Telota a dovolená...za 3 hodiny!!

233
11.7.08 16:33

Telota a dovolená...za 3 hodiny!!

mamky já zešílím za 3 hodiny odjíždíme do Itálie autem a dcerka 4 roky má zvýšenou teplotu 37,4!!!!!! Celou dobu nic a dnes toto, nevím co mám dělat jet nebo nejet? Nic jiného jí prozatím není. Předevčírem totiž byla v kontaktu se sestřenicí co měla pak teplotu tak ti asi chytla od ní…fkat se zblázním..pořád se nám něco sere. A když pojedem co pak? to budeme čučet na partmánu celou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2594
11.7.08 16:49

Ahoj tak to je moje noční můra kvůli tomu jsem vždy před dovolenou na nervy.Jestli jí nic neni tak naše děti maj občas zvyšenou teplotu jen tak a nic z toho neni.Přesně před rokem jsem měla takhle poslat syna na dovču s mamkou a když si pro něj přišla měl zvýšenou teplotu tk jsem ho nechala doma a nakonec se z toho vyklubala klíštová encefalitida a byl čtrnáct dní v nemocnici.Byla jsem ráda že jsem ho neposlala on ale už byl divnej čtrnáct dní před tím.Nemůžete jet o den dýl když jedete autem a počkat co se z toho vyklube.Tak at to nic není my jedeme v sobotu tak je pořád pozoruju jak blázen.
Ahoj ZUZAN

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24836
11.7.08 17:11

Ahoj, tak to teda nic moc :( Rozhodovala bych se podle toho, co sestřenici bylo… Jestli nějaký banální nachlazení, asi bych jela a vyzbrojila je Panadolem apod. Jestli to bylo něco horšího, zůstala bych doma. Tak držím pěsti, ať vám to vyjde.M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
11.7.08 18:07

Ahoj.

Nezávidím… koncem června jsem měla to samé. Staršímu -4roky-v pondělí vyskočily 40cítky, tak jsem s ním v úterý šla k Dr. jestli máme zájezd stornovat nebo co (odjezd byl ve středu navečer letecky) Dr. řekla, že má trošku červený krk, dala nám antibiotika s sebou na dovolenou, že když by měl v krku povlaky, tak je máme na:,–(it. Ale to už v v úterý teplotu neměl vůbec. Nakonec jsme je nepoužili…

Aby toho ale nebylo málo malá 10m z ničeho nic ve frontě na odbavení začala hořet taky. Teploměr jsem měla v kufru, ale fakt to nebyla jen zvýšená teplota. To bylo teda dilema !!! Lupla jsem jí nurofen a odletěli jsme . Nepotřebovala ani druhou dávku. Za hodinu byla bez teploty a obě děti celou dovolenou v pohodě. Asi se ten stres opravdu projevil jako ta „cestovní horečka“. Kamarádka z diskuze měla to samý. Malej měl tuším 38,5 a po příjezdu na dovolenou v pohodě…

Doufám, že to budete mít taky tak a že si dovolenou užijete. Taky záleží, jestli má nějaké další problémy. Koneckonců…můžete zkusit pohotovost, ale myslím, že by ti asi moc nepomohli, protože jestli je to jen nějaká viroza nebo něco v začátku, tak na ní nic asi nenajdou......

Cibulka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
11.7.08 19:17

a nemůže to být jen cestovní horečka? prostě stres z cesty-nebo naopak velké těšení se?
já bych asi odjela, s tím, že když by jí něco bylo, sednete do auta a jedete domů..vyzbrojila bych se léky na teplotu
přeji ať v pohodě dojedete a užijete si tam pěknou dovču

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
11.7.08 19:42

Vem si s sebou zásobu léků (na teplotu, rýmu, na krk, atd…) a jeďte :wink: Jedete autem, takže na nikom závislí nejste, můžete se kdykoli vrátit :) hezkou dovolenou a ať je dcerka brzy fit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat