Teorie o růstu kostí

4.4.21 13:25

Teorie o kostech

Chci se zeptat ohledně toho od kolikátého roku začíná růst pomocí okostice jakože vím že pomocí okostice se roste už od narození ale někde jsem slišel jednu věc: že ten hlavní růst pomocí okostice začíná až skončí růst pomocí plotének neboli že už je na konci.
A druhá teorie co jsem slišel je ta že se chvíly roste pomocí okostice a chvíly zase pomocí plotének a čím je člověk starší tím více převažuje růst pomocí okostice roste se až do 22 let vyjímečně do 24 let a tudíš když je člověk kterému je 8 let tak roste převážně pomocí plotének když je člověk kterému je 15 let tak napůl a když je člověk kterému je 18 let tak roste převážně pomocí okostice takže by mě zajímalo která (teorie) Je více pravdivá a to že někdo napìšeš že člověk nevím řeknu číslo 16 let je na konci růstu tak to podle mého není pravda slyšel jsem i o lidech co rostly docela rychlím tempem ještě ve 21 letech jo jakoby znal jsem jednoho člověka co vyrostl na 180cm a ve druhé třídě se zarazil a ještě poznatek byl to číňan a ti většinou tak velcí nejsou. Takže podle mého se pomocí okostice roste nejvíce od 15 do 22 let podle toho co jsem slyšel.
Je na tom něco pravdy podle mě jo.****

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21131
4.4.21 13:32

To je zase blábol :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56989
4.4.21 13:33

Čeho? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
4.4.21 13:37
@Giga_dron.tt píše:
slišel … slišel je ta že se chvíly…chvíly
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
4.4.21 13:39

Ja jsem slyšela takovou teorii, že lidi, kteří chodili na ZŠ, umi číst a psát. No je to asi tak stejně pravdivá teze, jako ta tvoje. Pouzij Google, scholar, nebo klidně i nějakou ucebnici o lidském těle. Zrovna tohle jsou informace, které lze dohledat velmi snadno, ovšem ne v diskuzi na mama webu. A to nemyslím zle, jen tě smeruju někam, kde odpověď najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29338
4.4.21 14:04
@Midaku píše:
Ja jsem slyšela takovou teorii, že lidi, kteří chodili na ZŠ, umi číst a psát. No je to asi tak stejně pravdivá teze, jako ta tvoje. Pouzij Google, scholar, nebo klidně i nějakou ucebnici o lidském těle. Zrovna tohle jsou informace, které lze dohledat velmi snadno, ovšem ne v diskuzi na mama webu. A to nemyslím zle, jen tě smeruju někam, kde odpověď najdeš. [/citace ]

To je hoax :mrgreen:

Příspěvek upraven 04.04.21 v 14:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29338
4.4.21 14:04

Nebylo to tu vcera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35350
4.4.21 14:20

Já nemluvit řeč váš kmen.
Místo zabývání se takovými nesmysly si vezmi mluvnici a uč se! Existují zajímavosti typu vyjmenovaná slova, shoda podmětu s přísudkem a jiné. A až se tím prokoušeš, můžete přejít ke stavbě vět a pak, pak je tu sloh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat