Tématické pečení - basketball

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 09:35
Tématické pečení - basketball

Ahoj všem!!! Naše holčička má o víkendu první turnaj v basketu a tak bych chtěla pro všechny upéct něco dobrého na přestávky mezi zápasy. Nemáte někdo nějaký nápad - nejlépe fotku na nějaké „basketbalové pečení“. Myslela jsem nějak jednoduše, ale efektně, nazdobit muffiny… jen mi nějak chybí nápad. s dortem bych si nějak poradila, ale to mi přijde nepraktické na podávání. Kdyby se tu někdo z něčím podobným už potýkal a přidal fotku budu ráda. Děkuji všem za nápady :mavam:

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 28.11.17 09:38

Asi bych volila hlavne neco lehkeho, jist muffiny pred zapasem urcite neni to prave.

mooch
Extra třída :D 13691 příspěvků 28.11.17 09:38

https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=basketball%7Cty­ped&term_meta[]=ca­ke%7Ctyped&ter­m_meta[]=cups%7Cty­ped

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 10:08
@vertunka píše:
Asi bych volila hlavne neco lehkeho, jist muffiny pred zapasem urcite neni to prave.

Mají to jako turnaj. Mezi jednotlivými zápasy mají pauzu třeba 1,5 tak aby něco zakously. Takže určitě něco malého a variantu těsta s nějakým ovocem (s banány, drobně pokrájený ananas, borůvky mám v mrazáku…)

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 10:12
@mooch píše:
https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=basketball%7Cty­ped&term_meta[]=ca­ke%7Ctyped&ter­m_meta[]=cups%7Cty­ped
… tak to jsou super obrázky. Nejsem „vyhledávací tip“ a možná přejdu od muffinů na pečená lízátka. Těsto by mohlo být stejné jako na dýňové muffiny, tvar míče už by to mělo, barvu taky a dodělala bych jen trochou čokolády rýhy v míči… takže díky za nápad!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama