Tělísko, injekce, nebo implantát?

Anonymní
11.1.20 06:08

Tělísko, injekce nebo implantát

Ahoj, kterou antikoncepci byste doporučili? Tělísko, injekce, nebo impantát. Toho tělíska se bojím nejvíc. Hodně jsem četla, že i přes něj několikrát otěhotněli. Na druhou stranu mám strach z těch implantátů, že po třech letech se třeba nebudou moc najít ty „proužky“ v ruce. Ze to třeba zaroste. Máte s tím nějaké zkušenosti? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1192
11.1.20 06:31

Mám přes dvě roky Mirenu a celkem spokojenost. Jen je pro mě trochu divné nemenstruovat, ale zase kámošky jsou z toho nadšené. Eventuálně další možnost je nakopat chlapa řádně do koulí. Proč mají antikoncepci řešit furt jen ženské?!? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
11.1.20 07:01

Já velmi doporučuji tělísko. Když zvolíš hormonální, je riziko otěhotnění mizivé. Ty případy otěhotnění s tělískem jsou u nehormonalni varianty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
11.1.20 08:23

Ja mela pred otehotnenim nehormonalni tělísko, protoze mi většina hormonalnich antikoncepci zpusobovala migreny.. S teliskem jsem trpela rok..(extremne silna a dlouhá menstruace, a o bolestech ani nemluvim). Ted po porodu jsem zkusila znova antikoncepci, mam Gentilion dobiram prvni baleni, a zatim to vypadá, ze dobrý. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
11.1.20 08:35

Ja jsem po injekcich ktere jsem si dala po 6tinedeli hrozne přibrala. Myslim, ze to byla Sajane. Za 1/2roku 10kg :( Tak ted přemýšlím o telisku, ale musim mit nízko hormonální…tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 08:51

Mala som implantat, vtedy este bol na 5 rokov. „Prouzek“ sa ti nikam nestrati :lol: celych 5 rokov bol na jedno mieste. Ja som s nim ziadny problem nemala, chcela som ho teraz znova, ale v CR vraj nie je dostupny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
11.1.20 08:51

Tělísko je vysoce spolehlivé, nechápu jak přes něj může každá druhá otěhotnět. Implantáty neznám. A injekce budou svinstvo. Představ si jaká to je dávka hormonů, aby účinkovala tak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama