Téměř 4letý neumí kroužit kotníky na obě strany

7.4.16 21:13

Téměř 4 letý neumí kroužit kotníky na obě strany

Synovi jsou 3 roky a 10 měsíců. Skoro 3 týdny cvičíme na vtočené patičky, ploché nohy. A on za ty 3 týdny nebyl schopen pochopit kroužení v kotnících na obě strany. Teda on to umí, když má nohy natažené na podložce, byla to dřina, ale po 14 dni dnech pochopil, co to je točit na jednu a pak na druhou stranu. Když má ale nohy zvednuté a má točit, tak prostě na tu druhou stranu ani omylem, je jedno, jestli má zvedlé obě, nebo jen jednu. Není sto na tu druhou stranu sám kroužit. Může to znamenat něco víc, nebo už jsou paranoidní? On je jediný jedinec svého druhu, jakého jsem kdy mohla potkat :lol:, tak jestli to nemůže mít souvislost s jeho poněkud svéráznou osobností. Jako dneska jsem už vytekla, půl hodiny jsem se snažila, pomáhala a nic. Vím, je to špatně, už na kroužení kašlu, není to důležité, ale pro?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1372
7.4.16 21:35

Tak nevim, me tohle nenapadlo se skoro 4letou zkusit :D Takze mi to starost nedělá, ale zitra to teda zkusíme. A nemyslím si, ze by to mělo něco znamenat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 21:39

@yasmine5
No mě to taky nenapadlo, až díky tomu cvičení. On toho teda nedokázal víc, ale po pár dnech dobrý. Ale toto :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23778
7.4.16 21:41

Zkoušela jsem to se sedmiletou. Jednou nohou v pohodě, druhou jen na jednu stranu. Asi to pro děcka není nic jednoduchého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
7.4.16 21:52

Ani mě nikdy nenapadlo zkusit s dcerkou (4,5) Zítra taky vyzkoušíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
7.4.16 21:56

Tak jsem schválně vytáhla dítě z postele :lol: Pravou nohou to zvládne na obě strany, levou jen směrem ven, dovnitř ani náhodou. Má 5 a čtvrt :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.16 20:40

TAk jak, zkoušeli jste :lol:? Docela jste mě uklidnily, že i pro vaše děti to byl oříšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
9.4.16 07:40

@Adinka_2012 Zkoušela jsem s dcerkou až teď, pravou nožičkou celkem zvládne, levou jen jedním směrem :) Povídala, že je na to ještě moc malá, že prý má tvrdé kosti a proto to nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 09:54

@ivoun
:lol:, hezky si to zdůvodnila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu