Reklama

Teploměr infračervený čelní/ušní Geratherm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tomio
Povídálka 40 příspěvků 02.01.09 20:22
Teploměr infračervený čelní/ušní Geratherm

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo vyzkoušený teploměr Geratherm:
http://www.mrtester.cz/…s/00447l.jpg /> Diky :)

Reklama

Reakce:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 02.01.09 20:46

My ho poridili, ale z mereni jsem trochu rozpacita :roll: , ac postupuji dle navodu, pokazde namerim jinou teplotu.. ve finale to vypada tak, ze misto jednoho dvou pokusu je jich tak dvacet 8O a jako platnou hodnotu beru tu nejvyssi. Pry je to ale docela dobry teplomer, jen se s tim je potreba naucit, coz se mi zatim evidentne nepodarilo :oops:

Tomio
Povídálka 40 příspěvků 02.01.09 21:02
:)

Diky za odpoved :) podobne reakce jsem cetla i na jine teplomery, tak nevim, jestli ma cenu to porizovat.

noemmi
Kelišová 7342 příspěvků 02.01.09 21:36

Máme ho a nemám pocit, že by k něčemu byl. Raděj jsem si pořídila rychloběžku do zadečku, ta je jistá…

ktrollik
Kecalka 199 příspěvků 05.01.09 12:42

Ahojky, my máme ušní Omron Gentle- temp 510 a naprostá spokojenost, je jednoduchý na ovládání (zmáčkne se jeden čudlík - ono jich tam ani víc není) a je změřeno během vteřiny. Malej je neudržitelnej, takže měření v zadečku je u nás holá fantasy, stejně tak v puse nebo v podpaždí.
 http://www.docsimon.cz/…e_images.php?…

janah09
Kecalka 363 příspěvků 18.01.09 13:52

tak já mám ten o kterém je diskuze..oceňuju rychlost- je to během sekundy..ale taky musím měřit na víckrát..mě např. to v uchu naměří vždy pod 35 stupňů.. mám malý zvukovody (ale mělo by to být i pro děti..tak nevím..asi mám studený uši;o), přitom na čele už to měří normálně..akorát mi to měří míň na čele, Víc na spánku..takže beru taky tu teplotu, co je víc- tzn. že měřím jen na spáncích..ale zase je to hned, když chce vědět člověk hned..když bych pak potřebovala 100% jistotu přeměřím ještě klasickým..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >