Teploměr bezkontaktní nebo digitální zkušenosti

Anonymní
5.10.20 19:15

Teploměr bezkontaktní nebo digitální zkušenosti

Dobrý večer, dnes jsem si šla pro syna do školky s tím že mu p. ucitelka naměřila 37.7 teplotu bezkontaktnim teploměrem. Doma jsem mu naměřila digitálním teploměrem 36.7 a druhým digitálním 37.Nebyl ani vůbec horký. Je možný že by bezkontaktní teploměr špatně měřil?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27541
5.10.20 19:17
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dnes jsem si šla pro syna do školky s tím že mu p. ucitelka naměřila 37.7 teplotu bezkontaktnim teploměrem. Doma jsem mu naměřila digitálním teploměrem 36.7 a druhým digitálním 37.Nebyl ani vůbec horký. Je možný že by bezkontaktní teploměr špatně měřil?
Říkáme mu generátor náhodných čísel. Já mám běžně při měření při vstupu do závodu klidně sotva 36. Což je blbost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 19:22

Já si právě říkám jestli jsem blbec a nekoupíte ještě třetí teploměr, ale zas poznám kdy má moje dítě teplotu :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
27541
5.10.20 19:24
@Anonymní píše:
Já si právě říkám jestli jsem blbec a nekoupíte ještě třetí teploměr, ale zas poznám kdy má moje dítě teplotu :cert:

Já taky. Lehne si :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8826
5.10.20 19:31
@Russet píše:
Já taky. Lehne si :P
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
5.10.20 19:37
@Russet píše: Říkáme mu generátor náhodných čísel. Já mám běžně při měření při vstupu do závodu klidně sotva 36. Což je blbost.

Moje máma má v práci 35.4 pravidelně každý den. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
5.10.20 19:44

Bezkontaktni meri temer pokazde hovadinu. Staci namirit na spatnou cast, kdo je mereny nesmi byt spoceny, bere to treba i teplotu v místnosti, treba v pretopene skolce to musi ukazat vyssi teplotu snad kazdemu, ja se zas merila ve chladnu a namerilo mi to hodnotu hluboko pod bodem podchlazení :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.10.20 v 19:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
5.10.20 19:45

Za mne je bezkontaktní teploměr nejhorší koupě, za kterou jsem utratila peníze. Měření v podpaží nebo v zadečku u malých dětí je mnohem spolehlivější a přesnější. Generátor náhodných čísel mne velmi pobavil :lol:, to naprosto sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
5.10.20 19:52

Tak nám třeba měří dobře, ale jen jedno dítě. U druhý dcery je rozdíl i 1 stupně. Takže nevim no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
5.10.20 19:53

U bezkontaktního je často i v návodu odchylka 1,5 stupně.
Jedna známá, co dělá učitelku ve školce, říkala, že podle toho mají děti teplotu všechny.
Učitelkám bych řekla, že takhle ne a upozornila bych je na nedokonalost jeich systému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50434
5.10.20 20:06

Taky mame v praci ten bezkontaktni.
Kdyz nekomu vyjde vyssi cislo, tak prubezne chodime premerovat. Vetsinou to sedi.
Loterie je rano, kdyz se prichazi. Nez se stabilizuje telesna teplota. Pokud to nekdo blbe drzi. Jedna kolegyne to dava daleko, jina moc blizko. Tak to blbe meri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama