Tělísko Jaydess - snaha o početí po vyndání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oušková
Nováček 6 příspěvků 16.01.19 14:30
tělísko Jaydess - snaha o početí po vyndání

Ahoj :mavam: tak tedy i já přispěji svou troškou do mlýna a zajímá mě váš názor. Je mi 29 let a s manželem jsme se pustili do „akce“ mimi. Když my bylo 23, otěhotněla jsem tenkrát ještě s budoucím manželem přes nehormonální tělísko a nevěděla jsem o tom. Bohužel jsem tenkrát v 9 týdnu podstoupila dost blbé vyšetření RTG ledvin, celkem 12 snímků spolu s kontrastní látkou a tak bylo doktorem doporučeno přerušení. Kdo ví jak by to bylo, chodili jsme ještě oba do školy… po tomto stresu jsem se rohodla pro tělísko horm. Jaydess. Nechala jsem si ho vyndat v dubnu a v červnu jsme začli, jenže nic. Je to osmý měsíc a nic. Mensturaci mám pravidelnou na den, ovu testy jsi již dělám, beru listovku. A přes to zatím nic. Mám panikařit? Manžel se nechal vyšetřit - výsledek - super plodný :D Moje doktorka říkala, že nám to přece půjde hned, když se to povedlo přes telísko… známá pracuje v Gennetu a nabídla mi, že mi přetáhne kartu a mohu chodit na gynekolgii k nim a být pod dozorem. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu. Jaký je váš názor na celou „akci“? :-) Díky za odpovědi.

Reakce:
anavi13
Závislačka 3421 příspěvků 16.01.19 14:37

Já bych vyčkala ten doporučený rok a pak to teprv začala řešit. Ty ovulaci bych si potvrdila třeba jen jeden cyklus a pak už tomu nechala volný průběh a brala jen listovku. Ještě máte čas :)

Oušková
Nováček 6 příspěvků 16.01.19 14:38

@anavi13 děkuju za odpověď :-) podle mě máte pravdu, ale víc hlav víc ví :srdce:

anavi13
Závislačka 3421 příspěvků 16.01.19 14:47

@Oušková není kam spěchat, ten rok snahy je normální ;) je to jen 12 pokusů, když se to tak vezme. Já začala akorát cvičit jógu a přes jednu paní doktorku co se věnuje čínské medicíně a přípravkům energy jsem si pořešila ekzém- vyčistila tělo. Otěhotněla jsem 10. měsíc snažení, jen to nedopadlo. Druhé těhotenství vyšlo po 5. měsících snažení. To už jsem teda brala Nosifol a Duphaston na nízkou sliznici v děloze (2. měsíce), měřila bazální teplotu. a zase cvičila jogu- vždy jsem otěhotněla po třech měsících cvičení, to bylo jediné stejné. Mě je teda teď 26 let, před snažením jsem HA měla vynechanou dva roky.

Oušková
Nováček 6 příspěvků 16.01.19 14:59

@anavi13 jóga je skvělá věřím že vám pomohla. Budu se snažit to tedy tak nehrotit :oops: asi jsem byla trochu najivní. Hold klasika - jde to když nemá a naopak :zed:

Uživatel je onlinesvapi
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 16.01.19 15:07

@Oušková určitě se tím nic nezkazí, když vám to pohlidaji :) jak už bylo napsáno, taky bych si zkusila nechat potvrdit ovu (ovu testy, nebo u dr.)..a taky bych zkusila Mojzisovou či nějakou tu jógu.. :) držím pěsti. Věřím, že u těch 8 měsíců už je člověk nervózní..Já tedy byla nervózní už po 4..i když se to nemá hrotit :)

Oušková
Nováček 6 příspěvků 16.01.19 15:28

@svapi ano rozhodla jsem se že tam začnu chodit ;) testy ovu si dělám již 3 měsíc a vždy vychází krásně. V Gennetu se dozvím co dál. 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >