Tekutina po cukrovce pálení žáhy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 19:36

Tekutina po cukrovce pálení žáhy

Ahoj holky dnes jsem byla na gynekologii a sestřička mi dala vypít sladkou vodou, přesně řečeno cukrovka, jenže když sem přišla domů je mi na zvracení a hodně mě pálí žáha a mám průjem nevíte mi někdo poradit co by to mohlo být už si nevím rady 😞

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16468
30.6.22 20:49

No, cukrovka je onemocnění způsobené špatným fungováním slinivky při vylučování inzulínu. Ty jsi dostala vypít roztok glukózy v rámci zátěžového (OGTT) testu, kterým se tato nemoc identifikujeme.
Některé těhotné na ten roztok takto reagují. Zkus odpočívat, pít, ať nejsi dehydrovaná, a kdyby se to nelepšil nebo horšilo, jeď nebo volej k lékaři. No a ještě se modli, aby byl test proveden správně, když to bylo na gynekologii. A zkontrolovala sestra hladinu cukru v krvi na lačno, než ti to dala vypít? Pokud je totiž hodnota zvýšená, roztok se už nepije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 21:08

@nozu Přesně jak píšeš, přišla sem odebrala mi první odběr krve, čekala jsem hodinu a poté donesla tu vodu, vypila jsem ji a hodinku jsem zase čekala, poté byl druhý odběr a po půl hodině třetí. Na gyndě jsem byla v nemocnici tak snad to bylo provedeno správně :think: Jinak když si lehnu cítím pálení v krku a když si lehnu na bok začne se to zhoršovat tak vůbec nevím co stím 😞

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat