Téma pro příznivce zákazů hromadných akcí

118
30.4.20 21:40

Téma pro příznivce zákazů hromadných akcí

Ahoj. Vláda dneska konečně rozhodla, že přes léto nebudou moci být hromadné akce. Mě osobně to udělalo velkou radost, protože příroda i města si takhle alespoň minimálně jedno léto odpočinou :). Je tu někdo kdo to má podobně? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22772
30.4.20 21:42

Až povolí koncert pro více než 10 tisíc lidí, budu spokojená. Do té doba si nasadím náhubek nebo budu doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
30.4.20 21:43

Je mi to celkem jedno :D velké akce nemam rada a jdu nekam výjimečně, vadí mi davy lidí, ale že bych se radovala, ze neco ruší to taky ne. Lidi ten bordel budou delat i bez akcí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11066
30.4.20 21:44

Čím méně bude hromadných akcí, tím více lidí bude vyrážet do přírody a ničit ji na jiných místech. Prašť jako uhoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
30.4.20 21:45
@divine woman píše:
Až povolí koncert pro více než 10 tisíc lidí, budu spokojená. Do té doba si nasadím náhubek nebo budu doma.

Takže jestli chápu dobře, tak ti tahle situace nevyhovuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
30.4.20 21:46

@juni29 jestli chcete flame topic a na*rat ostatní, tak good job. @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22772
30.4.20 21:49
@juni29 píše:
Takže jestli chápu dobře, tak ti tahle situace nevyhovuje?

Hele já to pro dobro národa vydržím. Ale mám doma lístky na jistý koncert a fakt mě mrzí, že nebude. Ale kdo si počká, ten se dočká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9416
30.4.20 21:52

? mě teda spíš děsí to sucho, co je prý nejhorší za 500 let, než nějaké festivaly 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
30.4.20 21:52
@Cenarius píše:
@juni29 jestli chcete flame topic a na*rat ostatní, tak good job. @admin

Ne, ale jenom už je prostě člověk unavený jak neustále slyší jenom skučení nad tím, že se bude muset omezit v tak zbytečné věci. Tak by mě zajímalo jestli jsem v tom sama nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
30.4.20 21:54

Tak povolili sto osob, to už je pro mě hromadná akce.. :nevim: Ja to nevyhledávam, tak je mi to fuk a pochybuju, že si město či příroda tímhle zákazem odpočine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34454
30.4.20 21:58
@juni29 píše:
Ahoj. Vláda dneska konečně rozhodla, že přes léto nebudou moci být hromadné akce. Mě osobně to udělalo velkou radost, protože příroda i města si takhle alespoň minimálně jedno léto odpočinou :). Je tu někdo kdo to má podobně? :)

Mně je to totálně fuk. Občas za teplých letních večerů slyšíme koncert ze vzdálenější vsi, ale víc rámusu asi dělá každoroční pouť. Jestli ta nebude, aspoň ušetříme několik stováků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
30.4.20 22:17
@juni29 píše:
Ne, ale jenom už je prostě člověk unavený jak neustále slyší jenom skučení nad tím, že se bude muset omezit v tak zbytečné věci. Tak by mě zajímalo jestli jsem v tom sama nebo ne.

Mám to stejně, jsem rád, že ten cirkus v našem městě ani nikde jinde nebude. Ať si sedí doma na wifině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32914
30.4.20 22:23

Ja jedno leto bez festivalu preziju, chodili jsme na 1-2, ale co ti chudaci muzikanti a spousta na to navazanych profesi, prodejcu atd. Kapely dnes uz vydelaji jedine na koncertech, prodeje nosicu jsou mrtve, a festaky byly jistota. Je mi jich lito, ti tohle vsechno odskacou nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
30.4.20 22:25

@juni29 chceš tu provokovat?

Já to u tech festaku i chápu, tam je ta hygiena fakt diskutabilní… Ale treba takové koncerty s rouskou, každé druhé sedadla volné, to by snad takový problém být nemusel…

A já bych taky brala cestování mimo CZ a cizinců k nám za určitých podmínek, ale z toho by ses asi taky po… Vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21280
30.4.20 22:27
@PaníBovaryová píše: ? mě teda spíš děsí to sucho, co je prý nejhorší za 500 let, než nějaké festivaly 8o

hele máme nedaleko rybník a už ted je tam o dva metry míň vody než bývá v srpnu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat