Teplé dámské zimní boty

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
545
7.12.21 09:09

teplé dámské zimní boty

Prosím neporadíte někdo z vlastní zkušenosti značku opravdu teplých zimních bot? Ve všem je mi zima od nohou:(((((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
pepina.vlasko
7.12.21 09:16

Ahojky!
Spíš něž značku bot doporučím ponožky… Na zimu mám obyčejné chelsea boots a k tomu ponožky z merino vlny… Nikdy mi nebyla zima! Takže můžeš pohodlně nosit, co máš ráda a zimu obejdeš těmahle super ponožtičkama :)

• Citovat
  • Nahlásit
6769
7.12.21 09:16

Teplé jsou boty, které dobře padnou a chodidlo v nich může pracovat. Pokud je ti ve většině bot zima, tak si kupuješ špatnou velikost a tvar boty. Největší zima paradoxně bývá v těch „nejteplejších“ botách, protože se ti v nich noha rychle zapotí a studí pak to mokro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
7.12.21 09:46

Přesně jak píše @vulpes - pokud bota správně sedí (u mě třeba speciálně vím, že potřebuji v zimních botách číslo navíc, abych mohla víc hýbat prsty), tak zima není. Plus si můžeš koupit nějaké vložky do obuvi přímo na zimní období - izolace od podrážky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
7.12.21 09:47

Já jsem vzdala všechny ty úžasné dámské hezké zimní boty a koupila jsem si trekové merelly s goretex membránou. A nikdy mi nebyla zima i v obyč letních ponožkách, nikdy mi do nich nezateklo, neklouzaly a jsou hrozně pohodlné na nohy.
Ale pravda, nejsou moc elegantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
7.12.21 09:50

Jako zmrzlina největší s nedokrevností nohou doporučuji zimní Keen, ty nosím do města: https://www.mates-trutnov.cz/…ke+p1895.htm , případně na hory Demar Yetti, ty jsou do -70 a jsou to jediné boty, ve kterým mi např. pod sjezdovkou atd. nemrznou nohy ;) Ale samozřejmě vypadají jako bufy, i když jsou ultralehoučké a pohodlné :lol: https://www.spravnabota.cz/…-zateplenim/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
7.12.21 10:02

Já můžu doporučit válenky ale opravdu s pravým ovčím kožíškem… Dceři jsem teď kupovala UGG, pro sebe bych je chtěla taky ale ty ceny 🙈 ale jsou i levnější varianty třeba Emu Australia nebo kamarádka nosí od Coqui a nedá na ně dopustit. Holky co je nosí, často chodí i v zimě úplně naboso v nich! :palec:

Příspěvek upraven 07.12.21 v 14:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
7.12.21 13:58

Sorel, Keen, Columbia ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27578
7.12.21 16:08

Teď jsem si koupila tyhle a jsou úplně dokonalý. Mají je na eobuv.cz. Všechny boty od téhle značky mají kožíšek a jsou teploučký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
7.12.21 16:44
@Janli píše:
Teď jsem si koupila tyhle a jsou úplně dokonalý. Mají je na eobuv.cz. Všechny boty od téhle značky mají kožíšek a jsou teploučký.

děkuju za všechny příspěvky, teď jsem koukala na ty boty zn. Seibel, odpovídá prosím velikost? dle tabulky na eobuv jsou menší, děkuju za zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27578
7.12.21 16:46
@sobesin píše:
děkuju za všechny příspěvky, teď jsem koukala na ty boty zn. Seibel, odpovídá prosím velikost? dle tabulky na eobuv jsou menší, děkuju za zkušenost

Spíš větší. Normálně si všechny boty kupuju 41 a tyhle bych snesla o půl čísla menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
7.12.21 16:47
@Janli píše:
Spíš větší. Normálně si všechny boty kupuju 41 a tyhle bych snesla o půl čísla menší.

tak super, jdu objednat, dííííky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat