Teploměr infračervený čelní/ušní Geratherm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tomio
Povídálka 40 příspěvků 02.01.09 20:22
Teploměr infračervený čelní/ušní Geratherm

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo vyzkoušený teploměr Geratherm:
http://www.mrtester.cz/…s/00447l.jpg /> Diky :)

Reakce:
fidla
Kecalka 469 příspěvků 02.01.09 20:46

My ho poridili, ale z mereni jsem trochu rozpacita :roll: , ac postupuji dle navodu, pokazde namerim jinou teplotu.. ve finale to vypada tak, ze misto jednoho dvou pokusu je jich tak dvacet 8O a jako platnou hodnotu beru tu nejvyssi. Pry je to ale docela dobry teplomer, jen se s tim je potreba naucit, coz se mi zatim evidentne nepodarilo :oops:

Tomio
Povídálka 40 příspěvků 02.01.09 21:02
:)

Diky za odpoved :) podobne reakce jsem cetla i na jine teplomery, tak nevim, jestli ma cenu to porizovat.

noemmi
Kelišová 7348 příspěvků 02.01.09 21:36

Máme ho a nemám pocit, že by k něčemu byl. Raděj jsem si pořídila rychloběžku do zadečku, ta je jistá…

ktrollik
Kecalka 199 příspěvků 05.01.09 12:42

Ahojky, my máme ušní Omron Gentle- temp 510 a naprostá spokojenost, je jednoduchý na ovládání (zmáčkne se jeden čudlík - ono jich tam ani víc není) a je změřeno během vteřiny. Malej je neudržitelnej, takže měření v zadečku je u nás holá fantasy, stejně tak v puse nebo v podpaždí.
 http://www.docsimon.cz/…e_images.php?…

janah09
Kecalka 363 příspěvků 18.01.09 13:52

tak já mám ten o kterém je diskuze..oceňuju rychlost- je to během sekundy..ale taky musím měřit na víckrát..mě např. to v uchu naměří vždy pod 35 stupňů.. mám malý zvukovody (ale mělo by to být i pro děti..tak nevím..asi mám studený uši;o), přitom na čele už to měří normálně..akorát mi to měří míň na čele, Víc na spánku..takže beru taky tu teplotu, co je víc- tzn. že měřím jen na spáncích..ale zase je to hned, když chce vědět člověk hned..když bych pak potřebovala 100% jistotu přeměřím ještě klasickým..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >