Tenisový loket a nošení mimča

426
8.8.13 13:10

Tenisový loket a nošení mimča

Zdravím všechny!
Chci podiskutovat a hlavně poradit ohledně problému s tenisovým loktem. Měla některá z vás když musela nosit mimčo?? Malej má skoro 9kil a já pravou ruku totálně nemůžu používat. Neunesu ani flašku s vodou, natož jeho… Čím jste léčili?? Díky za nějaké nápady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29386
8.8.13 13:30

@bikerka jo, měla jsem tenisový loket chvíli po narození prtěte… snažila jsem se vydržet, chodila jsem na elektro a mazala to nějakou mastí od ortopeda, ale nepomohlo to… nakonec jsem nemohla malou skoro ani vytáhnout z postýlky, bolelo to už nejen při námaze, ale pořád, v noci mě ta bolest budila, takže jsem musela skončit s kojením v půl roce prtěte a nechat si píchnout obstřik… pomohla až druhá injekce, ale od té doby loket nezlobí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pantofle
8.8.13 13:43

Já měla s prvním synkem toto na obou rukách, zánět šlach, od držení při kojení a jak jsem ho pořád tahala, šla jsem na ortopedii, tam mi doktor píchnul injekci přímo do té ruky, teda bolest šílená, na týden mi dal sádru, abych s tím nehýbala, a po týdnu jsem měla pokoj (tedy za měsíc jsem to měla na druhé ruce, ten samý postup, a za týden zase klid). Samozřejmě nakonec pomohlo, když jsem malého přestala tolik tahat, a kojila jsem vleže :-) Kojení mi to neohrozilo, kojili jsme téměř dva roky. Ale chce to asi rovnou k ortopedovi.

• Nahlásit
  • Citovat
29386
8.8.13 13:45

Mě řekli jak obvodní, tak ortoped, že ten obstřik jen až nebudu kojit, protože v tom je silná dávka kortikoidů a to při kojení nemůžu… tak to by mě zajímalo, co píchli tobě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pantofle
8.8.13 14:01

Nevím, co to bylo, ale doktor říkal, že to dává kojícím matkám, které mu tam s tím často chodí. Že je to jen lokální. Tak snad věděl, co dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
426
8.8.13 16:22

Ahaa, tak na ortopedii se mi moc nechce, něco jako „Babská rada“ by nebylo?? Asi ne co. Ale malýho nosím dost a uspávám jen na rukách, tak nevím jak dlouho vydržím s jednou rukou:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
8.8.13 16:50

@bikerka myslím, že babská rada na to asi moc nebude… teoreticky by tomu mohl pomoct naprostý klid, ruku nepoužívat, nejlépe zavěsit jako zlomenou, ale prakticky to s miminkem asi nepůjde… jinak ještě prý na to pomáhá rázová vlna (většinou na to chodí ti, co jim nepomohly obstřiky) a nebo pak operace… já šla raději na ty obstřiky, protože operace se bojím jak čert kříže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pepina11
9.8.13 05:46

Ahoj Bikerko, tenisový loket znám z vlastní zkušenosti, měla jsem ho na levé ruce, už jsem neunesla ani hrnek s kafem. Starám se o maminku a domácnost a těžké nákupy a PC, no děs.
Na žádné obstřiky jsem nešla, zaplatila jsem si 6 rázových vln u nás na klinice a poctivě chodila, byly tam supr terapeutky a naučily mě cvičit a masírovat, takový ten oheň - jak jsme si s dětmi dělaly a jiné cviky. Na 6 vln jsem měla slevu, vyšlo mě to asi na 1000 kč a od té doby byl pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.4.18 19:43

Ahoj, chci se zeptat, byla jsem na obstřiku lokte, mám tenisový loket, může vadit ten obstřik těhotenství…? Snažíme se o miminko může to bránit těhotenství? Doktorky jsem se zapomněla zeptat, chci se zeptat na váš názor, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
57428
25.4.18 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, byla jsem na obstřiku lokte, mám tenisový loket, může vadit ten obstřik těhotenství…? Snažíme se o miminko může to bránit těhotenství? Doktorky jsem se zapomněla zeptat, chci se zeptat na váš názor, děkuji

ne, nevadí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama