Tekutina z prsou, mlezivo?

Anonymní
9.11.19 14:59

Tekutina z prsou, mlezivo?

Zeptám se fakt blbě a laicky. Proto anonym je to ostuda :D
Od nějakého 4-5 měsíce těhotenství mám prsa nalitá něčím jako je mlezivo. Taková nažloutlá tekutina, tekutá. Jenže teď už to není tekutý, ale nechutně lepkavý a mazlavý, tuhý prostě, ale sladký 8o
Jsem 38+1 tt. Je to v pořádku nebo nějaký vadný? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
9.11.19 15:02

Je to zcela v pořádku. Je to mlezivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 15:04

Úplně normální.. Já třeba měla to že sem pak měla celé tričko od toho 8o hnus :poblion: jen jsem si lehla na hodinku a byla sem celá mokrá :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 15:09

Tak hlavně že to je v pořádku. Já to moc nesledovala, takže mě teď zarazilo jak to je tuhý a lepkavý :mrgreen: dřív to totiž teklo no, díky :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
1910
9.11.19 15:52

Ty jo, buďte ráda, máte našlápnuto na to, že se vám dobře rozjede mléko a to je pak o polovinu méně starostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 17:36

@Zoe1 to není až tak úplně pravda.. Mně mlezivo teklo od 15tt časem opravdu hodně že jsem byla celá mokrá uleokana a několikrát denně se musela do sprchy a nakonec kojení trvalo max měsíc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1910
9.11.19 19:31
@Anonymní píše:
@Zoe1 to není až tak úplně pravda.. Mně mlezivo teklo od 15tt časem opravdu hodně že jsem byla celá mokrá uleokana a několikrát denně se musela do sprchy a nakonec kojení trvalo max měsíc :nevim:

A já si myslela, že když má někdo mlezivo už v těhu, tak to má pak snazší, no jo no, tak to jsem netušila, že to tak neni, tak pardon :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat