Jakou můžu dostat pojistku, když mám sádru na 3 týdny

Anonymní
7.6.21 18:49

Zkoušet zjokse kgo

Dobrý den (jsem tu nová tak se zatím neorijentuji), nedávno jsem si při hraní volejbalu zlomila sesamskou kůstku v kloubu na palci (na ruce)… jen by mě zajímalo, jakou můžu dostat za to pojistku když mám sádru na 3 týdny. Chtěla bych si koupit totiž nový telefon (mám rozbitý a teď mám vypůjčený) a chtěla bych radu jaký? (nejlépe iphone, jsem zvyklá…tento jsem měla 6 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29179
7.6.21 18:52
@Anonymní píše:
Dobrý den (jsem tu nová tak se zatím neorijentuji), nedávno jsem si při hraní volejbalu zlomila sesamskou kůstku v kloubu na palci (na ruce)… jen by mě zajímalo, jakou můžu dostat za to pojistku když mám sádru na 3 týdny. Chtěla bych si koupit totiž nový telefon (mám rozbitý a teď mám vypůjčený) a chtěla bych radu jaký? (nejlépe iphone, jsem zvyklá…tento jsem měla 6 let.

tak kontaktuj pojištovnu, kde sis uzavřela pojistku a domluv se s nimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
7.6.21 18:56

A jak my jako máme vědět jaké máš uzavřené podmínky ve smlouvě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
7.6.21 19:12

Se zeptej v pojišťovně, to je tak hrozne individuální, ze můžeš dostat od par stovek do desítek tisíc, záleží co máš za pojistku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24774
7.6.21 19:17

Pojistku nedostaneš žádnou. Pokud máš uzavřené úrazové pojištění, můžeš dle pojistných podmínek dostat nějaké pojistné plnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6226
7.6.21 20:16

Dostat můžete třeba 21× 1.000,– Kč. Za předpokladu, že máte sjednáno denní plnění léčení úrazu na 1000 Kč za den. A možná bude ta doba léčení delší, tak klidně 32×1.500,– - pokud máte sjednáno denního plnění léčení úrazu na 1.500 Kč/ den. Anebo můžete dostat třeba 3.000,– total.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
7.6.21 20:42
@Anonymní píše:

Pokud nemáš pojištění, tak nedostaneš nic. A pokud máš, tak se podívej do něj na jaký mobil ti to bude stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29179
7.6.21 20:47
@Cenarius píše:
Pokud nemáš pojištění, tak nedostaneš nic. A pokud máš, tak se podívej do něj na jaký mobil ti to bude stačit.

Mozna na duchodcovsky tlacitkovy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
7.6.21 22:12
@vokishka píše:
Mozna na duchodcovsky tlacitkovy :mrgreen:

By si musela platit SAKRA nadstandardní pojištění, aby za 3 týdny sádry dostala na novej iPhone. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24774
7.6.21 22:14
@Cenarius píše:
By si musela platit SAKRA nadstandardní pojištění, aby za 3 týdny sádry dostala na novej iPhone. :mrgreen:

Tak třeba když tam budou trvalý následky… Jen nevím, čím by pak ten phone ovládala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
dnes v 13:10

Trvalý následek je třeba i snížená pohyblivost jiné zbarvení kuze nebo jizva na viditelné části těla i když není velká..ale to se vyhodnocuje nejdříve snad rok po urazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat