Teploměr digitální, nebo klasický?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:55
Teploměr digitální, nebo klasický?

Ahoj :mavam:
Potřebovala by jsem poradit. Na začátku měsíce se mi rozbil teploměr, kterým jsem vždy měřila BT. Tak jsem se rozhodla neměřit.
Byla jsem 11dc na utz, vlevo dva folikuly, vpravo jeden cca 9-10mm. Za týden pozitivní ovulacni test, pak zeslábl, ovulacni bolesti teď klasické “příznaky” jako po ovulaci každý měsíc. ALE!- nedalo mi to a 3dpo jsem zmerila bt novým teplomerem ráno jen 36,5 což je u mě jindy před ovulaci. Tak jsem šla ještě pro klasicky lihový. Tam 36,9. Dnes digitálním 36,6 a klasicky 37. Jakému věřit? Přijde mi hloupost aby jsem měla klasickým 37, kdyby ovulace neproběhla :nevim: děkuji :kytka:

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 13.01.19 18:01

Já věřím vždycky víc klasickému, ty digitální kolikrát litaly i o stupeň…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 18:08

@Kriss Tina Děkuji :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 44250 příspěvků 13.01.19 18:30

Důležité je měřit celý cyklus stejným. Pak umí být i digitál spolehlivý (pokud mu nedochází baterie), měřívala jsem s ním BT léta. Ale porovnávat BT v rámci jednoho cyklu ze dvou teploměrů moc přesné není. Takže bych se n tenhle cyklus vykašlala, na příští zvolila jeden teploměr a tím měřila. Jedna věc je výše hodnot (ta se může lišit mezi teploměry), druhá tvar křivky (ten je pro BT podstatný. Jo a u digitálu klidně měřit i chvíli po zapípání, některé ještě „doběhnou“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >