Téma pro všechny ať už maminky,snažilky nebo těhulky ;-)

Pro ty z nás, které čekáme na ovulaci, snažení a následně na testování, zda se nám zadařilo :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 12:53
Téma pro všechny ať už maminky,snažilky nebo těhulky ;-)

Nikde jsem nepostřehla toto téma jak často jste se s miláčkama snažili, když jste chtěli miminko. Všchny moc dobře víme, že se máme milovat když je chuť a "nehrotit " to. Někdy jsou ale okolnosti jiné a musíme tomu pomoci…
Tak mě zajímá, jak často jste spolu spali a jestli jste si hlídali plodné dny a ovulaci atd. Tak pište pište a pojďme se vzájemně podpořit :hug: :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ajda27
Kecalka 226 příspěvků 06.02.19 13:27

@Nana12 po miminku toužíme už přes rok ale stale nebyl vhodný čas , tak jsme si řekli že na vhodný čas už čekat nebudeme a půjdeme do o toho nejlépe hned!!! Myslela jsem si jak dokážu být trpělivá nic neřešit a jednoho dne budu překvapená ale ouha… Chci miminko! Šílím po něm ve dne i v noci a chci ho nejlépe hned! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: snažíme 1 měsíc, dříve jsme měli nechraneny styk ale nikdy to nebylo „až do konce“ :oops: dělala jsem poprvé ovu testy a protože jsem si vždy myslela že už je to ten den, už je to určitě ten den, už je to na 1000 000% ten den… :zed: :mrgreen:… No zkrátka meli jsme sex od 10 DC do 22DC skoro každý den max ob den… :cert: :mrgreen: byl to docela maraton a doufám že ať už byla ovu kdykoli tak to dopadne… :mrgreen: čekám teď po ovu bolí mě podbřišek je mi stále zima a spala bych, ale snažím se si to nijak nespojovat s případným těhu každopádně malou naději tam mám… :)

AlinkaK
Stálice 89 příspěvků 06.02.19 13:41

My s pritelem se snazime 3 měsíce zatím, ale vždycky jsem si myslela, ze vysadim prasky jedou si strejchnem a bude to, ale opak je pravdou :mrgreen: :? Nejdriv jsem brala kapky gynex 3 cykly abych si nastartovala ovulaci :) a ted beru femibion. Tenhle cyklus jsme zvolili sex obden., tak snad jsme se trefili :) ted jsem ve fazi čekání, dnes jsem 11DPO a cekam, co z toho bude :hug:

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 13:43

@Ajda27 Ajdi, krasnej popis :potlesk: A sokujici zpoved maraton 8o :mrgreen: :mrgreen: Jak?!!! Clavin ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Tak to mate teda sanci 1000:1000 ze to vyjde :mrgreen: :potlesk: Jj taky bych vsechno chtela hned, ale zatim je vsechno proti me, takze se musim smirit s malem :mrgreen: .
My dve se zname uz , takze si nemusime rikat,ze jsme dnes my dve zaroven 6DPO a my sexik : Po 28.1, ut 29.1. a st 30.1 a 31.1 ovulace- bez sexu. Takze 3 dny snazeni pred ovu. A ted cekacka,zda spermijky pockali a zda jedna byla ta vitezna !! :dance:
Tak holky,kdo dalsi se sveri a pomuze nam netrpelivym a v nadeji ?! :lol: 12V

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 13:44
@AlinkaK píše:
My s pritelem se snazime 3 měsíce zatím, ale vždycky jsem si myslela, ze vysadim prasky jedou si strejchnem a bude to, ale opak je pravdou :mrgreen: :? Nejdriv jsem brala kapky gynex 3 cykly abych si nastartovala ovulaci :) a ted beru femibion. Tenhle cyklus jsme zvolili sex obden., tak snad jsme se trefili :) ted jsem ve fazi čekání, dnes jsem 11DPO a cekam, co z toho bude :hug:

To uz by si mohla testik :palec: :mavam:

lee86
Povídálka 25 příspěvků 06.02.19 13:47

@Nana12 tak u prvního jsem to více méně neřešila a zadařilo se po 8 měsících když jsme odjeli na dovču.Sex byl tak nějak jak se chtělo, nic plánovaného. Teď se snažíme o druhé od konce prosince. V lednu sex tak 6× do ms. Teď před ovu 2-3× do týdne. Testy na ovu jsem dělala od víkendu a 5-ti testech vždy jen slabá druhá čárka, jednou trochu silnější, tak nevim jestli se to dá brát jako ovu? A v tomhle období byl sex každý den. Teď mě pobolívá v podbřišku, ale jinak nic. Tak se uvidí. Jinak používám appku kde se ukazují plodné dny a ovulace a dle pobolívání to asi i celkem sedí. Takže se řídím i tím. Přítelovi jsem naordinovala kotvíčníkovej čaj a sobě GS Mamavit. Tak asi tak :mrgreen:

AlinkaK
Stálice 89 příspěvků 06.02.19 13:59

@Nana12 to bych mohla, ale mam strach no. Třeba se odhodlam :pankac: :mrgreen:

Ajda27
Kecalka 226 příspěvků 06.02.19 14:29

@Nana12 nám to nějak šlo samo :mrgreen: nejdriv to byla taková ta počáteční vášeň, pak normální krásný sex, no a od 20DC to bylo už trochu náročnější ale vzhledem k tomu že to bylo hned po ovu tak jsme zabrali a pojistili to :cert: :mrgreen: holky dopadne nám to!!! …moc vám držím pěsti :*

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 14:50
@AlinkaK píše:
@Nana12 to bych mohla, ale mam strach no. Třeba se odhodlam :pankac: :mrgreen:

Mooooc ti fandiiiim :hug:

Sisinka1990
Kecalka 196 příspěvků 06.02.19 15:00

Počítám, že byla přibližně ovu 26-30 leden. V té době jsme měli sex každý den. A teď čekám na víkend, do z toho bude :-) Beru femibion, pila jsem kontryhel, ale radši jsem přestala, bála jsem se ať mi to spíš neuškodí /četla jsem o rozhození cyklu a tak… Příznaky a nic takového nepozoruji, nebo když něco, tak si hned řeknu, že si to vsugerovávám a že to nic není :D Jinak se snažíme od září. To jsem otěhotněla napoprvé, ale nedopadlo to, tak teď neívm, jak to po revizi půjde:(

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 17:54
@Sisinka1990 píše:
Počítám, že byla přibližně ovu 26-30 leden. V té době jsme měli sex každý den. A teď čekám na víkend, do z toho bude :-) Beru femibion, pila jsem kontryhel, ale radši jsem přestala, bála jsem se ať mi to spíš neuškodí /četla jsem o rozhození cyklu a tak… Příznaky a nic takového nepozoruji, nebo když něco, tak si hned řeknu, že si to vsugerovávám a že to nic není :D Jinak se snažíme od září. To jsem otěhotněla napoprvé, ale nedopadlo to, tak teď neívm, jak to po revizi půjde:(

Tak to je taky velice nadejnyyy :lol: :lol: :lol: :potlesk: :palec: :mavam:

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 17:55
@Ajda27 píše:
@Nana12 nám to nějak šlo samo :mrgreen: nejdriv to byla taková ta počáteční vášeň, pak normální krásný sex, no a od 20DC to bylo už trochu náročnější ale vzhledem k tomu že to bylo hned po ovu tak jsme zabrali a pojistili to :cert: :mrgreen: holky dopadne nám to!!! …moc vám držím pěsti :*

Tohle ale vazne dokazou jen nadlidi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :pankac:

Ajda27
Kecalka 226 příspěvků 06.02.19 19:10

@Nana12 je pravda že je to takový můj superman… :mrgreen: :srdce: ale nevěřím že by nám toto tempo vydrželo dlouho pokud by se nezadařilo… :mrgreen: :zed: ale holky já mám takový vnitřní pocit že by to mohlo dopadnout… :andel:

Nana12
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.02.19 19:13
@Ajda27 píše:
@Nana12 je pravda že je to takový můj superman… :mrgreen: :srdce: ale nevěřím že by nám toto tempo vydrželo dlouho pokud by se nezadařilo… :mrgreen: :zed: ale holky já mám takový vnitřní pocit že by to mohlo dopadnout… :andel:

Tak to mam taky takovy pocit, tajne moc doufam :mrgreen: . Ten muj ma obdobi, kdy sexovat nechce ja jo pak si to prohodime, ale kvuli mimu ze sebe taky dela supermana :mrgreen: . Od snazeni uz jsme zase sex nemeli,sice na sebe hrabeme, ale nic :mrgreen: ale me to ted moc nevadi :mrgreen: . V nedelu testnu,mozna az v pondeli ,ponevadz mam doma jen jeden test od minule :roll:

Ajda27
Kecalka 226 příspěvků 06.02.19 19:36

@Nana12 já mam testů 6 :pankac: 2 byly vždy přibalene u ovulaku takže začnu v sobotu a uvidíme… :) nesmírně moc si přeji //… :srdce: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Nové diskuse

Silná rýma v těhotenství

• vojninka
  • 11.01.13 06:59

Kde v Ostravě vykupují dětské oblečení?

• Martiinkaa
  • dnes v 03:16

Ztrácím chuť na sex