Tehulky s terminem kveten, cerven 2004 sdruzte se :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 05.12.03 15:39

Ahoj tehulky, jelikoz se tu jeste moc nevyznam, napadlo me si povidat tady a vymenovat si sve zkusenosti a prihody z tehotenstvi maminek, ktere jako ja maji termin v kvetnu ci cervnu. Tak abych se trosku predstavila, jmenuji se Andrea, je mi 24 let, bydlim ve Francii a cekam sve druhe dite (termin 7.6.), doma uz mam holcicku Anicku (32 mesicu). Tak pojdte poklabosit.

Andrea ;-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  05.12.03 20:47

Ahoj,

jmenuji se Pavlina, je mi 26 a termin mam 10.6. :-) jsem tehotna poprve, a tak vlastne ani nevim, co je normalni a co ne, ale nebyva mi spatne, nezvracim, jen mam nizsi tlak a jsem casto zadychana. „nomalne“ miluji maso, ale ted ho skoro nejim a cislem 1 se pro me staly mlecne vyrobky (pribinacky vedou) :-) jinak ale vse ok, v pondeli jdu zase do poradny, mela bych mit za sebou 3. mesic, tak snad bude vse OK a ja zase prcka uvidim (uz jsem mela to stesti 2×). A co ty?

p.

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 06.12.03 04:06

Ahoj Pavlíno a Andreo:)

Koukám, že jste také jarní těhulky jako já a spousta ostatních, co chodí povídat sem na e-mimčo:) Já mám termín 13.5.2004:) Možná bych vám doporučila mrknout se do těhulkovských deníčků (levý sloupeček - emiminkovské deníčky, jeden z výběrů jsou právě těhulkovské) a mrknout na deníčky bud Jarních miminek (odtamtud jsem i já a spousta super budoucích maminek:) nebo k Pusince do černých pasažérků (tam jsou těhulky, které čekají příchod miminek právě tak od června 2004). Deníčky vycházejí pravidelně každý týden, u nás se o něj starají střídavě Alex s Alicí, u Pusinky Pusinka:) No a my ostatní přispíváme, píšeme si, probíráme novinky, radíme si navzájem, je to super:) Zkuste se začíst třeba i zpětně a uvidíte, jestli by se vám líbilo do některého z deníčků chodit:) Tady ta podsekce je spíš jen diskuze, sem holky píšou většinou konkrétní dotazy, co jsem si tak všimla. A může se stát, že když se dlouho sem někdo neozve, těžko se dohledáte. Ale je to na vás:)

Přeji krásné pohodové těhotenství a ať vás mimísky moc v bříšku nezlobí:)

Diny (18 tt) od Jarních miminek:) :-P

Anonymni  06.12.03 11:04

Ahoj,

jmenuji se Helena, je mi 24 let. Prohlížím stránku, jestli nenajdu něco zajímavého k mému těhotenství. Mám termín porodu 2. 5. 2004, takže dnes končím 19. týden. Bříško mi začíná pomalu růst. Co se týče mých problémů, nic zvláštního (jako u prvního těhotenství - mám 21 měsíčního chlapečka), špatně mi nebylo, chutě nemám žádné, jen už začínám být dost unavená a ospalá. Snad jenom mne trochu trápí, že jsem ještě nepřibrala ani kilo. Ale na druhé straně si říkám, že snad již nepřiberu 15 kg, jako u prvního těhotenství.

Ráda bych ale věděla, co si myslíte o stresu, unavenosti, pozdním usínání, …Já koncem ledna dělám státnice, a tak se pořád učím (i do 1h v noci - malý usne ve 22h tak mám jediný čas kdy je tu klid), ale už mám toho dost. Jak velký vliv to může mít na miminko?

Užívejte si svá těhotenství, hýčkejte svá miminka. Budu moc ráda, když mi někdo napíše svůj názor. Pa Helena

Anonymni  21.05.04 15:02
tehotenstvo a ,,francie"

ahoj…som oliver…michala je manzelka..cakame Ninu zaciatkom juna..cervna 2004… a v auguste..srpnu­..chceme ist za kamaratmi do pariza…tak dufam ze bude vsetko.. OK..misa je francustinarka..ak chces tak jej napis skusenosti na michalskaska@y­ahoo.com
btw..uz sa nevieme dockat..hehehe

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 21.05.04 18:56

Tak musim oznamit, ze se mi 15.5. v 1h rano narodila druha princezna Amélie Theïs, 3,330 kg a 50cm. Ma se cile k svetu a usmevy nesetri :-). Preji vam vsem, aby porod probehl hladce a uz jste se take tesily z vasich miminek - je to opravdu nadhera, kdyz vam ten uzlicek usina na prsou…

Hodne stesti Andrea + Amalka 6 dni

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.05.04 22:26

Andreo,

moooc gratuluji k princezně!!! Ať pěkně roste a je zdravoučká!!! :P

leonka 21
Nováček 6 příspěvků 07.03.11 11:57

Ahoj jmenuji se mirka je mi 29let a termín porodu mám 3.5.tak se chci zeptat jak válčíte? :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama