Tenký, ale hřejivý fusak do autosedačky

Anonymní
9.11.20 13:27

tenký, ale hřejivý fusak do autosedačky

Zdravím maminky,

prosím potřebuji poradit. Mimčo 4 měsíce se mi v našem tlustém fusaku jen tak tak vleze. Potřebuji poradit nějaký tenký, ale opravdu hřejivý zimní fusak do autosedačky..

Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5251
9.11.20 13:36

A je nutnost cpát do autosedačky fusak? Dej mu deku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
9.11.20 13:37

Ja do autosedacky davala v overalu/kombineze, pripadne jsem pridala deku :) prislo mi jako blbost kupovat fusak jeste do sedacky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
9.11.20 13:44

Taky bych nedávala fusak, ale spíš nějakou kombinézu a přes něj v autě ještě deku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19241
9.11.20 13:46

Kombinezu nedavej, kup fusak. Mame Lodger bunker mini, velikostne akorat, tenky, teply.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28398
9.11.20 13:48

Měla jsem od Emitexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
9.11.20 13:57

Mám zavinovací fusak od emitexu verzi jaro/podzim a používám do autosedačky i kočárku. Druhorozenou jsem v něm měla celou zimu a v pohodě. Měla jsem i tu zimní variantu, ale v té byla propocená i v mrazech, vystačili jsme nakonec s tím jaro/podzim a dekou. Aktuálně využívám i pro třetí dcerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
9.11.20 14:57

Kombinezu bych určitě nedávala jak se tu píše do autosedačky. To je spíše dost nebezpečné. Ještě jak se už zatopilo v autě to je na uvaření…fusák jsem odekryla. Do autosedačky nepatří ani zimní bunda. Pasy mají být co nejblíže tělu, jinak neutáhneš. Já dávala do auta body, punčochy tenčí fleesový overálek. A měla jsem od emitexu fusák takový fleesový. tento: https://www.mall.cz/…maja-fuchsie A případně deku přes to když by fakt byli velké mrazy nebo šli venkem dýl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.11.20 16:09

My máme Petite&Mars a je supr, do kočárku i autosedačky, 2v1 :) je hezky teploučký a nepřijde mi nijak objemný :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.11.20 19:59

Jedině Emitex! Tenký, krásné teplý, na suchý zip…dá se použít i do kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama