Reklama

Telefon pro seniora - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 184 příspěvků 28.08.18 20:25
Telefon pro seniora-poraďte

Dobrý den, prosím, doporučte mi telefon pro babičku s fotoaparátem a snadným ovládáním. Samozřejmostí by měly být velké klávesy. Babička má nyní Aligátora, ale už je v hrozném stavu a potřebuje nový. Model co má teď už nevyrábějí. Na nové Aligátory s fotoaparátem co jsem koukala, tak si lidé stěžují, že se vypínají klávesy a mobil celkově jedním tlačítkem s rozdílem doby podržení tlačítka. Při babiččině nešikovnosti bude mít mobil neustále vypnutý celý, ne jen klávesy. Celkově je babička na telefon nešikovná (odmačká tam vše možné a pak to vracím těžce do původního stavu) a dost nechápavá. Kupovala jsem jí předchozí dva telefony, vždy to mělo nějaké mouchy, které na tom našla, tak bych ráda napotřetí nějaké Vaše odzkoušené tipy, třeba se napotřetí zavděčím. Děkuji

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama