Teoreticky těhotná vs. smlouva v zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nichnich
Stálice 79 příspěvků 11.01.15 11:03
teoreticky tehotna

Zdravim damy.tak jsme se rozhodli ze jdeme do toho:) ale ja mam porad nutkani pockat do brezna na smlouvu na neurcito.mela bych ji dostat od prvniho dubna. jenze cokdyz se zadari driv? musela bych bud na nemocenskou nebo to v praci tajit nez mi smlouvu daji.co si budem vykladat ppm bych chtela. jinak pracuji uz 3 roky. kdybych sla na marodku muzou me propustit? mohla bych na ni byt az do porodu? vubec nevim jak to chodi.co mi navrhujete vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
davmi
Kelišová 5252 příspěvků 11.01.15 11:06

Vždyť už je leden, i kdyby se zadařilo hned, do března nebude nic poznat. Špatně Ti začne být až tak kolem 8 týdne a to už bude skoro březen :-) Nebo kdyby Ti bylo špatně dřív, tak to svedeš na střevní chřipku :-)

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 11.01.15 11:08

@nichnich a prochned na PN, vzdyt nevis, jestli budes mit rizikove tehotenstvi :nevim:

Anomisss
Kecalka 395 příspěvků 11.01.15 11:10

@nichnich
Ahoj, jsem na tom podobně jako Ty. Na smlouvu na dobu neurčitou čekám už několik let, pořád se to oddaluje. Jsem jako zástup za mateřskou, dotyčná na první mateřskou navázala další, ale vedení mi slíbilo, že mi smlouvu už v následujících měsících přepíšou, tak snad. Když půjdeš na nemocenskou, tak Tě vyhodit nemůžou. PPM na první dítě dostaneš, pže máš odpracováno těch požadovaných 270 dní. Ale pokud zůstaneš na smlouvě na dobu určitou, tak Ti v průběhu mateřské vyprší, a kdybys chtěla navazovat s dalším dítětem, aniž by ses někam vracela do práce, dostaneš jenom rodičovský příspěvek a mateřskou ne.
Nejlepší by samozřejmě bylo mít smlouvu na dobu neurčitou, ale otěhotně už přece můžeš, když budeme počítat s tím, že nebudou do dubna žádné komplikace a Ty ještě nebudeš muset oznamovat těhotenství, aby si to rozmysleli.

Backler
Echt Kelišová 7828 příspěvků 11.01.15 11:10

Pokud by jsi šla na PN, tak pak přejdeš rovnou na mateřskou a i kdyby ti skončila smlouva, tak jsi v ochranné lhůtě.

Anomisss
Kecalka 395 příspěvků 11.01.15 11:12

@nichnich
Souhlasím s holkami, nevíš, jestli těhotenství bude rizikové. Snažit už byste se mohli, z vlastní zkušenosti vím, že nic není, jak si naplánuješ a nemusí to vyjít hned… :?

Uživatel je onlinemag
Extra třída :D 11165 příspěvků 11.01.15 11:13
@Backler píše:
Pokud by jsi šla na PN, tak pak přejdeš rovnou na mateřskou a i kdyby ti skončila smlouva, tak jsi v ochranné lhůtě.

Pokud jí stihne, vše by záleželo na době otěhotnění a skončení smlouvy.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 11.01.15 11:14

@nichnich Proč hned operuješ PN? Propustit tě během trvání smlouvy jako těhotnou nemůžeš, nejsi ve zkušební době. Samozřejmě nemusí smlouvu prodloužit.
Ono stejně i kdyby jsi hned přišla do jiného stavu, tak pokud nepracuješ v nějakém rizikovém provozu, tak nevím, proč to roztrubovat do světa dřív než po 12. či 13. týdnu. (a to už bude v podstatě ten duben).

nichnich
Stálice 79 příspěvků 11.01.15 11:14

Pracuji ve zdravotnictvi. caste vyjizdky na rentgeny.ct a podobne. pracuji na jip…tak proto

Uživatel je onlineHoa Mai
Kelišová 6641 příspěvků 14 inzerátů 11.01.15 11:15

@nichnich na PPM máš nárok už teď, i kdybys šla na PN. To si ale dobře rozmysli, je blbost na PN chodit jen tak z plezíru, ona totiž ovlivňuje výši PPM. Kromě toho na pracovní neschopnost se chodí s problémem, ne se tam flákat.
Ale jinak k tvému dotazu - klidně se začněte snažit už teď, protože než ti dají smlouvu na neurčito, tak na tobě nic poznat nepůjde. Obecně se i doporučuje oznamovat zaměstnavateli těhotenství až po prvním trimestru, protože ten je nejrizikovější a kdybys třeba v 10. týdnu potratila, tak to nemusí nikdo vědět.
Jinak ze zákona nemáš žádnou povinnost oznamovat zaměstnavateli těhotenství. Máš povinnost mu oznámit nástup na mateřskou (což se dozvíš až ke konci těhotenství), to oznámení těhotenství je spíš otázka slušnosti. Ale můžeš mu to říct, kdy chceš. Kdyby na tobě těhotenství nebylo vidět třeba do 5. měsíce, tak mu to můžeš oznámit až v 5. měsíci. To bude mít pořád habaděj času se podle toho zařídit a najít za tebe náhradu.

Uživatel je onlinemag
Extra třída :D 11165 příspěvků 11.01.15 11:17

@Hoa Mai Tak zrovna odchod na nemocenskou výši PPM neovlivňuje, jestli bude mít naopak nárok jisté není.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 11.01.15 11:23
@nichnich píše:
Pracuji ve zdravotnictvi. caste vyjizdky na rentgeny.ct a podobne. pracuji na jip…tak proto

Tak ale na RTG nebo CT nejsi s pacošem, ne? Místnost jako taková, stejně jako kabinky pro obsluhující personál mají odstínění. Takže tam zdravotní riziko pro tebe není, po prodloužení smlouvy se můžeš nechat přeřadit na jinou práci, pokud třeba taháš těžké pacienty.

Příspěvek upraven 11.01.15 v 11:23

nichnich
Stálice 79 příspěvků 11.01.15 11:23

No to by me zajimalo. kdybych odesla na pn pred ukoncenim smlouvy jestli budu mit na ppm narok. protoze smlouvu mi urco neprodlouzi kdybych odesla na pn z duvodu tehotenstvi

nichnich
Stálice 79 příspěvků 11.01.15 11:24

Taky si to myslim a radeji bych teda pracovala co nejdyl:)

Uživatel je onlinemag
Extra třída :D 11165 příspěvků 11.01.15 11:24
@nichnich píše:
No to by me zajimalo. kdybych odesla na pn pred ukoncenim smlouvy jestli budu mit na ppm narok. protoze smlouvu mi urco neprodlouzi kdybych odesla na pn z duvodu tehotenstvi

Musíš se vejít do lhůty 180 dnů od ukončení pracovního poměru do nástupu na PPM.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama