Reklama

Telefon na splátky od O2 bez tarifu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexandra79
Povídálka 13 příspěvků 10.01.17 18:48
Telefon na splátky od o2 bez tarifu

Dobry večer, chtěla jsme se zeptat zda mate nekdo zkušenosti s telefonem na splátky od o2. Jaké jsou podmínky zda neco preplatim, kde to mam vyřídit. A zda neni problem kdyz nemam tarif žádný.

Reklama

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5604 příspěvků 10.01.17 18:56

Mě to připadá, že byste možná měla zapomenout na pořizování věcí na splátky. Ptáte se na absolutně základní věci, které jistě snadno zjistíte na infolince O2, nebo v jejich prodejně.

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 10.01.17 19:02

Žádný operátor ti nedá nic na splátky bez smlouvy na tarif nebo internet. A pozor jestli půjdeš na pobočku, někdy ti dají podepsat něco, co nevíš co je a aktivaci smlouvy zaobalí do různých větiček. Pro jednoho operátora jsem dělala, takže pozor. A navíc ty telefony jsou u operátorů předražené.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 10.01.17 19:08

@Alexandra79 A co to ma byt za telefon? Urcite se normalne da koupit levneji nez u opetatora.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 19:23

@cecetka já teď kupovala u O2 a měli ho tam nejlevněji i bez tarifu a s garancí nejnižší ceny vzhledem k hlavním konkurentům.

Šmoulice
Kelišová 6639 příspěvků 10.01.17 19:37
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Telefon na splátky. :roll:

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 10.01.17 19:50
@Little_Talker píše:
já teď kupovala u O2 a měli ho tam nejlevněji i bez tarifu a s garancí nejnižší ceny vzhledem k hlavním konkurentům.

Takže už jsi tam tarif mít musela. Protože je to opravdu stejné všude. Koukala jsem na jejich web a je to pouze pro paušální zákazníky O2, kteří mají paušál, internet nebo jinou službu na smlouvu :P Takže ses pravděpodobně napálila a něco ti k tomu nenápadně aktivovali nebo jsi už smlouvu měla a jen ti ji prodloužili :)

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 06:53

@Iustitia omnibus nemám nic a ani to nebylo podmínkou, nabízeli mi tarif, ale nenutili. Mobil jsem si jednoduše zarezervovala v eshopu a na prodejně vyzvedla.

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 11.01.17 08:15
@Little_Talker píše:
@Iustitia omnibus nemám nic a ani to nebylo podmínkou, nabízeli mi tarif, ale nenutili. Mobil jsem si jednoduše zarezervovala v eshopu a na prodejně vyzvedla.

Pak ho ale nemáš na splátky, a o to tu běží 8)

Hrubous
Kecalka 114 příspěvků 16.01.17 10:24

Já bych se tomu pokud možno vyhla.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama