Teorie o vzniku oparu na genitáliích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:13
Teorie o vzniku oparu na genitaliich?

Ahoj chtěla jsem se zeptat… Udělaly se mi opary a já vůbec nevím z čeho a myslíte že tato teorie co mám by mohla být pravdivá? Přítel měl kdysi opar na ústech a že by ten vir v něm zůstal a orálním sexem se dostal tam kde ted je? :roll: nikdy nic a najednou ano… :roll:

Reakce:
Evickamicka
Kecalka 222 příspěvků 06.05.19 22:20

Taky jsem ho měla a na gyndě se mě ptali, jestli přítel neměl v poslední době opar. Takže asi se tam dpatal takhle

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 06.05.19 22:28

Já měla a mě na gyndě říkala že někomu se to vyhodí na puse a někdo to má jinde… a je fakt že já měla opar jen jednou v životě… a když už tak pořádně… nikdy ne na rtu, na puse…

Jessie_james
Závislačka 3662 příspěvků 06.05.19 23:12

Způsobuje to stejný virus Herpes, hodně záleží na imunitě organismu, a opravdu se může takto přenést. Zkus to vygooglit, už jsem to takhle našel.

Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 06.05.19 23:13

Virus genitálního oparu na tebe může přenést jakýkoliv sexuální partner i když ho sám ani nemusel mít, jen ho přenáší. Jedná se o HPV virus. Opar se projeví až třeba při snížené imunitě. Stejně tak u genitálních bradavic atd…

Jessie_james
Závislačka 3662 příspěvků 06.05.19 23:15
Váš příspěvek
Reklama