Telefon pro seniora - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 267 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 20:25
Telefon pro seniora-poraďte

Dobrý den, prosím, doporučte mi telefon pro babičku s fotoaparátem a snadným ovládáním. Samozřejmostí by měly být velké klávesy. Babička má nyní Aligátora, ale už je v hrozném stavu a potřebuje nový. Model co má teď už nevyrábějí. Na nové Aligátory s fotoaparátem co jsem koukala, tak si lidé stěžují, že se vypínají klávesy a mobil celkově jedním tlačítkem s rozdílem doby podržení tlačítka. Při babiččině nešikovnosti bude mít mobil neustále vypnutý celý, ne jen klávesy. Celkově je babička na telefon nešikovná (odmačká tam vše možné a pak to vracím těžce do původního stavu) a dost nechápavá. Kupovala jsem jí předchozí dva telefony, vždy to mělo nějaké mouchy, které na tom našla, tak bych ráda napotřetí nějaké Vaše odzkoušené tipy, třeba se napotřetí zavděčím. Děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Podivná praxe u Barnevernetu: Michalákové, které sebrali děti, tam dovolili pracovat

Eva Michaláková není způsobilá vychovávat vlastní děti, tak v květnu 2015... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >