Reklama

Ten "pravý" - nechala jsem ho jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:51
Ten "pravý" - nechala jsem ho jít

Ahoj holky, žije některá z vás s tím, že „toho pravého pro sebe“ měla, a nechala ho jít, a teď toho lituje? :zed:

Abych byla konkrétní, když mi bylo 22, měla jsem fajn kluka. Byl to takovej „ťuňťa“, spíše introvertní, ale strašně hodný, pozorný a milý kluk. Zamiloval se do mě, nějaký čas mě uháněl, a já si po čase musela připustit, že mě ten obyčejnej kluk z davu přitahuje a já na něj myslím pořád. Když jsme se dali dohromady, byla jsem šťastná. Moji předchozí kluci byli frajírci, baliči, modelové. Vím, že okolí nechápalo, proč jsem se dala dohromady s někým tak obyčejným, když mě obletovali nádherní kluci. Jenže najednou jsem byla pro někoho jeho svět. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem v očích kluka viděla, že je rád za každý můj úsměv, protože jsem šťastná, a ne protože bude večer sex. Plánovala jsem s ním budoucnost, představila ho doma, což u nás znamenalo hodně, všem důležitým kamarádkám.

Jenže nakonec mě semlelo moje mládí. Měla jsem pocit, že mě omezuje, že si nemůžu dělat co chci, když o mě má starost. Až dnes chápu, že to byla starost z lásky, a že těm ostatním jsem prostě jen byla ukradená. Měla jsem ho jistého, a i když jsem ho měla pořád ráda, měla jsem pocit, že o něco přicházím. Navíc já chtěla budovat kariéru, přikládala jsem tomu velkou hodnotu, kdežto on chtěl jen „obyčejný život“ - práci, aby uživil sebe a rodinu, ale aby na ně měl čas. On mě v tom podporoval, ale sám v práci o postup na úkor času nestál a to mi ho tenkrát sráželo v očích.

Nakonec jsem se s ním ze dne na den rozešla. Věděla jsem, jak moc ho to raní, tak jsem mu zmizela úplně ze života prakticky bez vysvětlení. Ne kvůli němu, kvůli sobě. Bála jsem se vidět ho na dně.

Dneska mám to, co jsem jako mladá „tak moc chtěla“. Práci, kde mám dobré postavení, manžela, co bere 50k+, luxusní bydlení. Ale manžel je v práci pořád, a po ní má radši svoje zájmy než mě a naše 4-leté dítě. Náš vztah je jen o iluzi domova, má mě jen pro pravidelný sex a jako ozdobu. Chtěla bych mít ještě jedno dítě, ale manžel nechce, protože „jedno stačí, aby měl kdo pokračovat v linii, a zároveň neklesla naše životní úroveň“. Vím, že tenhle vztah už je mrtvý, zůstávám jen kvůli dítěti.

Teď je mi 30, a chtěla bych všechno, co jsem měla a zahodila. Někoho, kdo se bude vracet domů za mnou a dítětem, ne k večeři a k sexu. Někoho, komu bude záležet na našem štěstí, ne jen na jeho. Kdo bude mít jako svoji prioritu mě, a ne kamarády. Chtěla bych toho kluka, co jsem odkopla. Díky společným kamarádům o něm vím pořád. Má to, co si vždy přál, a je šťastný. Je ženatý, mají 2 malé děti, dostavěli vlastní domek. Viděla jsem se s ním asi před rokem, a tak krásně mluvil o své ženě a rodině. To, co plánoval se mnou, nakonec má. A já bych si teď tak moc přála být toho součástí. Zpětně si uvědomuju, že nikdo mě nemiloval tak upřímně, jako on. A já vlastně nikdy nebyla tak zamilovaná jako do něj. U ostatních jsem měla ráda to, co představovali víc, než je samotné. :,(

S ironií vzpomínám na slova doma, když jsem jim řekla, že už nejsme spolu. „Je to tvůj život, ale pamatuj si, jednou ti bude líto, o co jsi přišla. Hodný kluci nejsou samozřejmostí.“ Je tady taky nějaká, která zpětně lituje svého rozhodnutí? Že pro mladické nevybouření zahodila něco víc? Já vím, že není jedinej na světě, že je plno chlapů, kteří jsou stejní. Ale taky většinou zadaní a právě věrní svým ženám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 13.07.18 19:01

Odpověď nemám. Ale díky moc za pěkný a osobní příběh. :kytka: :palec:

Snad jen postřeh: Tehdy jste si nevážila toho, co máte. Chtěla jste něco jiného. Teď toho litujete. Ale zase si nevážíte toho, co máte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 19:05

Tyjo jako bys psala o mě.. zabolelo to, takhle si to připomenout.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 13.07.18 19:06

Ty jsi v mladi touzila po chlapovi co bude brat ubohych 50 tisic a kvuli tomu jsi vsechno zahodila ? 8o Tak to se mi chce napsat jediné… Mas co jsi chtela :nevim: Kdyby jsi napsala mam, co jsem v mladi chtela, vilu s bazenem, ambiciozniho chlapa s postavenim a platem 150 tisic+ , tak ještě dobry, aspon holt mas ty majetky a vysoko postaveneho manzela, ale mas tuntu, ktery bere usmudlanych 50 tacu. To jsi fakt chtela ? 8o

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 13.07.18 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, žije některá z vás s tím, že „toho pravého pro sebe“ měla, a nechala ho jít, a teď toho lituje? :zed:

Abych byla konkrétní, když mi bylo 22, měla jsem fajn kluka. Byl to takovej „ťuňťa“, spíše introvertní, ale strašně hodný, pozorný a milý kluk. Zamiloval se do mě, nějaký čas mě uháněl, a já si po čase musela připustit, že mě ten obyčejnej kluk z davu přitahuje a já na něj myslím pořád. Když jsme se dali dohromady, byla jsem šťastná. Moji předchozí kluci byli frajírci, baliči, modelové. Vím, že okolí nechápalo, proč jsem se dala dohromady s někým tak obyčejným, když mě obletovali nádherní kluci. Jenže najednou jsem byla pro někoho jeho svět. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem v očích kluka viděla, že je rád za každý můj úsměv, protože jsem šťastná, a ne protože bude večer sex. Plánovala jsem s ním budoucnost, představila ho doma, což u nás znamenalo hodně, všem důležitým kamarádkám.

Jenže nakonec mě semlelo moje mládí. Měla jsem pocit, že mě omezuje, že si nemůžu dělat co chci, když o mě má starost. Až dnes chápu, že to byla starost z lásky, a že těm ostatním jsem prostě jen byla ukradená. Měla jsem ho jistého, a i když jsem ho měla pořád ráda, měla jsem pocit, že o něco přicházím. Navíc já chtěla budovat kariéru, přikládala jsem tomu velkou hodnotu, kdežto on chtěl jen „obyčejný život“ - práci, aby uživil sebe a rodinu, ale aby na ně měl čas. On mě v tom podporoval, ale sám v práci o postup na úkor času nestál a to mi ho tenkrát sráželo v očích.

Nakonec jsem se s ním ze dne na den rozešla. Věděla jsem, jak moc ho to raní, tak jsem mu zmizela úplně ze života prakticky bez vysvětlení. Ne kvůli němu, kvůli sobě. Bála jsem se vidět ho na dně.

Dneska mám to, co jsem jako mladá „tak moc chtěla“. Práci, kde mám dobré postavení, manžela, co bere 50k+, luxusní bydlení. Ale manžel je v práci pořád, a po ní má radši svoje zájmy než mě a naše 4-leté dítě. Náš vztah je jen o iluzi domova, má mě jen pro pravidelný sex a jako ozdobu. Chtěla bych mít ještě jedno dítě, ale manžel nechce, protože „jedno stačí, aby měl kdo pokračovat v linii, a zároveň neklesla naše životní úroveň“. Vím, že tenhle vztah už je mrtvý, zůstávám jen kvůli dítěti.

Teď je mi 30, a chtěla bych všechno, co jsem měla a zahodila. Někoho, kdo se bude vracet domů za mnou a dítětem, ne k večeři a k sexu. Někoho, komu bude záležet na našem štěstí, ne jen na jeho. Kdo bude mít jako svoji prioritu mě, a ne kamarády. Chtěla bych toho kluka, co jsem odkopla. Díky společným kamarádům o něm vím pořád. Má to, co si vždy přál, a je šťastný. Je ženatý, mají 2 malé děti, dostavěli vlastní domek. Viděla jsem se s ním asi před rokem, a tak krásně mluvil o své ženě a rodině. To, co plánoval se mnou, nakonec má. A já bych si teď tak moc přála být toho součástí. Zpětně si uvědomuju, že nikdo mě nemiloval tak upřímně, jako on. A já vlastně nikdy nebyla tak zamilovaná jako do něj. U ostatních jsem měla ráda to, co představovali víc, než je samotné. :,(

S ironií vzpomínám na slova doma, když jsem jim řekla, že už nejsme spolu. „Je to tvůj život, ale pamatuj si, jednou ti bude líto, o co jsi přišla. Hodný kluci nejsou samozřejmostí.“ Je tady taky nějaká, která zpětně lituje svého rozhodnutí? Že pro mladické nevybouření zahodila něco víc? Já vím, že není jedinej na světě, že je plno chlapů, kteří jsou stejní. Ale taky většinou zadaní a právě věrní svým ženám.

A jsi si jistá, že ten „pravý“ by byl šťastný s tebou? On naštěstí snad našel někoho, kdo si ťuňti dokázal vážit a bral ho vážně. Ty máš co jsi chtěla. Nikdo tě přece do svatby nehonil. Možná je ten tvůj to nejlepší, co jsi mohla dostat.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 365 příspěvků 13.07.18 19:15

Jé, já mám takového doma. Zase se mi potvrzuje, proč si ho tak vážím. ;) Pořád říkám, že peníze jsou podřadná věc, když člověk pozná, jaké je to strádat emočně a pocitově. Ale taky jsem si na to musela přijít s člověkem, kterého popisuješ jako svého muže. Naštěstí jsem dostala novou šanci. Není ti přeci 60 abys nemohla obrátit svůj život naruby a hledat to, co potřebuješ a chceš. ;) A tací muži ještě volní jsou ale musí člověk pečlivě hledat. Protože narozdíl od těch modelů jich moc vidět a slyšet není. :) :kytka: :mavam:

Kostroma
Stálice 78 příspěvků 13.07.18 19:17

Asi to tak melo být, děvče zlaté. Děláme v živote rozhodnuti a neseme následky. Třeba by vám to spolu stejně nešlo tak idylicky,jak si ted představuješ. Já taky jednoho rozhodnuti lituju ale na druhou stranu jsem ho tehdy udělala z nejakeho důvodu. Hleď do budoucnosti. Kvůli diteti v tomhle vztahu budes ještě chvíli a pak začne zase další etapa života.

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 13.07.18 19:17
@AnnaNuvoletta07 píše:
Jé, já mám takového doma. Zase se mi potvrzuje, proč si ho tak vážím. ;) Pořád říkám, že peníze jsou podřadná věc, když člověk pozná, jaké je to strádat emočně a pocitově. Ale taky jsem si na to musela přijít s člověkem, kterého popisuješ jako svého muže. Naštěstí jsem dostala novou šanci. Není ti přeci 60 abys nemohla obrátit svůj život naruby a hledat to, co potřebuješ a chceš. ;) A tací muži ještě volní jsou ale musí člověk pečlivě hledat. Protože narozdíl od těch modelů jich moc vidět a slyšet není. :) :kytka: :mavam:

Ten, kdo nekouká jen po modelech a frajírcích, je vidí. A slepotou spíš trpí, když jde kolem ten frája.

Černá vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 13.07.18 19:18
@Anonymní píše:

S ironií vzpomínám na slova doma, když jsem jim řekla, že už nejsme spolu. „Je to tvůj život, ale pamatuj si, jednou ti bude líto, o co jsi přišla. Hodný kluci nejsou samozřejmostí.“ Je tady taky nějaká, která zpětně lituje svého rozhodnutí? Že pro mladické nevybouření zahodila něco víc? Já vím, že není jedinej na světě, že je plno chlapů, kteří jsou stejní. Ale taky většinou zadaní a právě věrní svým ženám.

Myslím si, že to nebyl pan pravý. Pana pravého by sis totiž nechala, i kdyby byl chudobný. Splnilo se Ti Tvoje přání, tak máš, co sis přála. Původního partnera nech jeho rodině.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 13.07.18 19:20
@srpen89 píše:
Ty jsi v mladi touzila po chlapovi co bude brat ubohych 50 tisic a kvuli tomu jsi vsechno zahodila ? 8o Tak to se mi chce napsat jediné… Mas co jsi chtela :nevim: Kdyby jsi napsala mam, co jsem v mladi chtela, vilu s bazenem, ambiciozniho chlapa s postavenim a platem 150 tisic+ , tak ještě dobry, aspon holt mas ty majetky a vysoko postaveneho manzela, ale mas tuntu, ktery bere usmudlanych 50 tacu. To jsi fakt chtela ? 8o

A ještě je za těch 50 od rána do večera v práci :lol: :lol: bože, to máme taky, barák taky, dvě děti.. A muž dělá od 7 do půl 4, pohodička :lol: a ta životní úroveň? To je jako co? Protože my to za tyhle peníze ani nepocitujeme, je to jak nic.

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 13.07.18 19:21
@srpen89 píše:
Ty jsi v mladi touzila po chlapovi co bude brat ubohych 50 tisic a kvuli tomu jsi vsechno zahodila ? 8o Tak to se mi chce napsat jediné… Mas co jsi chtela :nevim: Kdyby jsi napsala mam, co jsem v mladi chtela, vilu s bazenem, ambiciozniho chlapa s postavenim a platem 150 tisic+ , tak ještě dobry, aspon holt mas ty majetky a vysoko postaveneho manzela, ale mas tuntu, ktery bere usmudlanych 50 tacu. To jsi fakt chtela ? 8o

To je vtip? 8o

Trapnou vilu s bazénem a plat 150 tisíc+? :roll: Neřeknu, kdyby to bylo několik rezidencí různě po světě, manžel miliardář, luxusní hotelový řetězec a vyhlášený obchodní dům v Paříži. Tak se dá říct, že má aspoň ty majetky. Ale chtít ťunťu, co bere ušmudlaných 150 táců… ;)

(EDIT: aby bylo jasno, je to ironie. Ať 50 tisíc nebo 150 tisíc, oboje jsou slušné peníze, pokud za to člověk dokáže dobře žít a ušmudlané nic, pokud to nedokáže. A oboje je možné mít jak férově a skoro bez práce, tak dřinou a ještě podvody. A nemá smysl se povyšovat ani na jednu finanční úroveň, ani se před ní plazit.)

Příspěvek upraven 13.07.18 v 19:34

boltova
Stálice 97 příspěvků 13.07.18 19:27

@srpen89

Tak 50+ pro me teda neznamena usmudlane penize… cumim, jake jsou tady pomery.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 13.07.18 19:28

Kdybys byla s ťunťou, tak bys nejspíš toužila pořád po tom co teď máš. Nevážila sis ho tehdy a nevážila by sis ho bez téhle zkušenosti pořád :nevim:
Mimochodem nevím jestli si komentující s těma ušmudlanýma 50 tisíci a 150 tisíci dělá srandu, pro mě to jsou třeba velká peníze 8o Asi žiju v jiném světě 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 19:30

Myslim, ze vidis iluzi, kdybys s nim byla nemuselo by to tak byt. My zeny jsme nekdy zvlastni, nechceme ty hodny kluky a chceme frajirky, i kdyz vime, ze to pro zivot neni. Ja mam muze, strasne hodny, charakterni clovek, ma velice dobre vazene povolani, plat 100 cisteho, o rodinu se stara, do hospody nechodi, pro deti i me by se rozdal. Presto jsme se dostali do hluboke krize, ktera vyustila v to, ze jsem se zamilovala jinde. Nikdy nevis, jak by ten vztah dopadl kdybys zustala :)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 365 příspěvků 13.07.18 19:34
@Russet píše:
Ten, kdo nekouká jen po modelech a frajírcích, je vidí. A slepotou spíš trpí, když jde kolem ten frája.

On je problém i v tom, že ti „normální a obyčejní“ muži obvykle žádné krásky jen tak neosloví. Protože předpokládají, že budou vysazené právě na ty majetkáře. Což paní dokonale ilustrovala; Vím, že okolí nechápalo, proč jsem se dala dohromady s někým tak obyčejným, když mě obletovali nádherní kluci. :) A : sám v práci o postup na úkor času nestál a to mi ho tenkrát sráželo v očích.
Moc nevěřím, že má paní zakladatelka bůh ví jakou vlastní kariéru. Spíše myslela muže, který bude budovat svou kariéru. Ono, proč by zamilovaný člověk řešil i partnerovu kariéru. Když budu chtít být advokátka, tak mi může být jedno, že je manžel taxikář. :nevim: Ale kdo ví, třeba je to všechno jinak. Člověk se kolikrát opravdu potřebuje jen poučit. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama