Tělesná teplota (pod jazykem a v pochvě)

Anonymní
16.1.20 18:07

Telesna teplota (pod jazykem a v pochve)

Zdravím,

Chtela bych se prosim zeptat, kterou teplotu mam brat jako smerodatnou. Jsem tehotna a merila jsem si teplotu pod jazykem (36,6) a dole me teplomer ukázal 37,3

To je opravdu takovy rozdíl mezi castmi tela? Mam brat, ze pod jazykem je teplota 36,6 tudiz normálni a neni zvysena? Normálně se stejne lidi vetsinou meri v podpazi nebo pod jazykem. Tak si rikam, ze dole je teplota asi vyssi. Jen me to překvapilo, protoze me nenapadlo, ze je to takovy rozdil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3971
16.1.20 18:16

Co tě vedlo k tomu měřit si teplotu v pochvě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
16.1.20 18:31
@Kaileee píše:
Co tě vedlo k tomu měřit si teplotu v pochvě?

No, koukám, co někoho napadá?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 18:40

Bazalni teplota se normalne pri hlidani ovulace meri dole. Takze je podle me jedno, kde se clovek meri. Nechápu, proc nekteri v diskuzich odpovídají uplne mimo a ne na to, na co se zakladatel diskuze pta. Ja se jen slusne zeptala, jestli je takový rozdil normalni. Na nic vic.

• Citovat
  • Nahlásit
3971
16.1.20 18:45

:mrgreen: hele pokud chceš jednoslovnou odpověď tak zavolej doktorovi, aspoň se zasměje, tohle je diskuze…
ty snad ovulaci řešit nemusíš tak mě zajímá co tě to napadlo? :D v zadku je taky o půl stupně víc co si pamatuju u měření mimina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
16.1.20 18:47

:mrgreen: a ty se cítíš nemocne, a protože pod jazykem ti vyslo, ze horecku nemáš, tak jsi zkusila strcit teploměr mezi nohy? :mrgreen: jinak odpoved neznam, promin. Jen mne to rozesmalo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
16.1.20 18:55
@Jukat píše: :mrgreen: a ty se cítíš nemocne, a protože pod jazykem ti vyslo, ze horecku nemáš, tak jsi zkusila strcit teploměr mezi nohy? :mrgreen: jinak odpoved neznam, promin. Jen mne to rozesmalo :kytka:

Ze jo, skoda ze sem to nevedela jako decko kdyz sem chtela vybulat skolu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
16.1.20 19:18

@Kaileee joji, ja hloupá ho strkala do caje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 19:39

@Jukat treba chtela zjistit jestli je dole vic rozpalena nez nahoře 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 19:41

:mrgreen: tak ja se jdu schvalne premerit do vsech otvoru :lol: a budu to porovnavat kde mam nejtepleji :lol: :lol: jestli v puse mezi nohama nebo v zadku :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2766
16.1.20 19:45

K cemu ti je bazalni teplota v tehotenstvi? Jinak jo, kdybys nekdy neco o BT cetla, tak rozdil je, proto se ma cely mesic merit na jednom miste.

Jinak moje pubertalni ja jeste radi zeptat se na nazor staryho, kde to je podle nej teplejsi, jestli v puse, nebo v pochve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
16.1.20 20:07
@Anonymní píše:
@Jukat treba chtela zjistit jestli je dole vic rozpalena nez nahoře 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :mrgreen:

A potvrdilo se to :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat