Těhulky z okolí Hradce Králové ?

1475
25.5.09 22:11

Těhulky z okolí Hradce Králové ?

Ahojda, jsou tu nějaké těhulky z okolí Hradce? Hradec, Jaroměř, Dvůr, okolní vesničky a tak? Stěhujeme se tam za 14 dní a hledáme přátele se společnými „zájmy“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8737
12.7.09 20:42

Ahojky,
koukám, že se zatím z okolí HK nikdo nepřihlásil, tak to musím napravit :D
Jsem přímo z HK a čekám své první miminečko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
13.7.09 13:18

No paráda, už jsem si říkala kam se všechny břichule poděly, tak to mám radost že se našla alespoň jedna souputnice ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8737
14.7.09 10:33

Taky jsem se divila, že nikdo jiný nereagoval. Přitom člověk vyrazí do města a to je plné těhulek :-)
Už jste přestěhovaní v Jaroměři? Koukala jsem, že čekáš mimi někdy na podzim, tak jestli budeš rodit v HK, určitě budu ráda, když písneš pak nějaké dojmy :wink: Zatím jsem nikde nic moc nenašla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
14.7.09 10:54

JJ už jsme přestěhovaní v Jaroměři :-) Termín mám 1.11. a rodit bych chtěla spíš do Náchoda-mám to na obě strany stejně daleko a Náchod má poslední dobou lepší reference. Hradec lehce odsuzují za to že je to taková továrna s přepážkama, ale kámoška tam rodila nedávno a nestěžovala si. Nicméně, asi si vyberu osobnější přístup, snad nejsem moc naivní :-D No uvidíme jak to nakonec dopadne, určitě se o reference podělím;-) Já jsem nedávno objevila nějaký server, co se zabýval přímo porovnáváním porodnic, bylo tam i dost zkušeností a odkazy na stránky tech porodnic, ale už nevím přesně tu adresu,když si vzpomenu tak ji sem hodím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8737
14.7.09 11:02

Máš pravdu, Náchod si v poslední době chválí. Já mám ale hradeckou nemocnici 10 min. pěšky, tak to asi nebudu komplikovat a zkusíme to tam :-) Už jsem se i přihlásila na nějaké předporodní kurzy, tak to v září omrknu a uvidím, kam v lednu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
14.7.09 11:51

no to jsi podstivá mamča teda, já se furt odhodlávám, že začnu chodit aspoň na cvičení pro těhulky, ale nějak to vždycky nevyjde :-D předporodní kurz jsem nějak zavrhla-hodně lidí řiká že jim to nakonec stejně bylo k prdu a navíc k tomu nějak nemám chuť-mám hrozný strach z porodu, tak nejdřív budu muset překonat tohle sama v sobě asi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8737
14.7.09 11:59

když já se doma nudím … :) Cvičení mi zatím doktorka zakázala, ale ten předporodní kurz mi doporučili a hlavně je to přímo ve fakultce a pokud nějaké ty lekce absolvuje i taťka, tak pak neplatí u porodu, tak to zkusíme :) Součástí toho je i asi 10 lekcí cvičení, tak snad už mi to doktorka dovolí. Do září je zatím času … :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
14.7.09 12:11

tak to jooo:-) já mám pořád co dělat teda. nějaký dodělávky na bytě jsou furt třeba co jsme se přestěhovali, tak musíme zabydlovat:-) a jinak píšu diplomku, což potřebuju stihnout do porodu, takže práce kupa. k tomu tady mám 3 pejsky co vyžadujou pozornost, takže pak akorát čumím, že jsem to cvičení zas prošvihla:-) ty jsi na rizikovém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8737
14.7.09 12:22

jo jo, jsem na rizikovém, ale už se cítím fajn. Spíš ze začátku byly problémky, ale teď už pohoda a doktorka mě chce mít raději v klídku doma.
Jinak já mám taky spoustu „zařizování“ kolem bytu. Zrovna dnes nám dělají dveře, tak mám čas viset na netu :) Asi před měsícem jsme se stěhovali do většího, aby mohlo mít mimi svůj pokojíček a vůbec bylo víc prostoru, takže i já pořád něco vymýšlím a dolaďuji :wink:
S tou diplomkou Tě obdivuji. Já už na diplomku jen nostalgicky vzpomínám :) Vůbec, roky na vysoký byly super … , i když psaní diplomky moc nee :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
14.7.09 12:26

tak to je dobře, že ti je líp. Mě taky nebylo dvakrát dobře ze začátku, pořát mě bolelo břicho a při jakýkoli zátěži jsem začala špinit, takže taky nic nedělám teď. S diplomkou zatím není co obdivovat, myslím, že to nejhorší teprv přijde až budu obhajovat a dělat státnice s půlročním prckem…miminko holt přišlo trošku dřív než jsme čekali :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
14.7.09 12:29

Ahoj :) sice uz nejsem tehule, ale bydlim kus od Nachoda… ;) konkretne Novac…

rodila jsem v Nachode a fakt jsem byla nadsena :) Kamoska prave rodila v HK, taky si nestezovala, ale pry musela po porodu lezet na lehatku na chodbe pac to tam pry maji fakt jak na bezicim pasu… :? Ja jsem radsi za mensi porodnici, kde jsem v tu chvili rodila uplne sama a venovali se mne i mymu mimcu..... :) Byli tam na me moc hodny…

Kokos co ze jsi se stehovala az z Plzne? :) Takova dalka :) Ja se zase v tehu stehovala z Domazlic az sem..... :lol: Nejak v sedmym mesici, docela zazitek.
K jakymu chodis dr.? Chodis do Nachoda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
14.7.09 13:46
Danylea píše:
Ahoj :) sice uz nejsem tehule, ale bydlim kus od Nachoda… ;) konkretne Novac…

rodila jsem v Nachode a fakt jsem byla nadsena :) Kamoska prave rodila v HK, taky si nestezovala, ale pry musela po porodu lezet na lehatku na chodbe pac to tam pry maji fakt jak na bezicim pasu… :? Ja jsem radsi za mensi porodnici, kde jsem v tu chvili rodila uplne sama a venovali se mne i mymu mimcu..... :) Byli tam na me moc hodny…

Kokos co ze jsi se stehovala az z Plzne? :) Takova dalka :) Ja se zase v tehu stehovala z Domazlic az sem..... :lol: Nejak v sedmym mesici, docela zazitek.
K jakymu chodis dr.? Chodis do Nachoda?

Jů tak to jsem ráda za další pozitivní ohlas na Náchod a další mamču z okolí:-) V Jaroměři jsem se narodila a mám tu rodinu, ale už dloho jsem tu nežila, jenže nakonec, když jsme zvažovali co vlastně s tim malym upřednostníme, jsme si řekli, že velký město se nám pro rodinný život moc nezdá, takže se chceme v nejbližší době pustit do baráčku ve Vlkově a zatím bydlíme v bytě v Jar. Taky jsme se přistěhovali před chvílí, takže jsem jen dirigovala, ale to vybalování zařizování, rekonstruování to bylo fakt peklo. Z domažlic panečku tak skoro sousedka a teď taky koukám:-) K doktorovi chodím do Náchoda ke Kestřánkovi, tak se třebas můžem někdy i potkat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
14.7.09 20:43

No jo, skoro sousedky predtim i ted :lol: Ja bydlela u Domazlic (ve kdyni) jen asi rok… chvilicku :)

Ja nechodim ke Kestrankovi, ale ke Spatovi, je uzasnej, kazdymu ho strasne doporucuju :lol: Ale chodila jsem na predporodni kurzy a cviceni k p.Krivske, to je vrchni z gyndy v nemocnici, a tam chodili zensky od Kestranka..... :) A urcite ti doporucuju tam i rodit, tedk je porodka nove prestavena, nadherna, fakt krasa :) Byla ses tam uz podivat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
16.7.09 19:32

ještě ne, ale slyším samou chválu, tak mi to celkem pomohlo v rozhodování :-) jinak toho kestřánka taky všude strašně chválej, tak jsem ráda že mě ještě vzal-byla jsem tam zatím jednou a jsem spokojená :-) Na tu prohlídku porodnice se asi budu muset nějak objednat co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama