Telefonní číslo na smlouvu- jak ho získat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 06:39
Telefonní číslo na smlouvu- jak ho získat?

Ahoj, moje číslo má na své smlouvě a pod svým jménem manžel. Jak ho můžu dostat zpět? A je možné z jeho pozice to číslo zrušit? jako úplně? Že by už nebylo? Můžu ho nějak získat? Děkuji za radu :kytka: Anonymně prosím, moc děkuji

Reakce:
Mišalí
Kelišová 7151 příspěvků 12.03.19 06:44

Zavolej si na operátora a zjistíš to hned. On jakožto majitel tel. čísla ho zrušit určitě může. Takže zavolej operátorovi co proto musíš udělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 06:48
@Mišalí píše:
Zavolej si na operátora a zjistíš to hned. On jakožto majitel tel. čísla ho zrušit určitě může. Takže zavolej operátorovi co proto musíš udělat.

A to tomu, u kterého teď to číslo je? Tak to bude jaksi problém. Já mám to číslo k podnikání, pokud mi ho zruší, skončí mi živnost :? Bohužel operátor je firemní, se mnou se bavit určitě nebude :,(

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 12.03.19 06:59

Živnost vázaná na konkrétní telefonní čislo?
Proč tedy děláte takové věci jako „tvoje“ tel.číslo vázané na smlouvu zaměstnavatele manžela? Předpokládám, že šlo super výhodnou nabídku (vím, že jsou takové výhodné smlouvy, takže něco za něco).
Zrušte smlouvu a tel.číslo si převeď kam chceš.
A předpokládám, že to bude muset vyřídit tvůj muž.

Heivka
Závislačka 3876 příspěvků 12.03.19 07:07

Tak závisí jak máte smlouvu postavenou, já mám taky smlouvu přes muže z práce, ale zahrnovali mi tam moje číslo a převod na smlouvu na moje jméno (dražší tarif) je možný v dalším zúčtovacím období. Jediné co musím, tak kontaktovat správce smlouvy u manžela v práci který to buď zařídí nebo mi vygereruje heslo pro spojení s operátorem a zbytek si pak zařídím sama, takhle jsem to udělala když jsem potřebovala do nového telefonu nanosim. Oni mi číslo zrušit nemůžou, maximálně mi ho při zrušení smlouvy převedou na úplně základní tarif.

Váš příspěvek
Reklama