Reklama

Ten pravý doprovod k porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 22.02.18 10:39
Ten pravý doprovod k porodu

Ahoj holky, je mi to trochu trapné, ale chci se zeptat koho ste měly u porodu a jestli vám byl oporou…?
Mně otec dítěte u porodu nehrozí a tak přemýšlím a pořád nevím koho vzít.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 22.02.18 10:41

Nikoho. Doprovod jsem nechtěla a nechyběl mi

mijala
Kecalka 202 příspěvků 22.02.18 10:42

Ja bych tam krome manzela nikoho nechtela

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 22.02.18 10:43

@MalinkaMil Ahoj, já měla u obou porodů manžela (tehdy ještě přítele) a byl mi oporou největší :srdce: Kamarádka třeba měla svou maminku. Záleží na každém, s kým chce tento zážitek sdílet.

Lekninka91
Extra třída :D 10226 příspěvků 22.02.18 10:43

Měla jsem manžela, ale ať by tam byl kdokoliv, bude mi to asi jedno. Moc jsem věci kolem sebe nevnímala. Možná bych uvažovala o mamce, kdyby muž nechtěl a mamka bydlela blíž :think:

MyDestinka
Kecalka 467 příspěvků 22.02.18 10:44

Měl být muz, ale nestihl to. Respektive ho poslali domů, že to na porod nevypadá. Za dvě hodiny byl prcek venku. A upřímně? Bylo mi v tu chvíli jedno, že tam jsem sama. Vlastně mi bylo všechno jedno. Vnímala jsem jen bolest a porod jako takový. Letos bych ho tam chtěla, ale třeba to bude ještě rychlejší ;) drtila jsem ruku porodní asistence, chudince :lol:,

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 22.02.18 10:45

Neměla jsem a nechyběl mi..poprvé to muž nestihl a podruhé hlídal starší dítě..( a teda ani neměl extra zájem tam být a já ho tam v podstatě taky nijak extra nechtěla )
Je to dost intimní věc, nedokážu si představit mít tam kamarádku nebo matku - někdo tady psal že dokonce i otce..ale je to na tobě, komu důvěřuješ a u koho ti nebude vadit když tě uvidí v takové situaci

Marky20
Nováček 9 příspěvků 22.02.18 10:46

Ahoj já měla pokaždé přítele a moc mi to pomohlo. Ale naprosto tě chápu, že nevíš, koho jiného. Nedovedu si představit mít tam mámu a vzít tam kamarádku? Je to hodně intimní věc.

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 22.02.18 10:46

U prvního porodu jsem měla sestru, to bylo fajn, umí rozptýlit.
U druhého jsem měla mažela a pohoda, nechtěla jsem před ním moc vyvádět, tak jsem se držela :D

Currymatka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 22.02.18 10:47

@MalinkaMil Já myslím, že je to čistě jen na tobě ;) Třebá moje známá měla kamarádku a moc si to chválí a já sama si to nedovedu představit… Já měla mamku a bylo to super :mrgreen: Dokonce i sranda byla :mrgreen:, ale zase někdo jiný nemá takový vztah s rodičem :nevim:

unuděná
Kelišová 5384 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 10:47

Kdybych tam nechtela/nemohla mit manzela, nechtela bych tam nikoho jineho. Bezdetne kamaradky ci sestra, tem bych to v zivote neudelala :mrgreen:

markyj
Závislačka 4030 příspěvků 22.02.18 10:48

@MalinkaMil ahoj já půjdu s mamkou :D chlapa u porodu nechci.
Sousedka šla k porodu své kamarádce, je to jen na tobě. Záleží komu věříš a s kým se cítíš dobře :kytka:

markyj
Závislačka 4030 příspěvků 22.02.18 10:50

@Currymatka já chci taky rodit s mamkou. Je to hodně intimní a s mamkou mám velmi blízký, kamarádský vztah. Takže jestli mám být někde nahá ve sprše tak jedině před ní :lol:

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 22.02.18 10:53

Tak je pravda že já jsem klasický porod v nemocnici nezažila ani jednou..
tu první fázi jsem byla doma a do porodnice jsem jela vyloženě jen tlačit, takže na těch cca 20 minut co jsem byla dohromady na sále jsem nikoho nepotřebovala:o) měla jsem rychlé porody, takže takové to ležení v hekárně jsem nezažila ani jednou.. :think: :nevim:

Currymatka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 22.02.18 10:53
@markyj píše:
@Currymatka já chci taky rodit s mamkou. Je to hodně intimní a s mamkou mám velmi blízký, kamarádský vztah. Takže jestli mám být někde nahá ve sprše tak jedině před ní :lol:

Jó, hodinová sprcha v Krči za přítomnosti mojí mamky byla docela psina :mrgreen: Já s ní mám super vztah jako ty, taky kamarádský a tenkrát jsem neměla chlapa, takže mamka byla jasná volba :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama