Tělesné projevy v mileneckém vztahu

23497
2.9.21 18:50

Tělesné projevy v mileneckém vztahu

Dobrý večer, zdravím vás. Téma bude možná pro někoho nechutné, primitivní a zbytečné. Nicméně je ze života. Denně se tady řeší vše možné a tak mě napadlo založit téma o tělesných projevech v mileneckém vztahu.
Už se tady řešilo prdění před partnerem, v těhotenství, tak mě zajímá, zda prdite i přes milenci. Já tedy ne, studem bych se propadla a neprdím před nikým. Pokud by si milenec přede mnou prdnul, vztah by pro mě skončil. Jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.9.21 19:00

Normalne prdim i krkam a mym milencum a partnerum to prislo sexy protoze to mohli delat taky :palec: Nejsme roboti a tohle je uplne prirozena lidska vec…Dokonce mi jeden zenaty milenec rekl ze asi kvuli me opusti svoji zenu protoze pred ni nemuze prdet, krkat a kdyz potrebuje na velkou tak jedine kdyz nebyla doma :pocitac: No a me tyhle veci nevadi a on se vedle me citil jako clovek :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1290
2.9.21 19:02

Tak jestli by nekdo ukončil vztah kvůli prdění, tak jsem v prde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
2.9.21 19:11
@Anonymní píše:
Normalne prdim i krkam a mym milencum a partnerum to prislo sexy protoze to mohli delat taky :palec: Nejsme roboti a tohle je uplne prirozena lidska vec...Dokonce mi jeden zenaty milenec rekl ze asi kvuli me opusti svoji zenu protoze pred ni nemuze prdet, krkat a kdyz potrebuje na velkou tak jedine kdyz nebyla doma :pocitac: No a me tyhle veci nevadi a on se vedle me citil jako clovek :mrgreen:

Jasně, prdění a krkání je děsně sexy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
2.9.21 19:16
@milami píše:
Jasně, prdění a krkání je děsně sexy :roll:

tak, jasne ze to není sexy, ale na druhou stranu mi to prijde jako povrchní a hloupý důvod k ukonceni vztahu. Vztahy se maji ukoncovat z důvodů jako nevěra, násilí, lhaní atd., ne, že někdo nedokáže občas udržet plyny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
2.9.21 19:24

Jakože je někdo tak…nedospělý, že nechce, aby druhý fungoval jako člověk? Neříkám schválně krkat a prdět, ale tvářit se, že jsem éterická bytost a tyhle přízemní věci se mne netýkají a pohoršovat se, že se stávají tomu druhému? Takový starosti bych fakt chtěla mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.9.21 21:51

@annlady No já ti nevím. Dospělá jsem docela dlouho, ale že bych chtěla, aby někdo fungoval jako člověk přede mnou, to vážně ne. Já to taky nedělám a žiju. Prdět a krkat před partnerem mi přijde nechutný. Ale každý jsme vyrostli v něčem jiném. Někomu to zjevně přijde normální. Stejně jako močit u silnice nebo plivat na chodník, tahat si v mhd jídlo ze zubů a mohla bych pokračovat. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.9.21 21:54

@Klopotkova Mám to úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
3.9.21 07:30
@Maribelle píše:
@Klopotkova Mám to úplně stejně.

no jestli se lidi rozcházejí kvůli prdění :), tak se nedivím, že jsou někteří pořád sami. :D nikdo netvrdí, že mají partneri před sebou močit nebo konat velkou potřebu, přece. ale kazdemu to občas ujede a prdne si. To jsou fakt problémy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
3.9.21 08:41

@xavierka Tak samozřejmě stát se může. Pak je normální říct pardon. Ale pro mě by takový partner, který si u oběda krkne a vedle mě na gauči prdne a považuje to za normální nebyl. Vadilo by mi to. Naštěstí jsem na nikoho takového ještě nenarazila. A je fajn, že i takový k sobě najde ženu, která to má stejně. Takže problém nevidím ani neřeším. Jen jsem odpověděla na dotaz. Každému, co jeho jest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 09:18

@milami Tak nerikam sexy ale uprimne bych nekoho kdo mi nedovoli delat lidsky veci vedle sebe nechtela. ;) Verte mi ze chlapum se spise libi zeny ktere jim povoli se chovat jako clovek a ne jako robot. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 09:22

Jako stane se, mně to občas ujede v polospánku těsně před probuzením. Partner to určitě slyší. Co mám jako dělat, spát jinde? Pokud se to stane ve dne, tak se přece normálně člověk omluví. Nejsme stroje, abychom nevymešovali.

• Citovat
  • Nahlásit
235
3.9.21 09:37
@Klopotkova píše:
Dobrý večer, zdravím vás. Téma bude možná pro někoho nechutné, primitivní a zbytečné. Nicméně je ze života. Denně se tady řeší vše možné a tak mě napadlo založit téma o tělesných projevech v mileneckém vztahu.
Už se tady řešilo prdění před partnerem, v těhotenství, tak mě zajímá, zda prdite i přes milenci. Já tedy ne, studem bych se propadla a neprdím před nikým. Pokud by si milenec přede mnou prdnul, vztah by pro mě skončil. Jak to máte vy?

Haha, pobavilo, sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
3.9.21 09:38
@Anonymní píše:
@milami Tak nerikam sexy ale uprimne bych nekoho kdo mi nedovoli delat lidsky veci vedle sebe nechtela. ;) Verte mi ze chlapum se spise libi zeny ktere jim povoli se chovat jako clovek a ne jako robot. :andel:
@xavierka píše:
no jestli se lidi rozcházejí kvůli prdění :), tak se nedivím, že jsou někteří pořád sami. :D nikdo netvrdí, že mají partneri před sebou močit nebo konat velkou potřebu, přece. ale kazdemu to občas ujede a prdne si. To jsou fakt problémy…

Přesně, je normální si ulevit, ale jasně že ne pod partnerovým nosem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
3.9.21 09:44

Někteří fakt řeší houna;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu