Tělísko Mirena - zhoršení pleti a přibývání na váze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luli84
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 15.11.14 14:34
Tělísko Mirena - zhoršení pleti a přibývání na váze

Ahoj holky, prosím radu… od března tohoto roku mám zavedenou Mirenu.. jsem s ní spokojená, ale mám pocit, že díky ní nemůžu shodit na váze… od doby co jej mám jsem přibrala skoro 7 kg a i když dodržuji stravu, pitný režim i pohyb tak neshodím ani deko… navíc se mi strašně zhoršila pleť… nemám akné, ale čelo a kolem nosu mám neuvěřitelně suché a kůži mám rudou… nemá někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 14:50

@Luli84 a cemu se divis…hormony jsou hormony..pokud mas suchou kuzi a nemuzes shodit.nech si skontrolovat stitnou zlazu..vypada ze pracuje velmi pomalu.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 15.11.14 15:05

@Luli84 - mám Mirenu zavedenou už podruhé a nikdy jsem problémy s váhou ani pletí neměla.

Luli84
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 15.11.14 15:34

@KackaDoup děkuji :) to mě nenapadlo… 8o

Luli84
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 15.11.14 17:13

Ale jestli má někdo zkušenost tak sem s ní :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >