Reklama

Teoreticky možné nebo realita - otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:42
Teoreticky možné nebo realita ?

Zdravim :mavam: mám na vás takový dotaz..chtěla bych vědět jestli je možné otěhotnění ze spermatu které zteklo na vagínu a poté bylo utřeno…vím že se všude píše že ano ale mě zajímá jaký na to máte názor vy? Věříte že ty mrsky trefí z povrchu vagíny až dovnitř a k vajíčku?..v noci jsme se milovali ale přítel měl kondom, udělala jsem se já a poté si ho sundal a dělali jsme anální sex při kterém vyvrcholil no ale jak už to bývá zteklo to všude možně a není vylouceno že i na vagínu…máme dvě děti, další nechci, kondomy používáme ale do zadku jsme si říkali že není třeba.. je to spíš teoretická šance nebo reálná… Diky

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9854 příspěvků 02.04.18 13:45

Možné to asi je ale přijde mi to jako hloupost :)

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 02.04.18 13:47

Hodně nepravděpodobná šance. Na vzduchu spermie umírají.

werajsik
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 02.04.18 13:59
@Petule030 píše:
Na vzduchu spermie umírají.

Tak kdyby tohle byla prvada, nebylo by možné udělat vyšetření spermiogramem…

Jinak možné to samozřejmě je, i když s velmi mizivým procentem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 14:04

Takže spíš teoretická možnost…já jsem zrovna v ovulaci takže mě i ta teoretická šance teď pěkně děsí…čekám na vyšetření krve kvůli antikoncepci, pozor si dáváme ale tohle mě napadlo až po aktu…přítel se mi směje že by musel mit v pytli roboty aby se dostali z povrchu až k vajíčku…ještě bych pochopila kdyby mi je tam pak zanesl prstama nebo dalším stykem ale utrela jsem se a šlo se spát.. :nevim: :zed:

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 02.04.18 14:10
@werajsik píše:
Tak kdyby tohle byla prvada, nebylo by možné udělat vyšetření spermiogramem…Jinak možné to samozřejmě je, i když s velmi mizivým procentem.

Tak je pravda, že nejsem odborník. Ale i kdyby, možnost otěhotnění je dost malá. I když ne úplně nemožná.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 02.04.18 14:17

Šance mizivá, ale možné to je. Žádna antikoncepce není 100%. Obdivuju, že provádíte anál bez kondomu…

werajsik
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 02.04.18 14:20

@Petule030
Jj proto jsem psala, že je to velmi mizivé procento…

Nemusíš si dělat starosti s tím že nejsi odborník. Znala jsem kdysi dětskou zdravotní sestru a ta tvrdila že spermie na vzduchu umírají do 3 vteřin - a to měla DiS. :mrgreen: :mrgreen:

rozand
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 02.04.18 14:20

Tak anál bez kondomu je prasárna, fekální bakterie, to je jedna radost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 14:29

Holky, není anál jako anál…pokud jedeme od začátku styku jen anál máme kondom ale včera to bylo vyloženě jen dráždění..měl ho tam možná na centimetr :mrgreen: jelikož už to bylo po mem orgasmu tak to byla rychlovka

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 02.04.18 18:01
@Anonymní píše:
Holky, není anál jako anál…pokud jedeme od začátku styku jen anál máme kondom ale včera to bylo vyloženě jen dráždění..měl ho tam možná na centimetr :mrgreen: jelikož už to bylo po mem orgasmu tak to byla rychlovka

To je cajk první dva centimetry jsou naprosto bez bakterií…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 19:18

@Pipilota Citrónie no když si důkladně ty první centimetry vymyjes antibakteriálním gelem při sprše tak myslím že jo, ne? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 19:20

On se má prstík strčit do zadku při každé sprše :mrgreen:…když už jsme u toho…vám se nikdy nestalo že při předehře chlap dráždil zadek? Šel se hned umýt než strčil prst i do vagíny?? Pochybuji že by to nějaký chlap udělal :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama