Tématické pečení - basketball

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 09:35
Tématické pečení - basketball

Ahoj všem!!! Naše holčička má o víkendu první turnaj v basketu a tak bych chtěla pro všechny upéct něco dobrého na přestávky mezi zápasy. Nemáte někdo nějaký nápad - nejlépe fotku na nějaké „basketbalové pečení“. Myslela jsem nějak jednoduše, ale efektně, nazdobit muffiny… jen mi nějak chybí nápad. s dortem bych si nějak poradila, ale to mi přijde nepraktické na podávání. Kdyby se tu někdo z něčím podobným už potýkal a přidal fotku budu ráda. Děkuji všem za nápady :mavam:

Reakce:

vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 28.11.17 09:38

Asi bych volila hlavne neco lehkeho, jist muffiny pred zapasem urcite neni to prave.

mooch
Extra třída :D 13745 příspěvků 28.11.17 09:38

https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=basketball%7Cty­ped&term_meta[]=ca­ke%7Ctyped&ter­m_meta[]=cups%7Cty­ped

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 10:08
@vertunka píše:
Asi bych volila hlavne neco lehkeho, jist muffiny pred zapasem urcite neni to prave.

Mají to jako turnaj. Mezi jednotlivými zápasy mají pauzu třeba 1,5 tak aby něco zakously. Takže určitě něco malého a variantu těsta s nějakým ovocem (s banány, drobně pokrájený ananas, borůvky mám v mrazáku…)

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 28.11.17 10:12
@mooch píše:
https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=basketball%7Cty­ped&term_meta[]=ca­ke%7Ctyped&ter­m_meta[]=cups%7Cty­ped
… tak to jsou super obrázky. Nejsem „vyhledávací tip“ a možná přejdu od muffinů na pečená lízátka. Těsto by mohlo být stejné jako na dýňové muffiny, tvar míče už by to mělo, barvu taky a dodělala bych jen trochou čokolády rýhy v míči… takže díky za nápad!
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >