Temer 4 lete dite zacina zlobit s jidlem

2073
19.6.10 22:00

Temer 4 lete dite zacina zlobit s jidlem

Ahoj holky,
msuim rici, ze jsme nikdy s detmi nemela problemy s jidlem (tuk tuk) - fakt jsem si pochvalovala, ze jedi dobre (kupodivu i zrdave veci :-)
Ale ted asi posledni mesic jsem ze starsiho syna (temer 4 roky) uz fakt hotova. K obedu hcce jedine bramborovou kasi jinak jist nechce. No ja mu ji obcas rada udelam, ale zcela uprime mi nepijde vhodne, aby ji jedl denne ani mi to neprijde vychovne, aby mel porad to co chce (kor kdyz je to to same) a take ja uz ji fakt nemohu ani videt :-)
No takze kdyz ji nema tak aniz to ochutna rekne, ze mu to nechutna a jist to nebude a ted otazka jak to mam resit?
Ted to delam tak, ze mu nejdrvie slibim, ze kdyz to sni, tak zitra tu kasi udelam, ale to funguje obcas obcas ne. Nutit ho zase nechci, zase se mi ale nechce porad ustupovat. Tak jak to resit - prechazet s tim, ze to casem zase prejde? Na druhou stranu se zase bojim, aby si nezvykl vymyslet, ze toto mu nechutna apod. Pritom do tedka jedl fakt vsechno - ach jo.
Diky moc za vsechny rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2284
19.6.10 22:57

Ahoj,
sem tam bych mu kasi udelala, jinak nabidnout jidlo chces nechces, odnest a dat az dalsi jidlo podle planu.. Pokud neni po nemoci nebo nejakem problemu s travenim.. Mne to mala taky delala, to co jsem psala pomohlo. A nejvic pomuze (moje zkusenost) az tvuj druhy syn bude jist bezna jidla, to se bude hadat do posledniho dechu, ze i on tohle jist chce a budes se divit, co vsechno mu bude chutnat :mrgreen:
Preju pevne nervy a duslednost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
medvidek
20.6.10 00:04

Ahojik,
znám znám,většinou to naše cácorky dělají po nemoci…víc a rychlejc vyměknu,ale pokud není tvůj synek po nemoci nebo čemkoliv co ho mohlo rozhodit nabídni jídlo v obviklou dobu s tím když nechceš nebudou dobroty,ani kakao protože i to sytí a počkáš si do dalšího jídla.A pak opět nabídni,nenuť to nemá smysl…zkouší kam mu dovolíš zajít,a když zjistí že s ním tu jeho hru kdo s koho hraješ ještě přitvrdí.On mu hlad jeden max 2 dny neuškodí,když bude pít nic se mu nestane.Musíš dělat,že ti na tom ažtak moc nesejde.Nervy si měj napochodu,ale synek to na tobě nesmí poznat.Hodně sil a trpělivosti ti přeju.ZVLÁDNEŠ TO,JSI STATEČNÁ A CHYTRÁ A ROZUMNÁ MAMINA :potlesk: :potlesk: :potlesk: !!!

• Nahlásit
  • Citovat
2011
20.6.10 07:41

Ahoj,též znám a má rada je hlad.. jak psaly holky..chceš, nechceš, nebude nic jiného.. jen voda k pití. U nás to zabralo.. od té doby jen co řeknu tak já to odnesu, hned je slyšet, néé maminko, já to sním:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
20.6.10 09:42

Ahojky Veru, řekla bych, že tě Tomík jen zkouší, možná si tím přitahuje tvoji pozornost… Stůj si za svým - občas kaše, ale běžné jídlo taky :wink: Moje prababička říkávala, že z hladu se ještě nikdo nepo*** :twisted: A musím říct, že když si Adámek začne vymýšlet, tak stačí říct, že nebude nic a je klid 8-) :mrgreen: Pevné nervy!!! Tomík rozum dostane :huban: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
20.6.10 12:12

Holky diky - za rady a podporu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu