Téma rozvodu - když požádá žena

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
21.4.20 23:37

@Špatný Jirka mně tedy zaujal ten tvůj nick. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.20 23:39
@Anonymní píše:
@Špatný Jirka mně tedy zaujal ten tvůj nick. :lol:

No jo, teď už nejde změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35608
21.4.20 23:40
@Špatný Jirka píše:
Tak když je nesnášíš, tak musíš být taková?
Ostatní ženy, co mají problémy, tak jejich muže znáš?
Chlap si nemůže zafňukat?

Soudit Tě nebudu, ale asi si v měla životě tak těžké období, že se z tebe stalo tohle.

A nebo si chlap a já to nepoznal.

Tak sorry, že jsem tady. :mavam:

Jsem ženská. Chlap si zafňukat může. Ale měl by si umět poradit. Já tady hledala téma jako kojení, péče o miminko, výchova dětí. Ne jak mám fungovat s chlapem. Na to opravdu cizí rady nepotřebuju. Ve skoro 42 letech jsem už něco zažila. Proto ti radím - obrať se na svou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 23:44
@Russet píše:
Jsem ženská. Chlap si zafňukat může. Ale měl by si umět poradit. Já tady hledala téma jako kojení, péče o miminko, výchova dětí. Ne jak mám fungovat s chlapem. Na to opravdu cizí rady nepotřebuju. Ve skoro 42 letech jsem už něco zažila. Proto ti radím - obrať se na svou ženu.

Ještě jsem v takové situaci nebyl a nezvládal jsem to, tak proto jsem tady napsal.
Když bych měl cokoli spravit, udělat elektriku, vyměnit motor, vymalovat a podobně, tak si umím poradit, ale tady… Zkusil jsem.

A na ženu se pomalu obracím. I tak díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 23:51
@Špatný Jirka píše:
Ještě jsem v takové situaci nebyl a nezvládal jsem to, tak proto jsem tady napsal.
Když bych měl cokoli spravit, udělat elektriku, vyměnit motor, vymalovat a podobně, tak si umím poradit, ale tady… Zkusil jsem.A na ženu se pomalu obracím. I tak díky.

Tak snad žena ocení tvojí snahu. Zkus tu změnu provádět rozumně, aby ten vztah byl rovnocenný. Ne jít z extrému do extrému.

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.20 23:59
@Anonymní píše:
Tak snad žena ocení tvojí snahu. Zkus tu změnu provádět rozumně, aby ten vztah byl rovnocenný. Ne jít z extrému do extrému.

To je právě jedna z věcí, která by mě asi nenapadla, pokud bych sem nevlezl. Já bych přehnal tak, že by to mělo stejný efekt.

Člověk musí trošku dát emoce stranou a to bylo těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
22.4.20 00:15
@Russet píše:
Jsem ženská. Chlap si zafňukat může. Ale měl by si umět poradit. Já tady hledala téma jako kojení, péče o miminko, výchova dětí. Ne jak mám fungovat s chlapem. Na to opravdu cizí rady nepotřebuju. Ve skoro 42 letech jsem už něco zažila. Proto ti radím - obrať se na svou ženu.

Ale pořád máš blíž ke střední škole než k důchodu  :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
22.4.20 00:26
@Špatný Jirka píše:
Když bych měl cokoli spravit, udělat elektriku, vyměnit motor, vymalovat a podobně, tak si umím poradit, ale tady… Zkusil jsem.A na ženu se pomalu obracím. I tak díky.

Poradna by opravdu pomohla…

To co totiž děláš je jedna z fází zvládání nevěry partnera - bereš vinu na sebe, obviňuješ se. Třeba si na tobě psycholog či psycholožka založí studii a budeš ještě slavný :-)

Prostě se zamilovala jinde a jestli se teď budeš moc snažit, tak si k tobě jen vybuduje odpor. Kazíš jí její představy.
Psycholog by ti asi řekl ať se na to vykašleš, dáš jí prostor… a vsugeruj si nezájem, protože další fáze může být nenávist - neodpustíš jí tu zradu a důvěra se hned tak nevrátí. Ten kdo se musí snažit a kdo udělal větší chybu je ona - ne ty.

PS: jediný důvod proč to podstupovat je dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35608
22.4.20 00:28
@Josef_t píše:
Ale pořád máš blíž ke střední škole než k důchodu :jazyk:

Vzhledem k tomu, že příští rok to bude od maturity již 25 let, tak je to asi na půlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
22.4.20 00:39
@Russet píše:
Vzhledem k tomu, že příští rok to bude od maturity již 25 let, tak je to asi na půlce.

Ještě bude k půlce kousek chybět :-)
Ale dvacet pět let od maturity, to bude krásná slezina :-)
Kluk co se ti líbil bude mít stopadesát kilo a plešku, nejlepší kamarádka šest dětí a falešné zuby a u třídní učitelky se bude projevovat Alzheimer, nebude si pamatovat kde bydlí, ale bude přesně vědět, že jsi neuměla Lumírovce. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35608
22.4.20 00:47
@Josef_t píše:
Ještě bude k půlce kousek chybět :-)
Ale dvacet pět let od maturity, to bude krásná slezina :-)
Kluk co se ti líbil bude mít stopadesát kilo a plešku, nejlepší kamarádka šest dětí a falešné zuby a u třídní učitelky se bude projevovat Alzheimer, nebude si pamatovat kde bydlí, ale bude přesně vědět, že jsi neuměla Lumírovce. :dance:

Zlatíčko, kluk, co jsem se do něj zamilovala v prváku, nemá pleš a ani falešný zuby. Je docela zazobaný (ale už nějak nechápu, proč ta zamilovanost, není mi holt 15). Nejlepší kamoška je úspěšná a bezdětná. A zuby má vlastní. Třídní je nyní ředitelka a všechny si nás pamatuje. A maturovala jsem z Májovců a dostala za 2. Ze slohovky 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
22.4.20 00:59
@Russet píše:
Zlatíčko, kluk, co jsem se do něj zamilovala v prváku, nemá pleš a ani falešný zuby. Je docela zazobaný (ale už nějak nechápu, proč ta zamilovanost, není mi holt 15). Nejlepší kamoška je úspěšná a bezdětná. A zuby má vlastní. Třídní je nyní ředitelka a všechny si nás pamatuje. A maturovala jsem z Májovců a dostala za 2. Ze slohovky 1.

Tak to bude pěkná nuda :,(, všichni úspěšní, není koho pomlouvat, není důvod ani pít a všichni se rozcházejí kolem desáté naprosto střízlivý.
Co alespoň zařídit nějakou pořádnou ostudu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35608
22.4.20 01:06
@Josef_t píše:
Tak to bude pěkná nuda :,(, všichni úspěšní, není koho pomlouvat, není důvod ani pít a všichni se rozcházejí kolem desáté naprosto střízlivý.
Co alespoň zařídit nějakou pořádnou ostudu :cert:

My se vídáme dost často
Myslím, že za 24 let jsme si toho prošli dost, zavzpomínáme na staré časy, pochlubíme se dětmi a malými úspěchy. Po srazu chodívám ještě pokecat a pár lidma, co nespěchají domů. Pro někoho nuda, pro někoho fajn strávený čas. Každopádně příští rok to bude jubilejní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
22.4.20 01:13
@Russet píše:
My se vídáme dost často
Myslím, že za 24 let jsme si toho prošli dost, zavzpomínáme na staré časy, pochlubíme se dětmi a malými úspěchy. Po srazu chodívám ještě pokecat a pár lidma, co nespěchají domů. Pro někoho nuda, pro někoho fajn strávený čas. Každopádně příští rok to bude jubilejní.

Jsem zklamán, ale zlomyslný rarach ve mě říká, že by se to dalo zachránit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.4.20 11:40
@Špatný Jirka píše:
Uff, no já už vylezu z anonymity, protože zdejší si myslí, že jedu experiment.

Teď ke tvému problému:

Abych ti pravdu řekl, tak jsem viděl spoustu věcí stejně, akorát teda sprostá na mě nikdy nebyla.

Něco je špatně, co jí vadí, akorát ti to neřekla.
Uvědomuješ si, že děláš něco blbě? Teď na tebe nechci být zlý, ale spíš zkus napsat na papír věci, které tě štvou a pak na druhou stranu věci, které ti na ní vadí. Možná najdeš spojitost.

Já totiž takhle přišel na to, že mi vadí, že mě ignoruje. Na druhou stranu jsem ale napsal, že vím, že kritizuji. Takže tak jsem zkoušel postupovat. Není to úplně ideální, ale můžeš tak zkusit odhalit své nedostatky. A když ho zkusíš odstranit, třeba se to zlepší.

Já teda ještě zkusil se uvolnit a nabrat zdravé sebevědomí. Je to těžké, ale pokud budeme jako hromádky neštěstí, viz můj první příspěvek, tak to nikam nedostaneme.

Držím pěsti! Snad se tady k tomu vyjádří i holky, přeci jen ony to vidí z druhé strany, tak jak my ne.

Drž se.

děkuji uvidím, jak to dopadne. Nejvíce mě užírá ta nejistota a moje žena dokáže mluvit v hádankách i klidně 14 dní. Teď je ve fázi, že neví asi co dál, co sama chce. Ano mám samozřejmě na tom podíl nejsem bez viny, také jsem ji stále něco vytýkal, jenže ona mne také. Chyba není jen v tobě, já celý život prosím o něco, když se urazí a tak, ona se mi za 10 let nikdy neomluvila, ani za toho čurá…ka. Jo a řekla mi, že mne nemá dlouho už ráda ve vzteku, pokud zjistím, že to tak skutečně je, nebudu to lepit a trápit děti. Vše ji nechám, přeci jen tam budou žít mé děti a jdu si po svých. Počkám 14 dní protože v té nejistotě a její psychických hrátkách se mnou nevydržím a ukončím to. Mám ji stále rád, ale jejímu srdci neporučím a ona je hrozně paličatá, tvrdohlavá, umanutá. Dnes jsem se uvolnil z práce, že ji přivezu oběd, občas si objedná, ale dnes zapomněla. Já celý den v práci vyklepaný co s námi bude a ona doma kamarádku s malým a vysmátá. Píše mi kolik ti mám poslat za jídlo, říkám ji, že nic že jsou to naše peníze. Na to ona, abych pak neříkal, že jsem ji něco platil do konce.Tak jí říkám jestli je konec, tak to řekni a já to pochopím a v klidu se domluvíme, ona nevím co bude a nebude. Tak toto nesnáším, mluví se mnou jen přes facebook a mluví v hádankách, jakoby mne udržuje v naději a zároveň ne. Tohle dlouho nedám, prostě dám tomu čas a pak se rozhodnu pokud se nic nezmění. Pokud neví jestli to má smysl, tak to nemůže trvat dlouho, to prostě nejde. Člověk musí mít pro co žít, NE ŽÍT V NADĚJI!

také také budu držet pěsti. Víš já mám pocit, že když se žena rozhodne neuděláš nic. Samozřejmě se to musí zkusit opravit, ale nedělejme ze sebe voly. Má to určité hranice, já vím že to bolí, věř mi, jenže musíš mít jistotu, že to pomůže. Někdy hledáme problém kde není, je třeba úplně jinde než to vypadá, ženy se prostě někdy zasní jaké by to bylo být sama a tak, pokud to nefunguje a když to vyzkouší, tak zjistí, že nás nepotřebují a pálí za sebou mosty. Nedej bože, pokud se objeví nějaký borec, i kdyby na 14 dní jí dělal pomyšlení jsme víš kde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat