď si to ještě vyzkouším „v jiným stavu“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Buzu
Povídálka 18 příspěvků 25.04.19 12:11

Já stresovala hodně u každýho porodu. Jsem tragéd a často si domýšlím zbytečný blbosti :roll: Na předporodní kurzy se mi nechtělo, tak jsem nevěděla do čeho jdu, ale uklidňovala jsem se, že je to jen jeden den… A od kud přesně jsi? Kde budeš potom kroužit s kočárkem? Já rotuju nejčastěji po Šelepce :mrgreen:

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 1 inzerát 25.04.19 12:17

@Buzu já mám za barákem prakticky Lužánky ale budu chtít jezdit i na procházky do rokle do Líšně. Ve směs kamkoli do přírody nemi bytovkama kroužit nechci pokud nebudu muset po obchodech apod.

prceek55
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 25.04.19 12:37

No toho vedra se taky bojím.. já mám termín 28.7 ale jsem ráda, že už aspoň budu doma na mateřské a nebudu v práci.. protože v práci nemáme klimu a celý den nám do oken paří slunko a to vedro v kanclu je opravdu neskutečné :) já se porodu bojím tak trochu..říkám si zvládla to každá,, zvládnu to taky :lol:

Váš příspěvek
Reklama