Těhulky Rokycany a okolí TP 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 28.10.14 08:28
Těhulky Rokycany a okolí TP 2015

Ahoj.. Založila jsem novou diskuzi těhulky Rokycany a okolí, jelikož nikoho z okolí neznam, tak si přijdu sama. Není tu nekdo z tohoto okolí? Jsem dnes ve 12tt.. Takže čekám květňátko 2015 :) budu ráda, když se sem zapojite. :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 29.10.14 09:10

Nikdo tu z tohoto okolí neni? :,( :(

garfildova
Kecalka 306 příspěvků 29.10.14 09:18

Ahoj, nejsem z Rokycan ale myslím že Plzen od nich není tak daleko :)
v Rokycanech mám tetu, sestřenice a kamarádky z práce. Já jsem zítra 7tt

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 29.10.14 19:34

Je super aspon nekdo… Ja uz koukala na debatu nejak tehulky plzen ale jsou tam prispevky dost stare a vetsinou uz s detmi… Jak se vede? Čekaš první?

garfildova
Kecalka 306 příspěvků 29.10.14 19:43

Já si hodně píšu na TP červen 2015 ale ty čekáš někdy duben-květen?
první ne, je mi 33 a čekám třetí :D
mám kluky 10 a 13let, přišla jsem o manžela a nějaký ten rok máme strejdu a stím čekám(doufám)hol­čičku, jinak je mi dobře, jak sem dnes četla-jsou na tom některé hůř.
A co ty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 20:10

Ahoj, ja jsem taky z Plzne, jsem teprve 6tt a zatim to nikdo nevi, takze v diskusi radeji anonymně, ale jinak jsem s Garfildovou ve skupině :)
Mam uz 2,5letou holcicku.

garfildova
Kecalka 306 příspěvků 29.10.14 20:13

Já zítra 7tt a na UTZ 3.11.
doufam že už tam bude krásně bít srdíčko!!! :dance: :dance:

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 30.10.14 08:05

@garfildova Ja mam Květen 2015 - prave ze jsem v diskuzich ale z plzne nebo Rokycan proste nikdo.. Haha ja čekám první a to je mi 28..pristi tyden mam screening tak snad vse bude v pohodě :)

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 30.10.14 08:08

Jinak nemuasis byt anonymne, stejne tu jsi pod prezdivkou, Takže kdo by to mohl vědět.. Nikdo jiny se to nedozví.. :)
Urco vše bude ok, srdicko bude :hug: ja taky z toho mela nervy, kord kdyz ve skzpine vas par holek opusti kvuli tomu… Pak to jsou nervy :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 09:13

@Ewulik Já měla první dceru taky ve 28 :) Teď je mi 30. Budu držet palce na screening, taky bych už chtěla být tak daleko :) Já se budu teprve asi zítra objednávat na první kontrolu.

Mě právě všichni pod tou přezdívkou znají a mám tu dost známých a minimálně do první kontroly to říkat nechci.

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 30.10.14 13:32

Jj pamatuju si jak to pomalu utika… To cekani na kontroly.. Ted cekam na dalsi kontrolu v pondeli a v utery ten screening…
Tak si udelej novy s jinou prezdivkou :)

Sweet_Angel2
Závislačka 4956 příspěvků 31.10.14 09:22

@Ewulik Já mám dikusi Rokycany a okolí, což jsi viděla, ale jsi první, kdo do ní žádá přístup, takže předpokládám, že moc holek tu z této lokality není.

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 31.10.14 18:13

Jj zadala pak jsem videla ze nikdo tam neni @Sweet_Angel2 tak bud tady :) ono je to uz jedno… Jak je.. Taky těhu, nebo jen kamarady… Z Rokycan tu nejsou spis vice jak morava ci praha…

Ewulik
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 03.11.14 11:38

Jak se máte holky? něco nového? :mavam:

Sweet_Angel2
Závislačka 4956 příspěvků 03.11.14 14:05

@Ewulik Taky jsem těhu :-) Jsem 21.týden.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >