Tenké dupačky ve 22 stupních u 10měsíčního dítěte

Anonymní
17.4.20 19:32

Tenké dupačky ve 22 stupních u 10mesicniho dítěte

Myslíte že nemohlo být dítěti zima když bylo 21 až 22 stupňů a měl jen tenké dupačky a tenkou cepku? Ale mě bylo vedro a sahala jsem mu často na ruce a za krk a měl hodně teplý. Je to v pořádku nemohlo mu být zima? Synovi je 10 měsíců. Kolikrát nevím jak ho obléct ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7591
17.4.20 19:34

4 měsíční dávám punčochy, lehkou mikinku, čepičku, a i tak je občas spocena, jestli byl hodně teplý tak uber

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.20 19:36

@mackA159 nebylo co ubrat, jedině cepku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2043
17.4.20 19:37

Naše roční dneska lezla po hřišti v tenkém bodycku a tenkych kalhotach, bez celice a bosa. Spíše jasem přemýšlela, jestli jsem ji neměla dát krátký rukav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
17.4.20 19:43

@marketka.prokopova1 podle rukou se nerid, dcera je má studený i když je fakt vedro.. Tchyně by mi dceru podle rukou uvařila :mrgreen: nepíšeš jestli měl mikinku, kdyztak mu dej jen body, nebo body s Kr rukávem. 10ti měsíční dítě už je celkem velký na to abys poznala zda mu je zima či teplo :lol: jestli byl na sluníčku tak nějakou kšiltovku, bodycko, punčochy.. Nebo Tepláčky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
17.4.20 20:15

Skoro ročnímu už čepičku v takovém teple nedávej. Pokud nefouká už je to zbytečný. Naše 4m spí na balkoně jen v body s dlouhým a teplackach přikrytá lehkou dekou, ale na hlavě už taky nic nemá. V tomhle věku už se řiď podle sebe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
17.4.20 20:39

Dnes moje osmiměsíční měla bodýčko s krátkým rukávem, tenké tepláčky, ponožky, tenkou mikinu, a klobouček. Zima ani vedro jí nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11069
17.4.20 20:50

Já včera třeba malou přioblékala. Bylo sice teplo, ale když fouklo, tak i mně osobně v dlouhém triku bylo chladno. Taky záleží, kde dítě je. Když leží v kočárku, je mu určitě tepleji, než když leze třeba po trávě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
19.4.20 14:33
@vrbule píše:
Skoro ročnímu už čepičku v takovém teple nedávej. Pokud nefouká už je to zbytečný. Naše 4m spí na balkoně jen v body s dlouhým a teplackach přikrytá lehkou dekou, ale na hlavě už taky nic nemá. V tomhle věku už se řiď podle sebe :palec:

souhlasím :palec:
syn spí na balkoně v body a teplákách, přikrytý dečkou, když pofukuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat