Tenerife s ročním dítětem - vychytávky a rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahink
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 28 inzerátů 05.08.18 10:19
Tenerife s ročním dítětem - vychytávky a rady

Ahoj maminky. Na konci srpna se chystáme s dětmi k moři. Nejmladšímu budu 12,5 měsíce. Absolvoval jste někdo podobnou dovolenou? Mám trochu strach z letu aby to vydržel, no nejlepší by bylo kdyby spal, ale znáte to. Na co si dát pozor nebo co zabalit do letadla, budu ráda za každé rady, co se vám osvědčilo atd.

Reakce:

Uživatel je onlinePupuP
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 05.08.18 10:22

Hlavne kanary jsou dost vetrne ostrovy, my byli v cervenci a na plazich moc lidi nebylo, jak to foukalo. Kolikrat tak silne, ze jsem ani prpti vetru neslysela co mi nekdo vedle rika… ale zalezi asi v jake casti ostrova budete. Jinak my meli asi 3m vlny cely tyden :mavam:
Ale jinak jsem si kanary zamilovala, neni tam vedro :srdce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 06.08.18 14:36

Tak ty čtyři a půl hodiny v letadle se dá vydržet. My byli v březnu a malé bylo 11 měsíců. Řvala téměř celý let a nazpátek dokonce v letadle měla teplotu, dávala jí letuška čípek a dostala tak strašný průjem, že se prokákla až na mě. Měla to od zubů. Jinak my větrno neměli, záleží na jakém jsi místě a taky na počasí. Utčete tropům, tam bude příjemně, oceán teplý jako kafe nebude,ale to nevadí. Hlavně bacha na sluníčko a jinak to bude fajn dovča

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >