Těhulky ze Stoda a okolí

Fotoalbum tématu (36) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Loslinos
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 26.08.11 10:41

Vladi,tak to si moc nepřibrala :lol: holky a jak jste na tom vy :?: já jsem zatím přibrala 14kg a doufam,že už to je konečný :-)

Adenka84
Závislačka 3907 příspěvků 26.08.11 10:52

Moni, tak ono to přibírání může kloidně ještě přijít..ale uvítala bych kdyby tomu tak už nebylo…

14 kg je náhodou pěkná váha…mě říkal, sestřička, že když žena přibere do 12 kg tak je naprosto ideální přírustek..ty 2 kg navíc už nic neznamenají… :-)

lencaplenca
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.08.11 11:08

Já jsem přibrala 10 kilo a pevně doufám, že je v porodnici nechám :mrgreen: Něco málo se mi usadilo na zadku a na stehnech, jinak je všechno břicho. Jsem v podstatě se svou váhou spokojená..poprvé za hooodně dlouho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martikov
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.08.11 11:20

Já jsem přibrala taky 10 kg a taky věřím, že většinu nechám v porodnici.. Přibrala jsem sice 10, ale ze své původní váhy bych potřebovala ještě tak 10 sundat :-) Třeba se to běháním kolem prcka povede :-)

lencaplenca
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.08.11 12:15

Joo, Marti, to já bych taky potřebovala :mrgreen: Myslím, že s mrňouskem to půjde docela dobře, já bych k tomu chtěla pak ještě přidat nějaké cvíčo. Vzhledem k tomu, že plánujeme druhého prcka opravdu brzo, tak se sebou chci něco udělat, než otěhotním. Ale…jsou to jen plány :mrgreen: :mrgreen:

Martikov
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.08.11 12:17
lencaplenca píše:
Joo, Marti, to já bych taky potřebovala :mrgreen: Myslím, že s mrňouskem to půjde docela dobře, já bych k tomu chtěla pak ještě přidat nějaké cvíčo. Vzhledem k tomu, že plánujeme druhého prcka opravdu brzo, tak se sebou chci něco udělat, než otěhotním. Ale…jsou to jen plány :mrgreen: :mrgreen:

Já bych to taky chtěla vzít jedním vrzem a nevracet se mezi dětma do práce.. Ale ještě jsem nerodila a nevychovávala, tak uvidíme :-) Těsně po porodu si určitě řeknu UŽ NIKDY!!! :-)

Adenka84
Závislačka 3907 příspěvků 26.08.11 14:42

Nakukuji, jestli se už vrátila Monča z kontroli, ale nikde nic..asi je možná opět naložená v bazénu..využívá posledního slunečního dne…

Já jdu vyžehlit ten koš prádlo, ať ho mám z krku..nechce se mi sice, ale také nechci abych ho tu měla přes víkend..chci mít klid..tak já jdu na to..

lencaplenca
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.08.11 15:38
Martikov píše:
lencaplenca píše:
Joo, Marti, to já bych taky potřebovala :mrgreen: Myslím, že s mrňouskem to půjde docela dobře, já bych k tomu chtěla pak ještě přidat nějaké cvíčo. Vzhledem k tomu, že plánujeme druhého prcka opravdu brzo, tak se sebou chci něco udělat, než otěhotním. Ale…jsou to jen plány :mrgreen: :mrgreen:
Já bych to taky chtěla vzít jedním vrzem a nevracet se mezi dětma do práce.. Ale ještě jsem nerodila a nevychovávala, tak uvidíme :-) Těsně po porodu si určitě řeknu UŽ NIKDY!!! :-)

My jsme takoví pragmatici, toho druhého mrňouska chceme proto, abych se právě mohla co nejdřív do té práce vrátit. Chceme stavět domek, bude potřeba určitě hypoška, a tu si manža už vzít nemůže, respektive by mu jí žádná banka nedala (máme už úvěr na pozemek na jeho jméno). Tak snad nám tohle plánování vyjde. :-D

Martikov
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.08.11 15:47
lencaplenca píše:
Martikov píše:
lencaplenca píše:
Já bych to taky chtěla vzít jedním vrzem a nevracet se mezi dětma do práce.. Ale ještě jsem nerodila a nevychovávala, tak uvidíme :-) Těsně po porodu si určitě řeknu UŽ NIKDY!!! :-)
My jsme takoví pragmatici, toho druhého mrňouska chceme proto, abych se právě mohla co nejdřív do té práce vrátit. Chceme stavět domek, bude potřeba určitě hypoška, a tu si manža už vzít nemůže, respektive by mu jí žádná banka nedala (máme už úvěr na pozemek na jeho jméno). Tak snad nám tohle plánování vyjde. :-D

No, já si spíš pak budu muset najít jinou práci. Pracuju v Plzni, to je docela dojíždění a před mým odchodem na mateřskou resp. na nemocenskou jsem tam trávila opravdu celé dny od rána do večera a to si s prckem nedovedu představit. Manžel to má totiž taky tak a malej by byl chudák. Peníze tam jsou sice moc fajn, ale… Pokud budu zvládat, tak bych ráda přes rodičovskou nějakou brigádku.. :-)

Martikov
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.08.11 15:48
Adenka84 píše:
Nakukuji, jestli se už vrátila Monča z kontroli, ale nikde nic..asi je možná opět naložená v bazénu..využívá posledního slunečního dne…Já jdu vyžehlit ten koš prádlo, ať ho mám z krku..nechce se mi sice, ale také nechci abych ho tu měla přes víkend..chci mít klid..tak já jdu na to..

Jo, jo.. Snad Monča pochodila dobře. Třeba jí nakonec řekli, že už rodí a nechali si jí tam :-) Nejspíš bude ale u toho bazénu. Já jsem dneska taky žehlila, to je blbá práce :-(

Loslinos
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 26.08.11 19:33

Ahoj holky :mavam: bohužel ještě nerodím :-( právě jsem přišla od toho bazénu,abych si to poslední den pořádně užila :-D Jinak kontrola dopadla dobře a mám přijít příští středu to je 31.8.,když do té doby teda neporodim :-) ,tak už mě potom odkáže do porodnice a tam se uvidí co se mnou.Nevím jak dlouho nechávají ve Stodě přenášet je to prý všude jinak :-)

Také plánujeme druhého prcka,ale uvidíme jak nám to půjde s tím jedním :mrgreen:

HankaPr.
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 26.08.11 20:03
Loslinos píše:
Ahoj holky :mavam: bohužel ještě nerodím :-( právě jsem přišla od toho bazénu,abych si to poslední den pořádně užila :-D Jinak kontrola dopadla dobře a mám přijít příští středu to je 31.8.,když do té doby teda neporodim :-) ,tak už mě potom odkáže do porodnice a tam se uvidí co se mnou.Nevím jak dlouho nechávají ve Stodě přenášet je to prý všude jinak :-)Také plánujeme druhého prcka,ale uvidíme jak nám to půjde s tím jedním :mrgreen:
AHOJKY, mě nechali ve Stodě po každý 10dní a obden jsem jezdila na monitor,taky jsme se něco najezdili :mrgreen: máme to cca 55km :mavam:
lencaplenca
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.08.11 21:17

Já jsem si ten parný den pěkně užila u tchánovců na zahradě, taky naložená v bazíku, fakt pohoda. Pak se ještě něco ogrilovalo, poštípali mě komáři… :mrgreen: Teď jsem vylezla z vany a je mi báječně, jen jsem zjistila, že mám nějaký větší pupek :mrgreen:
Ve Stodě nechávají přenášet 10 dní??? To je za trest, to nechci, to nevydržím....­.v pondělí řeknu doktorovi, ať nějak zařídí, abych porodila nejpozději v den termínu :mrgreen:

HankaPr.
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 26.08.11 21:21

Mě vždycky nechali 10dní…třeba ti udělá Hamiltona aby se ti to rozjelo :palec:

lencaplenca
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.08.11 21:25

To mám i na mysli…fakt mám sto chutí si o něj říct.

Stránka:  « Předchozí 1 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 222 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >