Teplice nemocnice-gynekologie

419
21.11.20 20:24

Teplice nemocnice-gynekologie

Ahoj holky, jdu teď v pondělí do Teplické nemocnice na laparoskopii. Sestra mi slíbila, že mě vezme přednostně a také to splnila, protože jsem měla mít laparku před měsícem ale bohužel mi ji zrušili díky Covidu. Mám hrozný strach. Nevíte jaké to tam je? Myslím sestry a doktory. Primář je super. Ten má srdce na pravém místě. To je pan Doktor. Ale nevím jak ostatní. Předem děkuji za názory :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
21.11.20 20:56

Ahoj, já jsem rodila v Teplicích a také jsem tam byla na hysteroskopii, za mě dobrý :wink: sice bych brala kdyby se sestřičky více zajímaly (ale nemyslím to zle, všichni byly příjemní, jen jak jsem měla strach a čekala na pokoji sama)byla jsem na takovém zakroku poprvé, tak třeba se přijít na pokoj zeptat, jestli ok. Ten den nás tam bylo asi 5, některé na laparoskopii a některé na hysteroskopii. Do 12 hod. jsem čekala, pak mi dali punčocháče, abych se připravila. Když jsem se se probudila, tak také fajn, pomohly na WC, prevezli na pokoj, dostala jsem večeři, pak mě zkontroloval primář a kolem 18.00 hod. jsem šla domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
21.11.20 21:10

@Makinqa já jdu na odstranění vejcovodu a pruchodnost druheho. Pry dostanu klystyr :lol: ten jsem jeste nemela. To abych byla pripravena a dala si spunt do zadku :lol: a primar me jeste zkontroluje pred zakrokem nebo to bude jiny doktor? Jinak dekuji, ze jsi mi napsala. Aapon jsem trosicku klidnejsi :) jinak hned rano musim bezet na predoperacni a na krev znova :lol: a pak uz si me tam nechaji. Mohla jsem nastoupit az v den zakroku ale radsi uz tam zustanu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.11.20 21:25

Já jsem byla v nemocnici den před zákrokem a to mě zkontrolovali, ale ne primář, a druhý den ráno jsem přišla a to už mě nekontrolovali. Moc milí byly na sále, protože když jsem šla z postele na křeslo, tak se mi klesaly nohy :D kolegyně z práce byla v teplické nemocnici na odstranění dělohy, zákrok provedl pan primář Pondelicek a ta byla taky spokojená. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
21.11.20 21:30

@Makinqa me primar kontroloval v indikacni poradne. A musim rict, ze parada. Je to vazne hodny clovek. Odmitla jsem zrcatko a mela jsem strach, ze se bude zlobit ale naopak. No ja byla jednou v narkoze a po probuzeni jsem myslela, ze je po me :lol: kdyz jsem lezela taky dobry ale jakmile jsem vstala tak mi bylo tak zle, ze do ted nechapu jak jsem zvládla udrzet zvraceni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.11.20 21:53

Mě kontrolovali v indikační poradně a den před zákrokem ;) určitě to dobře dopadne ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
21.11.20 22:03

No snad to preziju ve zdraví 😂 ale kazdopadne dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 14:04

Ahojte holky, moje doktorka mě taky chce poslat na laparoskopii a na průchodnost, chtěla bych se zeptat jak to chodí?
Jak dlouho musím být v nemocnici?
Jaký jsou lékaři a sestry?
Mám trochu strach, protože nejsem hubená a slyšela jsem že na to mají hodně hnusný narážky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 14:04

Ahojte holky, moje doktorka mě taky chce poslat na laparoskopii a na průchodnost, chtěla bych se zeptat jak to chodí?
Jak dlouho musím být v nemocnici?
Jaký jsou lékaři a sestry?
Mám trochu strach, protože nejsem hubená a slyšela jsem že na to mají hodně hnusný narážky?

• Citovat
  • Nahlásit
56
22.1.21 14:14

Ahoj, byla jsem tam minulý rok. Ráno nástup, odpoledne výkon a druhý den domů. Mně teda vadilo, že mi vůbec neřekli, kdy půjdu na řadu, takže jsem od půlnoci nejedla a vzali mě až v 16 hodin. Po probuzení a dospaní na JIP mě převezli na pokoj. Chtěla jsem, ať mi zavolají doktora, aby mi rekl jak to dopadlo, nikdo nepřišel. Sestry mě nepřišly zkontrolovat za celou noc. Přišly až ráno, s tím ať se před vizitkou osprchuju. Motala se mi hlava, vstával jsem na třikrát, ve sprše mi bylo zle, ale nikdo mě tam ani nedoprovodil. Já už bych víckrát do Teplic nešla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
23.1.21 18:20

@Umík tak to mě moc mrzí. Já mám opačnou zkušenost. Převezli mě po zakroku na gynekologickou Jipku, tam za mnou chodila sestra i doktor prisel. Pak me doprovodili na wc. Pak me odvedli na pokoj a vecer jeste prisla sestra a dala mi injekci na bolesti a rano za mnou prisel doktor a zkontroloval me. Ten den jsem ho premluvila at me pusti domu. Moc se mu to nelibilo ale pustil me. Takze ja to mela v tomhle ohledu dobry. Dokonce jsem nemohla jist jen rano jinak do rana jsem mohla ale to jsem spala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat