Nežádoucí účinky na tělísko Mirena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aluree
Kecalka 395 příspěvků 31.07.19 23:21
Tělísko MIRENA, mravenčení/brnění nohou, nervozita

Pěkný večer, zajímá mě, jestli jste některá neměla nežádoucí účinky hormonálního tělíska v podobě brnění. Mám ho zavedené 3 měsíce a poslední měsíc mě bolí pravá noha (stěhuje se to od palce, kotník, ploska..) a mravenčí mi ta stejná noha. Poslední měsíc na sobě také pozoruju nervozitu a tlak na prsou při stresu, což jsem nikdy neměla. Je možné, že by to způsobovalo tělísko?

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17992 příspěvků 31.07.19 23:25
@Aluree píše:
Pěkný večer, zajímá mě, jestli jste některá neměla nežádoucí účinky hormonálního tělíska v podobě brnění. Mám ho zavedené 3 měsíce a poslední měsíc mě bolí pravá noha (stěhuje se to od palce, kotník, ploska..) a mravenčí mi ta stejná noha. Poslední měsíc na sobě také pozoruju nervozitu a tlak na prsou při stresu, což jsem nikdy neměla. Je možné, že by to způsobovalo tělísko?

Spíš páteř. Na fyzioterapii chodíš?

Kelsey
Hvězda diskuse 46607 příspěvků 01.08.19 03:09

Proc nejdes ke svemu lekari? On je kompetentni, aby ti odpovedel.
Muze to byt priznak trombozy nebo nedostatek horciku. Nebo jinych potizi. Proc cekas a resis to na netu? :nevim:
Ja jsem mela vedlejsi ucinek po krouzku Nuvaring. Projevilo se to piskanim v usich, bolest rukou, nohou, celkove svalu, unava, zavrate, podrazdenost, naladovost, boleni hlavy.
Krouzek jsem mela tyden a doktor rekl, ze to musi okamzite ven. Ja jsem sla teda zpet k Dr., ze se mi to nezdalo. A ty cekas mesic?

Aluree
Kecalka 395 příspěvků 01.08.19 06:15

@Kelsey už jsem byla u obvodního, na neurologii a EMG. Příští týden jdu na další kolečko a uvidím. Každopádně přemýšlím vážně nad tím, že si tělísko nechám vyndat. A nesuď mě hned, otázka byla, jestli se s tím někdo setkal z uživatelek téhle HA, lékaři, u kterých jsem byla právě ne :think: Vlastně jen lékařka na pohotovosti na neurologii mi řekla, že už viděla resp. slyšela o hromadě nežádoucích účinků, takže možné je všechno.

Aluree
Kecalka 395 příspěvků 01.08.19 06:17

@Russet chodím na neurologii, jdu tam příští týden a budu trvat na detailním vyšetření páteře. Co jsem četla, tak by to mohl být i výhřez ploténky :zed:

Kelsey
Hvězda diskuse 46607 příspěvků 01.08.19 07:38

@Aluree
Je to tve telo, ale ja uz bych byla davno i u gynekologa. Byl by to prvni doktor, ktereho bych navstivila, kdyby se mi neco nezdalo. Moje kolegyne mela problem Mirena. Sice jineho razu, ale jeji telo to nesnese, takze se automaticky brani a ji to proste vypudi.
Ja jsem psala hore, ze jina antikoncepce mi nesedla, takze nic neni vyloucene. Jeste dnes bych volala na gynekologii a domluvila si termin, necekala bych dyl.

Russet
Neúnavná pisatelka 17992 příspěvků 01.08.19 17:43
@Aluree píše:
@Russet chodím na neurologii, jdu tam příští týden a budu trvat na detailním vyšetření páteře. Co jsem četla, tak by to mohl být i výhřez ploténky :zed:

Každopádně bych informovala všechny lékaře, že mám tělísko, jestli to nemůže být tím.

Váš příspěvek
Reklama